0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування сайту салону краси

ПРОСУВАННЯ САЛОНУ КРАСИ В ІНТЕРНЕТІ

Ви є власником бізнесу в індустрії краси? Чи хотіли б ви, щоб ваш салон краси відвідувало багато нових клієнтів? Для цього недостатньо ваших навичок. Крім обслуговування клієнтів, важливим елементом розвитку вашої компанії буде розкрутка сайту салону краси - без цього ваша компанія в якийсь момент вашого життя стоятиме на місці або змусить вас закрити свій бізнес.

ОСОБЛИВОСТІ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ САЛОНУ КРАСИ

Просування салону краси – це насамперед роботи над сайтом, які роблять його зручним та привабливим для цільових відвідувачів, а також робота з джерелами трафіку, які дозволяють привести на сайт цільових відвідувачів. 

При просуванні сайту салону краси або перукарні основна увага приділяється локальному SEO та трафіку з пошукових систем, тобто збільшенню видимості серед веб-сайтів, що працюють на тому самому регіональному ринку, які є нашими прямими конкурентами. Суть регіонального просування в індустрії краси полягає у залученні клієнтів, які захочуть скористатися послугами салону. Найчастіше це будуть люди, які живуть або мешкають поруч із салоном.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ:

faq

Часті питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Якісне розкручування сайту салону краси – це не шаблонний процес, де фахівцям заздалегідь відомий кожен пункт. План робіт формується з урахуванням інформації, зібраної про бізнес клієнтів, і навіть коригується залежно від цього, наскільки ефективно показали себе ті чи інші інструменти, такі як просування у соціальних мережах, таргетована реклама.

Вартість послуги

На ціну розкручування впливає:

  • технічний стан сайту;
  • необхідний обсяг контенту;
  • дизайн;
  • особливості ЦА та рівень конкуренції у вашому регіоні.

Визначити початковий обсяг робіт можна за допомогою аудиту сайту. Ця комплексна перевірка дає змогу сформувати основний фронт робіт над сайтом. Ви можете замовити аудит у наших фахівців, в результаті ви отримаєте готовий список завдань з внутрішнього SEO , технічної оптимізації та покращення зручності сайту.

Замовити просування

Розкручування салону краси вимагає навичок роботи одразу з кількома маркетинговими інструментами. Характерна риса цільової аудиторії таких сайтів – усі вони вимогливі до дизайну. Якщо відвідувачу не сподобався дизайн салону, це вплине на його думку і про салон. Подібних тонкощів безліч, і важливо врахувати максимум їх, просуваючи сайт. 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором