0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування медичних сайтів

ПРИВАЖЕННЯ КЛІЄНТІВ

Один із випадків, коли SEO є найбільш актуальним – просування медичних сайтів У цій тематиці обмежена контекстна реклама, а тому частка відвідувачів, які переходять із органічного пошуку ще вище, ніж у решті ніш.

 

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСУВАННЯ МЕДИЧНОГО САЙТУ

У цій ніші дуже важлива якість контенту. Якщо тексти ви замовляєте у копірайтера, необхідно, щоб автор не просто розбирався в даній ніші, а мав професійні знання в тому, про що пише. Справа в тому, що тексти на медичних сайтах часто містять рекомендації щодо лікування хвороб або використання препаратів. Якщо припуститися помилки, це може нашкодити здоров'ю вашого читача.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Етапи просування сайтів медичної тематики

Просування сайту медичного центру включає такі основні етапи:

  1. Маркетинговий аналіз. В першу чергу, важливо вивчити ринок, в якому ви просуватимете сайт. Для цього досліджують основних конкурентів та цільову аудиторію ресурсу.
  2. Аудит. Технічний аналіз сайту, результат якого – повний перелік внутрішніх та зовнішніх доопрацювань ресурсу. Подібні перевірки, хоч і менш поглиблені, корисно проводити регулярно, а не лише на старті робіт.
  3. Збір семантичного ядра. Далі оптимізатори створюють заново або розширюють семантичне ядро, щоб включити в нього максимум релевантних включів. Таким чином можна збільшити кількість пошукових сторінок, з яких сайт отримає трафік.
  4. Внутрішні доопрацювання. Технічні редагування та оптимізація ресурсу, які забезпечують повну індексацію сайту та більш високе ранжування його сторінок.
  5. Контент. Як ми вже згадували, контент краще довіряти професіоналам. Крім інформативності та достовірності важливо також, щоб текст був унікальним та містив ключові слова.
  6. Зовнішня оптимізація. Публікуючи контент на інших сайтах, ви можете отримати користь від нього. Якщо в тексті вказано автора та посилання на сайт, він приводить до вас зацікавлених відвідувачів, а також підвищує PageRank, що сприяє зростанню позицій.

Просування сайту клініки слід займатися постійно. Хоча основний обсяг робіт буде виконано у перші місяці, важливо оновлювати контент та додавати нові зовнішні посилання. Завдяки цьому сайт почне вище ранжуватися і ви регулярно отримуватимете приріст у позиціях.

Вартість

Бюджет на просування сайтів медичної тематики формується залежно від того, наскільки об'ємна та складна робота належить спеціалістам. Визначити його можна за допомогою аудиту.

Наші фахівці зможуть надати вам результати аналізу та розрахувати точну вартість просування протягом одного дня. Крім ціни на розкручування, ви також отримаєте детальний план робіт з оптимізації.

Результат розкручування

Просування сайту медичних послуг необхідно, щоб забезпечити високу видимість та відвідуваність ресурсу. Але це не основна його мета. Головне – зробити його більш ефективним для бізнесу, а саме:

  • підвищити кількість клієнтів;
  • поліпшити репутацію закладу серед інтернет-користувачів;
  • розширити охоплення бренду;
  • завоювати довіру ЦА.

Саме ці завдання ми ставимо перед сайтом, просуваючи його.

SEO для медичних сайтів від WEZOM

Ми також займаємося розробкою та просуванням сайтів медичних послуг у комплексі, а тому, якщо ви тільки плануєте створити такий ресурс, ми зможемо допомогти.

Якщо ж сайт у вас вже є, наші фахівці зможуть вивести його на лідируючі позиції у вашому сегменті ринку. Ми маємо чималий досвід таких видів seo просування, і кожного разу клієнт залишався задоволений. Тому ми впевнені, що зможемо допомогти.

 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором