Просування сайту салону краси

Просування сайту салону краси
bg image

ПРОСУВАННЯ САЛОНУ КРАСИ В ІНТЕРНЕТІ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Ви є власником бізнесу в індустрії краси? Чи хотіли б ви, щоб ваш салон краси відвідувало багато нових клієнтів? Для цього недостатньо ваших навичок. Крім обслуговування клієнтів, важливим елементом розвитку вашої компанії буде розкрутка сайту салону краси - без цього ваша компанія в якийсь момент вашого життя стоятиме на місці або змусить вас закрити власний бізнес.

 

image

ОСОБЛИВОСТІ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ САЛОНУ КРАСИ

Просування салону краси – це насамперед роботи над сайтом, які роблять його зручним та привабливим для цільових відвідувачів, а також робота з джерелами трафіку, які дозволяють залучити на сайт цільових відвідувачів. 

Під час просування сайту салону краси або перукарні основна увага приділяється локальному SEO та трафіку з пошукових систем, тобто збільшенню видимості серед веб-сайтів, що працюють на тому самому регіональному ринку, які є нашими прямими конкурентами. Сутність регіонального просування в індустрії краси полягає у залученні клієнтів, які захочуть скористатися послугами салону. Найчастіше це будуть люди, які живуть або мешкають поруч із салоном.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ:

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ДОСЛІДЖЕННЯ

Працювати наосліп дуже складно в будь-якій ніші. Просування сайту салону краси – не виняток. На даному етапі аналітики виконують дослідження ринку та підприємства. Формують портрет ЦА, аналізують сайти конкурентів та їх інструменти для просування, дізнаються про особливості салону, який необхідно вивести на провідні позиції.

ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ

Виконавець обговорює із замовником цілі, яких необхідно досягти. Грунтуючись на дослідженнях, прогнозується результат від кожного з доступних інструментів для даного бізнесу. Після цього фахівці розбивають цілі на кілька етапів та прописують план дій та час для їх досягнення.

РОБОТИ НАД САЙТОМ

Обсяг цієї частини робіт залежить від стану ресурсу на момент початку робіт. Цей етап може містити роботу над технічними помилками, внутрішню пошукову оптимізацію, редизайн, наповнення новим контентом.

РОБОТА ІЗ ДЖЕРЕЛАМИ ТРАФІКУ

Виконується налаштування рекламних кампаній у соцмережах, КМС, публікації тематичних статей на відвідуваних інфосайтах, сайтах новин та засобах масової інформації відповідно до стратегії просування салону краси.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Якісне розкручування сайту салону краси – це не шаблонний процес, де фахівцям заздалегідь відомий кожен пункт. План робіт формується з урахуванням інформації, зібраної про клієнтів бізнесу, й навіть коригується залежно від цього, наскільки ефективно показали себе ті чи інші інструменти, такі як просування у соціальних мережах, таргетована реклама.

Вартість послуги

На ціну розкручування впливає:

  • технічний стан сайту;
  • необхідний обсяг контенту;
  • дизайн;
  • особливості ЦА та рівень конкуренції у вашому регіоні.

Визначити початковий обсяг робіт можна за допомогою аудиту сайту. Ця комплексна перевірка дає змогу сформувати основний фронт робіт над сайтом. Ви можете замовити аудит у наших фахівців, в результаті ви отримаєте готовий список завдань з внутрішнього SEO, технічної оптимізації та покращення зручності сайту.

Замовити просування

Розкручування салону краси потребує навичок роботи одразу з кількома маркетинговими інструментами. Характерна риса цільової аудиторії таких сайтів – усі вони вимогливі до дизайну. Якщо відвідувачу не сподобався дизайн салону, це вплине на його думку й про салон. Подібних тонкощів безліч, й під час просування сайту важливо врахувати максимальну їх кількість. 

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЧИ ПІДХОДИТЬ МІЙ ВЕБ-САЙТ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ?
Якщо вас цікавить, чи можна оптимізувати ваш сайт, зв'яжіться з нами! Фахівці компанії WEZOM ретельно проаналізують веб-сайт та запропонують оптимальні шляхи досягнення успіху в онлайн-продажах для вашого бізнесу.

02.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОСУВАННЯ?
Оцінка просування салону краси в інтернеті відбувається на етапі формування стратегії. Щойно фахівці визначать, що і як потрібно зробити, вони зможуть назвати точну вартість робіт.

03.
ХТО ПРАЦЮВАТИМЕ ІЗ МОЇМ САЙТОМ?
Замовляючи просування у нас, ви отримуєте окрему команду, що складається з маркетолога, дизайнера, SEO-оптимізатора, програміста та інших фахівців залежно від робіт, які слід виконати. Таким чином, кожен етап просування виконується професіоналами.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.