ПРОСУВАННЯ І РЕКЛАМА В PINTEREST

ПРОСУВАННЯ І РЕКЛАМА В PINTEREST
bg image

PINTEREST - ІНСТРУМЕНТ ПРОДАЖУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Pinterest – це сервіс, що дозволяє користувачам зберігати фотографії, що сподобалися, в особисті альбоми. Для інтернет-магазинів та проєктів, які хочуть залучити нову цільову аудиторію, це велике джерело потенційних клієнтів, які додатково "розносять" пропозицію вашої компанії серед користувачів пінтресту.

 

image

ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

Pinterest має величезний потенціал продажів, який можна успішно використати. Звичайно, слід враховувати специфіку цільової групи Pinterest та кращих галузей.

Якщо ми подивимося на дослідження процесу покупок в Інтернеті, то побачимо, що більше половини ідей про покупку походить від Pinterest (порівняно з іншими платформами соціальних мереж і навіть пошуковою системою Google). Користувачі відкривають для себе нові продукти та шукають товари з певних категорій.

Ця соціальна мережа дозволяє створити бізнес-аккаунт з розширеними функціями для комерції, такими як ціна в описі, наявність, місце і карта. А ще для користувачів можна додати на сайті, крім кнопки «Pin it», опцію Follow (підписатися на сторінку компанії або бренду).

Вартість реклами в Pinterest залежить від пакета послуг, якими ви хочете скористатися, але наші SMM-спеціалісти рекомендують разом з запуском реклами в інших соцмережах налаштувати і аккаунт на цій платформі. Так ви охопите ширшу аудиторію.

Як і в Instagram, в «Пінтересті» можна ставити «лайки», хештеги, робити «Репін» (репости), додавати відео. Відмінність - можливість створювати групові дошки, наприклад, з вашими бізнес-партнерами, із взаємною вигодою збільшувати клієнтську базу і продажі.

 

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ У PINTEREST

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ПРОДАЖІ

Обліковий запис Pinterest можна успішно використовувати для збільшення продажів вашого бізнесу, оскільки він є початком купівельного шляху клієнта та доповнює веб-сайт.

ВПІЗНАВАНІСТЬ БРЕНДУ

Добре продумана стратегія ведення профілю Pinterest підвищує впізнаваність бренду та його продуктів.

ЗАЛУЧЕНІСТЬ

Pinterest - це соціальна платформа, яка дозволяє брендам встановлювати цінні відносини зі своєю аудиторією, збільшуючи їхню участь, що з часом призводить до лояльності до бренду.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

Піни з цікавим контентом користувачі сприймають як рекомендацію, вони відіграють важливу роль у соціальному просуванні товарів чи послуг та впливають на рішення про покупку.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Ви коли-небудь в дитинстві створювали дошку бажань з вирізками з журналів або газет? Pinterest - це віртуальна дошка візуалізацій, на яку користувачі приколюють бажані зображення за допомогою кнопки Pin it (англ. Pin - шпилька; pin it - приколювати). Pinterest - досить молода соціальна платформа, але її аудиторія - понад 100 мільйонів чоловік, і цей показник продовжує зростати. Маркетологи в усьому світі активно використовують цю соцмережу для промоушена товарів і брендів. Що ж вигідно рекламувати і яка вартість просування в pinterest? Про все докладно далі.

Візуали = покупці

Ця соціальна мережа займає одну з лідируючих позицій в світі з пошуку інформації про бренди і продукцію, яку хочуть купити онлайн. Факти говорять:

  • кожен 5-й користувач купує товар, який закріпив на своїй дошці в Pinterest;
  • 3 з 5 збираються купити збережений на дошці товар;
  • 80% передплатників - жінки;
  • вік аудиторії - 24-55 років.

Виходячи з цього, просування в «Пінтерест» необхідно в першу чергу тим, чиї клієнти - жінки. Вони частіше купують онлайн. Але про все по порядку.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.