Просування сайту агентства нерухомості

Seo просування сайту агентства нерухомості від Wezom – це збільшення кількості заявок та дзвінків, розширення охоплення цільової аудиторії та зростання популярності бренду.
Просування сайту агентства нерухомості
bg image

SEO для сайту агентства нерухомості

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Процес просування кожного окремого сайту – це унікальний процес, де план робіт формується індивідуально під потреби його власника. Але, як правило, у кожній ніші існує низка загальних особливостей, які слід врахувати, щоб працювати ефективніше. Просування сайту агентства нерухомості – не виняток, для таких робіт існують певні особливості, що особливо відчутно впливають на результат.

image

Особливості розкручування сайту агентства нерухомості

Під час розкручування сайту агентства нерухомості важливо враховувати, що цільова аудиторія не готова до спонтанних покупок та замовлень, а тому основний сегмент покупців становитимуть не унікальні відвідувачі.

Важливо зосередити зусилля не лише на залученні трафіку, а й на його утриманні. А для цього знадобиться робота зі зручності інтерфейсу та навігації. Контент відіграє не менш важливу роль у просуванні. Якщо наповнення сайту буде інформативним, цікавим та зрозумілим для відвідувача, це підвищить ймовірність того, що він стане клієнтом.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що містять етапи СЕО-просування

Просування сайту агентства нерухомості у пошукових системах складається з кількох основних кроків, кожен із яких містить індивідуальний перелік робіт. Розглянемо докладніше:

  1. Комплексний аудит. Перевірка ресурсу на наявність санкцій від пошукових систем, рівень технічної оптимізації, структури, контенту та зовнішньої маси посилань. Крім того, фахівці також вивчають сайти основних ваших конкурентів.
  2. Маркетингові дослідження. Фахівці вивчають сегмент ринку, де працює клієнт, а також його цільову аудиторію. Важливо розуміти, чим керується потенційний клієнт, купуючи квартиру саме тут. Крім того, виконується аналіз маркетингових інструментів конкурентів, оцінюються їх методи просування.
  3. Формування СЯ та розширення структури. Важливо врахувати всі запити користувача, за якими потенційні клієнти можуть знайти ваші послуги. Особливу увагу варто приділити НЧ-запитам, наприклад, з точною адресою та навіть поверхом. Як правило, потенційні покупці вже знають, де саме хочуть придбати житло.
  4. Оптимізація контенту. Важливо пам'ятати, що контент – це не лише текст. Графічні елементи та відео також належать до цієї категорії. Важливо утримувати увагу відвідувача не лише інформативністю, а й візуальною складовою. Слід надати знімки житла з різних ракурсів, ще один корисний елемент – план будівництва, за допомогою якого користувач може побачити розташування квартири та схему її облаштування.
  5. Технічна оптимізація. Внутрішні доопрацювання ресурсу, які необхідні для підвищення його в ранжируванні: робота з метатегами, URL, редиректами та інше.
  6. Зовнішня оптимізація. Ще один фактор, який впливає на позиції – маса сайту. Важливо регулярно отримувати зворотні посилання з різних трастових ресурсів у вашій ніші, щоб позиції сайту не припиняли зростати.
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Як формується вартість розкрутки сайтів агентств нерухомості?
Просування сайтів агентств нерухомості оцінюється часом, який необхідний фахівцям для роботи. Чим масштабніший сайт - тим більше роботи необхідно виконати, тим вищий бюджет на просування. Також впливає вік і технічний стан сайту. Дізнатися точну ціну ви можете одразу після аудиту. Досвідчений фахівець здатний протягом дня провести аналіз сайту, скласти чек-лист щодо його поліпшення і підрахувати вартість робіт.

02.
Чому варто довірити просування WEZOM?
Ми здатні провести якісну розкрутку сайтів агентств нерухомості, і підтвердження тому ви можете знайти в нашому портфоліо. Ми допомагаємо зробити сайт не просто відвідуваним, наші фахівці перетворюють його на ефективний інструмент для бізнесу.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.