0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування та реклама у Twitter

TWITTER - ЕФЕКТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ

Twitter називають мікроблог за його соціальну активність на сторінках у реальному часі. 500 мільйонів шанувальників соціальної мережі щодня заходять на ресурс, що робить його ефективним маркетинговим майданчиком для просування бізнесу та розкрутки бренду. Завдяки своїй універсальній спрямованості Твіттер підійде для всіх компаній та вузькопрофільних проектів.

Більшість користувачів Twitter є діловими людьми, які заходять, щоб знайти оперативну інформацію або почитати новини. Тому просування через Twitter потрібно будувати з урахуванням цієї особливості. Фахівці нашої компанії розроблять ефективну стратегію та якісний контент для мікроблогу вашої компанії чи бренду. 

ЗАЛУЧЕННЯ ЦІЛЬОВИХ КЛІЄНТІВ

Світові бізнес-гіганти, такі як Samsung, McDonald's, Toyota, незважаючи на величезну клієнтську базу, не нехтують можливостями мікроблог. Реклама в Twitter - це не агресивний вплив на клієнта, а спосіб взаємодіяти з ним через контент, що публікується. У цій соцмережі ефективно інформувати клієнтів про:

 • заходи;
 • конкурси за ретвіт;
 • акціях/знижках;
 • новинки;
 • і навіть про форс-мажори.

Це додатковий канал комунікації із споживачами. Ми вже визначили, що розкручування в «Твіттері» потрібне для брендингу, зв'язку з аудиторією та просування товарів/послуг. Розробники цієї мережі пропонують 3 способи, як це зробити:

 1. Promoted tweet - рекламний твіт (з відповідною позначкою) додатково демонструється у стрічках всіх ваших фоловерів.
 2. Promoted account — показ вашого облікового запису в блоці Who to follow («Кого читати») як рекомендація для передплати. Приваблює нових фоловерів.
 3. Promoted trend – це реклама у твіттері через показ імені вашого бренду у трендах. Тренди дня (актуальні та популярні теми) — це відбір з хештегів та «ключів», які найчастіше вживали в мережі за день.

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ У TWITTER

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Ця соціальна мережа спочатку позиціонувала себе як мікроблог. Головна особливість – швидкі та короткі пости, довжиною не більше 140 символів. Про все у світі, що відбувається в режимі реального часу, можна знайти на просторах Твіттера. Однак зараз творці мережі активно впроваджують все більше можливостей для реклами: запустили бізнес-аккаунти для компаній та брендів. Але чим же поступ у «Твіттері» відрізняється від інших соцмереж, і що цікаво його мешканцям?

Оперативно, коротко, вигідно

313 млн активних користувачів на місяць – таку цифру опублікували у Twitter. Примітно, що у багатьох світових політиків, зірок шоу-бізнесу та громадських діячів є свої акаунти. Кількість їхніх передплатників сягає 90 мільйонів людей! Упускати таку аудиторію було б неправильно. Хто ж користується "Твіттером":

 1. більше 60% користувачів - англомовні, тому реклама на Twitter буде вигідна компаніям, які хочуть вийти на світові ринки;
 2. серед Рунету налічується 12 млн осіб, в Україні – понад півмільйона, і кількість продовжує активно зростати;
 3. чоловіків більше ніж жінок;
 4. вік аудиторії - 18-45 років.

Твіти, хештеги та інші «фішки»

Если в Facebook все друзья, то в «Твиттере» — подписчики (follower с англ. — последователь, подписчик). Пользователь, который подписался на вас, будет автоматически видеть всё, что вы публикуете (твиты) в своей ленте и может поделиться этим уже со своими фолловерами. Такое себе виртуальное сарафанное радио.

Раскрутка в Twitter — это способ расширить свою аудиторию и получить новых клиентов всего за несколько минут. Для этого нужно использовать все возможности:

 • хэштеги # (от англ. hash — решётка, tag — метка) послужат для бизнеса эффективным способом пропиарить новый продукт/услугу, презентовать бренд;
 • @ — для идентификации. С символа @ начинается ваше уникальное имя (название компании/бренда), по которому клиенты найдут вас в сети и будут упоминать в своих твитах;
 • ретвиты и цитаты;
 • опросы;
 • фото и видео Live — медиафайлы в режиме реального времени.

Важно для бизнеса: возможность быстро реагировать на сообщения и упоминания. Например, ответить клиенту на его вопрос или отзыв, ведь вы знаете, насколько важна обратная связь с потребителями.

Краткость — сестра таланта

И таким талантом обладают SMM-специалисты Wezom. Раскрутка Twitter-аккаунта — дело тонкое. Нужно не только вместить интересный контент в 140 символов, привлечь фолловеров, но и самому подписаться на полезные странички. Это могут быть бизнес-партнёры, аккаунты с сопутствующими товарами/услугами, пользователи, у которых большое количество подписчиков.

Крупные бренды используют микроблог для того, чтобы подписчики перешли на их веб-ресурс и там уже могли купить или заказать понравившийся продукт. Ограниченный размер твитов позволяет заинтриговать подписчика, «зацепить» взгляд и перейти по ссылке на ваш сайт.

Для деловых людей это подходящий формат — быстро и удобно. Ещё лучше, если твит содержит качественное фото или картинку — визуализация работает на психологическом уровне.

В услуги продвижения в твиттере может входить и интеграция на ваш сайт кнопок «Читать в Twitter» и «Retweet», можно также вставить блог из аккаунта на сайт. Стоимость рассчитывается, исходя из пожеланий и минимального бюджета рекламной кампании, которую мы разработаем специально для вас!

Мы предлагаем

Агентство системных интернет-решений Wezom предлагает вам комплексный SMM-подход.

Ми вивчимо цільову аудиторію, створимо та наповнимо якісним контентом акаунт і зробимо ваш бренд ще більш впізнаваним на просторах інтернету. А ви побачите реальні результати рекламної кампанії вже за 2 місяці. Ціна послуги «Просування у Twitter» розраховується індивідуально. Зателефонуйте нам  або замовте зворотній дзвінок, і ми обговоримо деталі.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором