Просування сайту в Рівному

Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваш проект з розкрутки сайту в Рівному. Разом досягнемо максимальної ефективності!
Просування сайту в Рівному
bg image

SEO-ПРОСУВАННЯ В РІВНОМУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Характерною особливістю даного регіону є добре розвинена сфера онлайн-підприємництва. Через це спостерігається досить висока щільність конкуренції в різних нішах бізнесу. Щоб в таких умовах вивести ресурс в топ, необхідна грамотна стратегія.

Просування сайту в Рівному, перш за все, спрямоване на виведення його на верхні позиції видачі пошукових результатів і залучення потоку нових клієнтів. Для досягнення цих завдань фахівці компанії розроблять індивідуальну стратегію із застосуванням ефективних інструментів, а також складуть план робіт, спрямованих на оптимізацію ресурсу. При цьому спочатку ми проводимо детальний аналіз ніші, що дозволяє визначити точки зростання для ресурсу клієнта і підібрати методи просування.

image

КОМПЛЕКСНО ПРОСУВАЄМО ВАШ САЙТ

Процес розкрутки ресурсу у виконанні нашої команди передбачає виконання широкого спектру робіт:

  • Аналіз технічного стану;
  • внутрішня і зовнішня оптимізація згідно з вимогами пошукової системи;
  • послуги SMM (просування в соцмережах);
  • налаштування реклами (допомагає в залученні відвідувачів і підвищенні конверсії).

На замовлення клієнта можемо створити сайт з нуля і його розкручувати, також працюємо і з існуючими ресурсами, виправимо помилки попередників. Після виведення сайту в топ надаємо послуги підтримки для того, щоб знизити ймовірність просідання трафіку і падіння його в рейтингу пошукової системи.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аудит сайту

Це перший етап, на якому ми вивчаємо стан ресурсу, оцінюємо його готовність до просування, з'ясовуємо проблеми. На підставі результатів складаємо план подальших робіт і стратегію просування.

Внутрішня оптимізація

Роботи на цьому етапі спрямовані на поліпшення сайту. Створюються зручна структура, нові посадочні сторінки, відбувається наповнення контентом з введенням ключових слів, виконується перелінковка, усуваються помилки.

Зовнішня оптимізація

Під цим поняттям мається на увазі лінкбілдінг, тобто побудова посилального профілю за рахунок публікацій на сторонніх ресурсах. Цей прийом допомагає в залученні трафіку на сайт, а також спрощує просування в топ. При відборі майданчиків-донорів перевагу віддаємо ресурсам з активною відвідуваністю, схожої тематики.

Підвищення конверсії

Для досягнення поставленого завдання ми використовуємо різні інструменти, такі як контекстна реклама, просування в соцмережах (SMM) та ін метою є не тільки залучити відвідувача на сайт, але і стимулювати його до здійснення замовлення, повторним покупкам.

Звітність

Після виконання всіх робіт ми аналізуємо надані послуги, досягнуті результати, фіксуємо зміни за ключовими параметрами. Далі фахівці агентства складають звіт для клієнта.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Просування веб-сайту у Рівному— Ціна 2023

Тип пакету послуг

Ціна (на місяць)

Seo консультація

безкоштовно

Seo просування

Від $800

SEO з оплатою за результат

Від $1200

відповідаємо на найпоширеніші питання

ЧАСТІ ПИТАННЯ

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
В ЯКОМУ ВИГЛЯДІ ВИ НАДАЄТЕ ЗВІТ ПРО ВИКОНАНУ РОБОТУ?
Звіт наші клієнти отримують у вигляді електронних таблиць, графіків з даними. Можемо також пояснити значення параметрів, продемонструвати зміни і показати їх на прикладі сайту.

02.
СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАЙМАЄ ПРОСУВАННЯ САЙТУ В РІВНОМУ?
Процес виведення ресурсу в топ пошукової видачі займає від 5 місяців до року. На тривалість впливають стан сайту і обсяг робіт, які належить виконати, також специфіка ніші бізнесу і щільність конкуренції.

03.
ЧОМУ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ САМЕ ДО ВАС ЗА ПРОСУВАННЯМ САЙТУ?
У нас є великий досвід в розкрутці, ми допоможемо вивести в топ ресурси будь-якої спрямованості. Також своїм клієнтам ми надаємо гарантії результату, укладаємо з ними юридичний договір, використовуємо в роботі білі методи просування і забезпечуємо прозоре ціноутворення. 

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.