Просування нового сайту

Зробити успішним сайт із самого старту - реально. Для цього ресурс треба підготувати ще до запуску.
Просування нового сайту
bg image

Особливості роскрутки нового сайту

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Просування нового сайту має свою специфіку в порівнянні з особливостями розкрутки онлайн-проєктів, які вже працюють. З одного боку, необхідно детально проаналізувати нішу, постаратися подолати конкуренцію та обійти сайти-лідери, які вже мають міцні позиції. З іншого боку, на ранніх етапах розвитку проєкту можна уникнути багатьох технічних помилок. Завдяки цьому грамотні фахівці зададуть хороший темп роботи та швидше досягнуть потрібного результату.

Наша команда ретельно вивчає бізнес клієнта та особливості роботи в тематичній ніші, тільки після цього планує стратегію оптимізації нового проєкту. Ми приділяємо увагу збиранню та угрупованню ключових слів, вносимо зміни до структури сайту з урахуванням параметрів юзабіліті, перевіряємо рівень його адаптації під мобільні пристрої. Якщо всі ці завдання виконуються на етапі запуску проєкту, то шанси швидко досягти успіху зростають. Оптимізація нового сайту вимагає від спеціаліста досвіду роботи в різних нішах. Саме це можуть забезпечити члени нашої команди.

Результат нашої співпраці

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Усунення проблем на ранньому етапі

Розкрутка нового сайту — це дуже скрупульозний процес. Наші фахівці перевіряють чіткість верстки та впровадження адаптивного дизайну, усувають помічені проблеми до того, як сторінка буде проіндексована пошуковими алгоритмами. Це покращує стартові позиції вебресурсу, оскільки викорінення недоробок після індексації в будь-якому разі може позначитися на ранжуванні сайту.

Вибір оптимальної стратегії просування

Робота з проєктом на його старті дозволяє вибрати унікальні стратегії SEO просування з нуля. Якщо врахувати особливості роботи конкурентів, семантику, інші фактори, що впливають на ранжування в ніші, це дозволить уникнути зайвих витрат на експерименти. Наші фахівці стежать, щоб розкрутка молодого сайту рухалася оптимальною траєкторією.

Охоплення користувачів у потрібному місці та в потрібний час

Якщо у своїй роботі фахівець насамперед орієнтується на цільову аудиторію проєкту, то він швидше вийде на залучення великої кількості перших відвідувачів на ресурсі. У нашій компанії цього досягають методом ретельного вивчення ЦА, використання різних каналів комунікації та чіткого опрацювання семантики при розкручуванні сайту. Це дозволяє знайти майбутніх клієнтів у потрібному місці та в потрібний час.

Прискорення зростання проєкту

Для того, щоб проєкт був просканований пошуковими роботами та проіндексований ними, потрібен час. Але якщо оптимізація молодого сайту виконана вчасно та відповідно до правил, то ці процеси відбуваються оперативніше, а клієнт може швидше отримати перші замовлення з молодого сайту. Тому розкрутка інтернет-ресурсу відразу після його запуску дозволяє швидше розвинути та в перспективі масштабувати онлайн-проєкт.

Основні роботи з просування інтернет-сайту


01/

Зовнішня оптимізація для просування молодого сайту

Один із найвідповідальніших етапів у SEO-просування молодих сайтів. Важливо поступово нарощувати посилальний профіль, уникати стрімких стрибків та просадок у масі посилань, а також ретельно обирати майданчики для лінкбілдингу.

Закупівля тимчасових посилань у такому разі лише посилить ситуацію й сайт може потрапити під фільтр. Тому оптимізатори отримують беклінки за допомогою контент-маркетингу: публікують якісний контент на тематичних майданчиках. Це не лише позитивно позначається на позиціях, а й залучає трафік на сайт

Зовнішня оптимізація для просування молодого сайту

02/

Унікальний контент та SEO-тексти

Важливу роль у просуванні молодих сайтів відіграє контент. Щоб контент приносив результат, важливо як знайти талановитого автора, так і коректно поставити завдання. Тому оптимізатори створюють ТЗ (технічні завдання), де детально описують вимоги до тексту, щоб він високо ранжувався за потрібними запитами.

Основні критерії якісного контенту:

 • унікальність;
 • відсутність "води";
 • не заспамленість.
Унікальний контент та SEO-тексти

03/

Технічна SEO-оптимізація нового сайту

Дуже часто розробники не приділяють уваги пошуковій оптимізації сайту. Через це на сайті є безліч технічних помилок, через які він може взагалі не потрапити до індексу пошукових систем. До них належать:

 • дублі метатегів або цілих сторінок;
 • неналаштований robot.txt і sitemap;
 • некоректні URL-сторінки;
 • відсутність мікророзмітки.

На даному етапі SEO-фахівці виявляють такі помилки та виправляють їх.

Технічна SEO-оптимізація нового сайту

04/

Складання структури та семантичного ядра для нового сайту

Молоді сайти не можуть змагатися зі старими ресурсами за високочастотними запитами. Тому оптимізатори концентрують зусилля на низькочастотних ключах. Як правило, це довгі вузькоспеціалізовані запити з низькою конкуренцією у видачі. Вони залучають менше відвідувачів, але їх легше конвертувати у клієнтів. Це дозволяє у стислі строки залучати на сайт відвідувачів, готових зробити замовлення.
Складання структури та семантичного ядра для нового сайту

05/

Збирання інформації

Основний орієнтир для SEO-фахівця, який просуває молодий сайт – конкурентний аналіз. Річ у тому, що новий ресурс має дуже низьку відвідуваність та видимість, аби судити про ефективність тих чи інших підходів щодо поведінкових факторів або динаміки зміни його позицій.

Тому фахівець збирає дані про основних конкурентів вашого ресурсу. Оцінює ефективність їх підходів до просування: СЯ, профіль, контент та інше. На основі цієї інформації формується стратегія просування.

Збирання інформації

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість просування нового сайту

Просування молодого сайту – це комплексна послуга. На її вартість впливають наступні фактори:

 • час роботи спеціалістів;
 • кількість сторінок ресурсу;
 • конкуренція у ніші;
 • складність робіт.

Бюджет на просування для кожного проекту розраховується індивідуально. Він включає роботу SEO-фахівців, програмістів, копірайтерів, а також покриває витрати на контент-маркетинг.

Ціни на тексти для різних ніш можуть відрізнятися. Наприклад, щоб писати для медичної тематики недостатньо просто грамотно вміти викладати свої думки, потрібні знання у фармацевтиці та фізіології, глибші, ніж у звичайного інтернет-користувача.

Що більше посадкових сторінок на сайті – тим більше часу та зусиль витрачається на їхню оптимізацію. Це також впливає на бюджет. Але й трафік такого ресурсу буде вищим, адже користувачі будуть набагато частіше знаходити сайт у пошуку.

Тому жоден чесний фахівець не зможе вам озвучити вартість просування до того, як ретельно вивчить специфіку ресурсу та обсяг робіт.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що входить до послуги просування молодого сайту?
Основою для розкрутки молодого проєкту є ретельний аудит ніші, вивчення конкурентів. Далі фахівці усувають технічні помилки, які залишилися непоміченими під час розробки сайту. Наступний етап — детальне опрацювання семантики, кластеризація, внутрішня та зовнішня оптимізація вебресурсу.

02.
Скільки коштує SEO-просування молодого сайту?
Вартість розкрутки нового вебресурсу не дуже відрізняється від цін на оптимізацію сайтів, які вже давно працюють. Ціна більшою мірою залежить від тематичної ніші, регіону просування, складності самого проєкту та кількості сторінок на ньому. У середньому ціни на SEO-розкрутку молодого вебресурсу стартують від $400 на місяць.

03.
Який сайт у SEO-просуванні вважається молодим?
Молоді онлайн-проєкти — це насамперед такі вебресурси, які були створені нещодавно на новому домені. Найчастіше вони ще не проіндексовані пошуковими системами. Крім того, можуть бути варіанти нових сайтів, створених на старих доменах, але на момент старту робіт вони теж закриті від індексації.

04.
Як просувати молодий сайт?
Розкрутка нового сайту вимагає від фахівця чіткості та скрупульозності. Насамперед необхідно дізнатися про особливості тематичної ніші, зрозуміти, передбачається робота з новим доменом або проєкт створюється на базі наявного. Далі потрібно ретельно опрацювати семантику, можливо, доведеться розширити СЯ. Для підвищення довіри з боку пошукових алгоритмів важливо зайнятися внутрішньою та зовнішньою оптимізацією проєкту.

05.
Чи можна реалізувати просування молодого сайту самостійно?
Самостійна розкрутка нового проєкту можлива лише при виході на ринок, де відсутня конкуренція. А в наш час, коли майже у всіх нішах рівень суперництва є досить високим, знайти таку практично неможливо. Тому звернення до фахівців – цілком виправданий вибір. Це заощадить час при досягненні поставленої мети.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.