click fraud detection

ПРОСУВАННЯ НОВОГО САЙТУ

SEO
solution

ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ НА ЕТАПІ РОЗРОБКИ

Якщо ви плануєте активно займатися просуванням майбутнього сайту, замовте SEO оптимізацію вже на етапі його створення. В результаті проведеної роботи, після запуску ви отримаєте вже оптимізований "зрілий" сайт, готовий до залучення цільової аудиторії з пошукових систем.
ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

Існує ряд особливостей, пов'язаних з просуванням нового сайту. Як правило, молодим ресурсам складніше зайняти високі позиції в пошуковій видачі, адже вони ще не встигли наростити зовнішню кількість посилань. Через це пошукові системи довгий час можуть ранжирувати їх недостатньо високо.

Також через низьку відвідуваність пошукові боти не можуть відстежити поведінкові чинники. Виходить щось на зразок замкнутого кола: щоб привести відвідувачів, потрібні відвідувачі. Але подібну ситуацію можливо виправити.

Багато хто вважає, що сайт довго не зможе отримувати трафік з органічного пошуку, якщо був нещодавно створений. При грамотному просуванні можна отримати перших відвідувачів приблизно через 3 місяці, а також створити оптимальні умови для того, щоб з часом позиції почали рости швидше.

con
trol
Повністю знімемо з вас функціональне навантаження
КОНТРОЛЬ 
ОТРИМАНИХ 
РЕЗУЛЬТАТІВ
Вам знадобиться 1 година в місяць на контроль виконаних робіт і динаміки результатів
01
Особистий кабінет з можливістю контролю робіт в онлайн-режимі
02
Можливість обговорити результати з кожним фахівцем команди в телефонному або онлайн-режимі
03
Щотижнева і щомісячна звітність, адаптована для комфортного сприйняття
04
Контроль виконаних завдань по кожному фахівцю команди
unli
mited
НЕОБМЕЖЕНИЙ ОБСЯГ
ВИКОНУВАНИХ 
РОБІТ
Ми будемо просувати ваш ресурс відразу по всіх параметрах, постійно покращуючи всі показники
01
Просуваємо необмежену кількість ключових запитів і сторінок сайту
02
Виконуємо в 7 разів більший обсяг робіт за той самий бюджет, що й інші компанії
03
Не обмежуємо час роботи фахівця. Всі завдання виконуються до отримання результату по seo просування сайту в пошукових системах Google
04
Усуваємо всі недоліки, а не тільки консультуємо, що потрібно зробити
Проекти
НАША ЕФЕКТИВНІСТЬ 
ПІДТВЕРДЖЕНА 
ЦИФРАМИ
Наші кейси скажуть за нас
Термін просування
24 місяці
Трафік із seo
c 4.5к до 17К
seo case
Укрбуд
Website
Витрати клієнта
$3580
ROI,%
764
Прибуток клієнта
$257150
seo case
Lester
Website
Витрати клієнта
$1500
ROI,%
155
Прибуток клієнта
$19180
seo case
54 Kards
Website
РЕЗУЛЬТАТ
НАШОЇ СПІВПРАЦІ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Основні роботи по просуванню інтернет-сайту

Послідовність етапів просування молодого сайту мало чим відрізняються від SEO для ресурсів, що існують уже кілька років. Але є деякі особливості, які важливо врахувати.

Збір інформації

Основний орієнтир для SEO-фахівця, який просуває молодий сайт, - конкурентний аналіз. Справа в тому, що у нового ресурсу занадто низька відвідуваність і видимість, щоб судити про ефективність тих чи інших підходів по поведінкових факторів або динаміці зміни його позицій.

Тому фахівець збирає дані про основних конкурентів вашого ресурсу. Оцінює ефективність їх підходів до просування: СЯ, контрольний профіль, контент і тд. На основі цієї інформації формується стратегія просування.

Складання структури і семантичного ядра для нового сайту

Молоді сайти не можуть змагатися зі старими ресурсами по високочастотним запитам. Тому оптимізатори концентрують зусилля на низькочастотних ключах. Як правило, це довгі вузькоспеціалізовані запити з низькою конкуренцією у видачі. Призводять менше відвідувачів, але їх простіше конвертувати клієнтів. Це дозволяє в короткі терміни отримати на сайт відвідувачів, готових зробити замовлення.

Технічна SEO-оптимізація нового сайту

Дуже часто розробники не приділяють увагу пошукової оптимізації сайту. Через це на сайті присутня безліч технічних помилок, через які він може взагалі не потрапити в індекс пошукових систем. До них відносяться:

 • дублі метатегов або цілих сторінок;
 • ненастроєного robot.txt і sitemap;
 • некоректні URL сторінок;
 • відсутність мікророзмітки.

На даному етапі SEO-фахівці знаходять такі помилки і виправляють їх.

Унікальний контент і SEO-тексти

Важлива роль в просуванні молодих сайтів відведена контенту. Щоб контент приносив результат, важливо не тільки знайти сильного автора, а й коректно поставити задачу. Тому оптимізатори створюють ТЗ (технічні завдання), в яких детально описують вимоги до тексту, щоб він високо ранжирувався по потрібних запитах.

Основні критерії якісного контенту:

 • унікальність;
 • відсутність води;
 • НЕ заспамленность.

Це базовий ряд вимог, за якими ви можете оцінювати власні тексти. При цьому важливо, щоб текст містив цінну інформацію і був написаний з урахуванням особливостей ЦА.

Зовнішня оптимізація для просування молодого сайту

Один з найвідповідальніших етапів в SEO-просуванні молодих сайтів. Важливо поступово нарощувати контрольний профіль, уникати швидких стрибків і просадок в посилальної масі, а також ретельно вибирати майданчики для лінкбілдінга.

Закупівля тимчасових посилань в такому випадку тільки посилить ситуацію і сайт може потрапити під фільтр. Тому оптимізатори отримують беклінки за допомогою контент-маркетингу: публікують якісний контент на тематичних майданчиках. Це не тільки позитивно позначається на позиціях, а й призводить трафік на сайт.

Вартість просування молодого сайту

Просування молодого сайту - це комплексна послуга. На її вартість впливають такі чинники:

 • час роботи фахівців;
 • кількість сторінок ресурсу;
 • конкуренція в ніші;
 • складність робіт.

Бюджет на просування для кожного проекту розраховується індивідуально. Він включає роботу SEO-фахівців, програмістів, копірайтерів, а також покриває витрати на контент-маркетинг.

Ціни на тексти для різних ніш можуть сильно відрізнятися. Наприклад, щоб писати на медичну тематику, недостатньо просто грамотно вміти викладати свої думки, потрібні знання в фармацевтиці та фізіології, більш глибокі, ніж у звичайного інтернет-користувача.

Чим більше посадочних сторінок на сайті - тим більше часу і зусиль йде на їх оптимізацію. Це теж впливає на бюджет. Але і трафік у такого ресурсу буде вище, адже користувачі будуть набагато частіше знаходити сайт в пошуку.

Тому жоден чесний фахівець не зможе вам озвучити вартість просування до того, як детально вивчить специфіку ресурсу і обсяг робіт.

Як почати просування нового сайту в інтернеті

Щоб правильно просувати новий сайт, необхідно знайти виконавця, у якого є досвід в розкрутці таких проектів, а головне - необхідні ресурси. Яким би професіоналом не був SEO-фахівець, він фізично не зможе виконати всю роботу самостійно, для цього потрібна команда.

Другий, не менш важливий пункт - збір інформації. Важливо провести якісне передпроектне дослідження, щоб не довелося працювати наосліп. Чим більше даних ви отримаєте перед початком робіт, тим більше часу і фінансів зможете заощадити, не виконуючи мало ефективну роботу.

Якщо у вас залишилися питання про просування молодих сайтів, зв'яжіться з нами по телефону, або введіть свій номер в форму нижче. Ми надамо будь-яку важливу для вас інформацію про цей вид робіт. Також наші аналітики можуть в короткі терміни провести комплексний аудит ресурсу.