Fast Line Studio: кейс SEO-просування

SEO
Кількість цільових переходів на сайт зросла на 186,05%, збільшилася конверсія.
Анамнез
Fast Line Studio

Мережа салонів краси, яка робить ставку на якість і швидкість завдяки методу паралельного надання послуг. Над одним клієнтом можуть працювати до 5 майстрів, завдяки чому людина отримує комплексний догляд за мінімально короткий час. Для роботи Fast Line Studio використовує професійну косметику німецьких брендів. Для оснащення кабінетів застосовує японське високотехнологічне обладнання. Для залучення нових клієнтів був запущений сайт.

Цілі та завдання

SEO-просування вебресурсу, виведення його в топ за пріоритетними послугами, залучення цільового трафіку та підвищення конверсії.

Стратегія

01/
Комплексний SEO-аудит ресурсу.
02/
Технічна оптимізація.
03/
Розширення структури.
04/
Зовнішня оптимізація.

Хід робіт

01/
Проаналізували контент сайту та розширили СЯ
Перш за все зайнялися пошуком релевантних ключових запитів і вивчили контент, розміщений на сайті клієнта. Проаналізували наявність у текстах необхідних ключів і метатегів: Title, Description і Keywords. Далі внесли зміни на вебсторінки за пріоритетами.
02/
Усунули технічні недоробки
В ході робіт виправили помилки в індексації сторінок. Відкрили для індексації сторінки пагінації та закрили від неї англійську версію. Також усунули 301 редиректи, помилки в розмітці відео, недоробки в мобільній версії та пропрацювали структуру. Ці заходи спрямовані на поліпшення ранжування й підвищення видимості ресурсу.
03/
Виконали зовнішню оптимізацію
Перш за все провели аналіз посилальної маси. Внаслідок нього з'ясувалося, що битих посилань немає, після чого вони були вивантажені на майданчики-домени. Деякі беклінки отримали відмову. Після ми зайнялися нарощуванням і поліпшенням посилального профілю. Були підібрані майданчики-донори, написані тексти зі зворотними посиланнями та розміщені на сторонніх сайтах, сформовані анкор-листи для крауд-посилань із подальшим їхнім розміщенням. Завдяки цим роботам вдалося підвищити динаміку зростання посилального профілю.
Коментар від фахівця
Синявський Антон
Керівник відділу Performance-маркетингу
«Звернувшись до нас, клієнт уже мав високий трафік сайту, але при цьому показники конверсії були низькими. Ми вирішили почати роботу з оптимізації контенту, усунення неактуальних текстів, після чого закрили англійську версію від індексації та розширили структуру. Крім того, для клієнта був важливий новий формат роботи салонів, де клієнту надавали паралельно комплекс послуг у виконанні декількох майстрів відразу. Послідовне виконання запланованих робіт дозволило вивести сайт Fast Line Studio в топ пошукової видачі та поліпшити показники конверсії».

Результати

PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
Results
Результати
Залучили нових відвідувачів
Після виконаних робіт динаміка трафіку продемонструвала позитивні показники. Загальна відвідуваність ресурсу збільшилася приблизно на 112%. При цьому спостерігалося зниження трафіку з контекстної реклами й соцмереж, але зросла кількість переходів з органічного пошуку. Показники загального трафіку зросли на 17,56%.
Поліпшили цільові переходи
Цей показник був основною метою нашого клієнта. Приріст склав 186,05%.
Поліпшили показники за цільовими діями
Після проведених робіт за всіма цільовими діями спостерігається позитивна динаміка.
Поліпшили позиції ключів
Результати такі: у топ-30 вивели 83% ключів, у топ-10 — 67%, у топ-3 — 39%.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.