Просування сайту у Львові

Грамотно розроблена стратегія просування приносить безліч переваг, важливих для кожного бренду.
Просування сайту у Львові
bg image

РОЗКРУТКА САЙТІВ У ЛЬВОВІ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Просування веб-ресурсу – це нагальна потреба для будь-якого власника. Якщо не розкручувати проект, користувачі його просто не знайдуть у пошуковій видачі. Чому саме SEO, адже існують й інші інструменти онлайн-маркетингу? Все просто:

  • SEO працює довго – навіть після зупинки робіт з оптимізації на сайт ще місяцями приходитимуть люди з пошуку;
  • SEO підіймає продажі - користувачі будуть самі знаходити ваш ресурс, оскільки вони зацікавлені у реченні (товари, послуги);
  • SEO підвищує впізнаваність бренду - коли сайт перебуває на високих позиціях у видачі та постійно трапляється на очі, компанія запам'ятовується;
  • SEO впливає на ринок - багато магазинів та компаній з топу-3 в пошуковій системі впливають на ринок у своїй ніші. Вони утворюють тренди.

Таким чином, просування сайту у Львові дасть багато вашому бізнесу. Головне - підійти до процесу грамотно та за допомогою професіоналів.

image

ПЕРЕВАГИ РЕГІОНАЛЬНОГО ПРОСУВАННЯ

Розкручування по регіонах залишається найефективнішим рішенням для локального бізнесу. Наші експерти покращують ранжування сторінок за геозалежними ключами, створюють піддомени, підпапки та окремі документи. Підходимо до просування комплексно, щоб ви якнайшвидше побачили перші результати. Передайте свій проект у руки команді WEZOM та отримайте:

  1. Заощадження коштів. Усі зусилля ми спрямовуємо на просування сайтів у Львові, ефективно вирішуючи поставлені завдання. Вам не доведеться залучати інші канали трафіку та витрачатися на них.
  2. Прозорість розкручування. Витрати на просування проекту погоджуємо з вами та звітуємо щодо них. Крім того, у вас завжди є доступ до "Особистий кабінет" для відстеження процесу розкручування в режимі реального часу.
  3. Комплексний підхід до робіт. Займаємось понад 150 процесами в рамках договору, збільшуючи бізнес-показники.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АНАЛІЗ РЕСУРСУ

Розкрутка сайтів у Львові розпочнеться з детального аналізу. Ми перевіряємо багато факторів, які впливають на ранжування. Аналізуємо контент та релевантність сторінок, профіль, юзабіліті. Перевіряємо також технічні фактори: шукаємо дублі сторінок, дивимося розмітки, оцінюємо мобільну версію та адаптивність.

СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО

Збираємо запити, за якими користувачі шукатимуть ваш ресурс в інтернеті. Сформоване СЯ кластеризуємо, розподіляємо на сторінках сайту. Ядро нам знадобиться під час підготовки структури та написання оптимізованих текстів.

ОПТИМІЗАЦІЯ СТОРІНОК САЙТУ

На цьому етапі займаємося опрацюванням метатегів та заголовків, усуваємо знайдені раніше технічні помилки та недоліки.

НАРОЩУВАННЯ МАСИ ПОСИЛАНЬ

Оскільки зовнішня оптимізація залишається важливим чинником ранжирування, обов'язково займаємося посиланнями у межах розкручування. Розміщуємо зворотні лінки на надійних ресурсах із гарною репутацією: форуми, тематичні майданчики, ЗМІ та інші.

АНАЛІТИКА

Відстежуємо ключові метрики ефективності та позиції сайту. Завдяки цьому вдається оцінити якість просування. За необхідності швидко вносимо зміни до стратегії, забезпечуючи максимальну результативність розкручування.

ЗВІТНІСТЬ

Формуємо зрозумілі звіти щотижня та щомісяця. У них прописуються поточні результати розкручування, надаються експертні коментарі та роз'яснення. Звіти складаємо максимально зрозуміло та детально.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Просування веб-сайту Львов — Ціна 2023

Тип пакету послуг

Ціна (на місяць)

Seo консультація

безкоштовно

Аудит

Від $350

Seo просування

Від $800

SEO з оплатою за результат

Від $1200

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
СКІЛЬКИ ТРИВАЄ РОЗКРУТКА САЙТУ?
Строки залежать від багатьох факторів. Це початковий стан ресурсу, обсяг семантичного ядра, рівень конкуренції у ніші тощо.

02.
ЯКІ ВИДИ РОБІТ ВИКОНУВАТИМУТЬСЯ?
Вирішуємо всі завдання, які необхідні для сайту: аналізуємо сам ресурс та конкурентне середовище, збираємо та опрацьовуємо семантичне ядро, займаємося внутрішніми та зовнішніми факторами.

03.
ЧОМУ ПРОСУВАННЯ СВОГО БІЗНЕСУ ВАРТО ДОВІРИТИ WEZOM?
У нас великий досвід у виконанні проектів різних типів та рівнів. Ми досконально знаємо свою справу та не даємо порожніх обіцянок. Усі гарантії підкріплюються договором.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.