Просування інтернет-магазину меблів

Просування інтернет-магазину меблів
bg image

Особливості просування сайтів меблів в інтернеті

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Технічно просування інтернет-магазину меблів не дуже сильно відрізняється від просування інших нішевих сайтів. Однак є деякі особливості:

  • висока конкуренція в ніші, яка з часом тільки збільшується;
  • потреба конкурувати не тільки з іншими виробниками/продавцями, але і з великими маркетплейсами;
  • безліч напрямків просування — соціальні мережі, SEO, контекстна реклама й інше. Усе це необхідно правильно поєднувати та використовувати.

Обмежуватися тільки якимось одним методом просування меблевих сайтів ми не рекомендуємо. Потрібно комбінувати різні способи для досягнення кращих результатів. Інакше обійти конкурентів не вийде, а кошти виявляться витраченими даремно.

image

Переваги роботи з нами

  • Команда професіоналів

З вами працюватимуть дійсно досвідчені фахівці у сфері диджитал-просування. У кожного — свій список завдань і компетенцій. Ми не залучаємо до роботи сторонніх людей і відповідаємо за дії кожного зі співробітників. Якщо хочете бути впевненими в результаті, звертайтеся до Wezom.

  • Дотримання термінів

Час — це гроші, і ми це прекрасно розуміємо. Ми ніколи не зриваємо терміни, а в рідкісних випадках, коли наші фахівці з певних причин не встигають реалізувати всі поставлені завдання вчасно, попереджаємо про це заздалегідь і знаходимо вихід із положення.

  • Індивідуальні стратегії просування

Для кожного клієнта та для кожного окремого проєкту ми розробляємо індивідуальні стратегії просування. Інакше просто неможливо, тому що двох однакових проєктів не буває. А тому й просуватися стандартними методами в кожному випадку неможливо.

  • Прозора звітність

За результатами проведених робіт ви отримуєте вичерпні й деталізовані звіти з поясненнями. Ми показуємо, що було зроблено, які результати досягнуті, куди спрямовані ваші гроші та що ще належить зробити. Усе абсолютно прозоро, відкрито та без підводних каменів.

Розкрутка меблевого сайту складається з таких кроків:

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Передпроєктні дослідження.

Ще до початку робіт з просування ми ретельно вивчаємо діяльність клієнта, нішу, у якій він працює, цільову аудиторію та головних конкурентів. Такі передпроєктні дослідження дозволяють скласти більш об'єктивну картину бізнесу та згодом розробити ефективну індивідуальну стратегію, яка точно буде працювати. Без таких досліджень усі наступні дії просто позбавлені сенсу, тому що вони будуть здійснюватися фактично «наосліп».

Розробка стратегії.

Стратегія просування — це деталізований план розкрутки бізнесу з переліком усіх робіт, їхньою можливою вартістю, термінами досягнення поставлених цілей тощо. Звичайно ж, вона розробляється індивідуально для кожного клієнта й кожного проєкту. А в міру реалізації й аналізу досягнених результатів вона може бути скоригована, змінена та доповнена. У більшості випадків подібні доопрацювання мають місце.

Внутрішня оптимізація.

Внутрішня оптимізація сайту містить низку заходів, спрямованих на усунення наявних недоробок і проблем, підвищення швидкості завантаження, поліпшення користувацького досвіду тощо. Сюди належить і робота з кодом, і поліпшення юзабіліті, і доопрацювання технічної складової сайту згідно з актуальними вимогами пошукових систем. Зазвичай ми за можливості рекомендуємо проводити внутрішню оптимізацію ще на етапі розроблення сайту.

Зовнішня оптимізація.

Зовнішня оптимізація — це перелік робіт поза сайтом. Перш за все йдеться про нарощування зовнішньої посилальної маси шляхом публікації текстів із вхідними лінками на сторонніх ресурсах. Що більше зворотних посилань і що з більшої кількості авторитетних сайтів вони йдуть, то краще для вашого сайту. Ще один метод зовнішньої оптимізації — це крауд-маркетинг — активність на форумах, сайтах із відгуками, у соцмережах тощо.

Рекламні кампанії в пошуковій системі.

Тут йдеться головною мірою про контекстну рекламу в Google. У неї є одна ключова перевага — вона починає приводити клієнтів практично відразу ж після запуску. Не потрібно чекати, поки, наприклад, SEO-просування почне давати видимі результати. Ви можете отримати бажаний ефект «тут і зараз». Але є й недолік — як тільки ви припиняєте оплачувати покази реклами, вона повністю зупиняється й більше не приводить клієнтів.

Просування в соцмережах.

Розкрутка в соцмережах сприяє підвищенню впізнаваності бренду, допомагає постійно бути в контакті з аудиторією, підвищувати її лояльність, залучати до життя компанії й формувати так званий бренд із людським обличчям. Сьогодні практично будь-якому бізнесу рекомендується бути присутнім та активно просуватися в соціальних мережах. Винятків у цьому питанні, по суті, немає. Тому не нехтуйте цим форматом просування.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість послуги

Бюджет просування меблевого магазину формується, зазвичай, однією чи кілька місяців. Чим більший обсяг робіт належить зробити фахівцям, тим вищою буде вартість.

Ви можете дізнатися про вартість просування, проконсультувавшись з нашими фахівцями. Для цього залиште заявку або зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Замовити просування меблевого сайту

Ми пропонуємо вам провести безкоштовну консультацію, перш ніж замовляти просування меблевого інтернет-магазину. Якщо ресурс готовий до розкрутки, ми зорієнтуємо вас за бюджетом та можливими результатами. Якщо сайт потрібно переробляти, наші фахівці повідомлять вам про це, що допоможе заощадити ваш час і фінанси.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.