Просування та реклама у Twitter

Просування та реклама у Twitter
bg image

TWITTER - ЕФЕКТИВНИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Twitter називають мікроблогом за його соціальну активність на сторінках у реальному часі. 500 мільйонів шанувальників соціальної мережі щодня заходять на ресурс, що робить його ефективним маркетинговим майданчиком для просування бізнесу та розкрутки бренду. Завдяки своїй універсальній спрямованості Твіттер підійде для всіх компаній та вузькопрофільних проєктів.

Більшість користувачів Twitter є діловими людьми, які заходять, щоб знайти оперативну інформацію або почитати новини. Тому просування через Twitter потрібно будувати з урахуванням цієї особливості. Фахівці нашої компанії розроблять ефективну стратегію та якісний контент для мікроблогу вашої компанії чи бренду. 

image

ЗАЛУЧЕННЯ ЦІЛЬОВИХ КЛІЄНТІВ

Світові бізнес-гіганти, такі як Samsung, McDonald's, Toyota, незважаючи на величезну клієнтську базу, не нехтують можливостями мікроблог. Реклама в Twitter - це не агресивний вплив на клієнта, а спосіб взаємодіяти з ним через контент, що публікується. У цій соцмережі ефективно інформувати клієнтів про:

  • заходи;
  • конкурси за ретвіт;
  • акціях/знижках;
  • новинки;
  • і навіть про форс-мажори.

Це додатковий канал комунікації із споживачами. Ми вже визначили, що розкручування в «Твіттері» потрібне для брендингу, зв'язку з аудиторією та просування товарів/послуг. Розробники цієї мережі пропонують 3 способи, як це зробити:

  1. Promoted tweet - рекламний твіт (з відповідною позначкою) додатково демонструється у стрічках всіх ваших фоловерів.
  2. Promoted account — показ вашого облікового запису в блоці Who to follow («Кого читати») як рекомендація для передплати. Приваблює нових фоловерів.
  3. Promoted trend – це реклама у твіттері через показ імені вашого бренду у трендах. Тренди дня (актуальні та популярні теми) — це відбір з хештегів та «ключів», які найчастіше вживали в мережі за день.

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ У TWITTER

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЗВ'ЯЗОК У РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

Обслуговування клієнтів та підтримка продажів, негайний зворотний зв'язок, можливість швидко реагувати на потреби клієнтів.

ПІДВИЩЕННЯ ВПІЗНАВАНОСТІ БРЕНДУ

Участь у прямому спілкуванні з одержувачами, реагування на поточні події, важливі з погляду бренду, підвищення його впізнаваності серед потенційних клієнтів.

ПІДВИЩЕННЯ ЗАЛУЧЕНОСТІ

Ведення автентичного діалогу з одержувачами суттєво впливає на їхню залученість, активує участь у заходах, пов'язаних з діяльністю компанії.

ФОРМУВАННЯ ПОЗИЦІЇ ЕКСПЕРТА

Twitter об'єднує безліч фахівців галузі, дозволяє вести діалог із зацікавленими сторонами та публікувати якісний контент.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.