click fraud detection

ПРОСУВАННЯ І РЕКЛАМА В PINTEREST

Ми знаємо

PINTEREST - ІНСТРУМЕНТ ПРОДАЖ

Pinterest - це сервіс, що дозволяє користувачам зберігати вподобані фотографії в особисті альбоми. Для інтернет-магазинів і проектів, які хочуть залучити нову цільову аудиторію - це велике джерело потенційних клієнтів, які додатково "розносять" пропозицію вашої компанії серед користувачів пінтереста.
ОЗНАЙОМТЕСЯ
ІНСТРУМЕНТ ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

Головна особливість «Пінтерест» - це те, що користувачі створюють свої колекції зображень, які систематизують за темами (на дошках). Тому тут важлива саме якісна картинка. За даними компанії Annalect, текст сприймається людським мозком в 60 тисяч разів повільніше, ніж візуальна інформація. Якщо ваша продукція / послуга візуально приваблива, то реклама в Pinterest - правильне рішення.

Результати
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Наші кейси скажуть за нас
SMM case
EURALIS
Website
SMM case
KLINGSPOR
Website
SMM case
YUKOM CHOP
Website
stra
tegy
Основа просування в соціальних мережах
СИЛЬНА SMM 
СТРАТЕГІЯ

Від грамотної стратегії залежить ефективність всіх ваших зусиль в соціальних мережах. Необхідно враховувати безліч нюансів: цілі, частоту, тематики, рубрики, формати.

Процес розробки стратегії наведено на цій сторінці у максимально спрощеному вигляді.

01
Аналіз комунікації конкурентів і цільової аудиторії
02
Вибір майданчика для просування
03
Створення креативної ідеї
04
Візуалізація контенту
05
Рубрикація і контент-план
06
Формування ключових показників ефективності (KPI)
ЯК ПРАЦЮЄ
SMM ПІД КАПОТОМ
- Розробка контент-плану
- Узгодження публікацій і активацій
- Розміщення контенту
- Робота з коментарями
- Звітність
- Координація роботи агентства і клієнта
- Документообіг
- Взаєморозрахунки
Текстовий контент в рамках рубрикації креативної ідеї
Оформлення сторінки і контенту в рамках щотижневого плану і візуальних шаблонів
- Створення, розміщення, аналіз і оптимізація рекламних оголошень
Розробка SMM-стратегій - документів, які "від і до" регламентують ваше просування в SMM
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Ви коли-небудь в дитинстві створювали дошку бажань з вирізками з журналів або газет? Pinterest - це віртуальна дошка візуалізацій, на яку користувачі приколюють бажані зображення за допомогою кнопки Pin it (англ. Pin - шпилька; pin it - приколювати). Pinterest - досить молода соціальна платформа, але її аудиторія - понад 100 мільйонів чоловік, і цей показник продовжує зростати. Маркетологи в усьому світі активно використовують цю соцмережу для промоушена товарів і брендів. Що ж вигідно рекламувати і яка вартість просування в pinterest? Про все докладно далі.

Візуали = покупці

Ця соціальна мережа займає одну з лідируючих позицій в світі з пошуку інформації про бренди і продукцію, яку хочуть купити онлайн. Факти говорять:

 • кожен 5-й користувач купує товар, який закріпив на своїй дошці в Pinterest;
 • 3 з 5 збираються купити збережений на дошці товар;
 • 80% передплатників - жінки;
 • вік аудиторії - 24-55 років.

Виходячи з цього, просування в «Пінтерест» необхідно в першу чергу тим, чиї клієнти - жінки. Вони частіше купують онлайн. Але про все по порядку.

Кому потрібен «піннинг»

Pinterest тільки набирає популярність серед російськомовних користувачів. Але можливості цього сервісу дозволяють компаніям і брендам збільшити кількість переходів на їх сайти і, відповідно, підвищити продажі.

Розкрутка в Pinterest потрібна, якщо ваш бізнес пов'язаний з:

 1. кулінарією / їжею;
 2. модою;
 3. косметикою;
 4. дизайном;
 5. ювелірними прикрасами / біжутерією;
 6. декором;
 7. хенд-мейдом;
 8. товарами для хобі;
 9. фотоіндустрією;
 10. відпочинком і подорожами;
 11. спортом / фітнесом;
 12. гаджетами;
 13. технікою для будинку.

Саме за цими темами користувачі «Пінтерест» найчастіше створюють дошки. Тому якщо в цьому списку є ваша бізнес-ніша, то замовити рекламу в Pinterest варто, звернувшись в наше агентство.

Pin в один клік

Як же потенційні покупці додають на свої дошки бажань товари, що сподобалися? Дуже просто - клікнувши на шпильку «Зберегти» в самій соцмережі або кнопку «Pin it» на сайті. Фото автоматично зберігається на дошці користувача з посиланням на ваш веб-ресурс, і в будь-який момент клієнт зможе швидко повернутися і замовити те, що вибрав раніше.

Плюс кнопки «Pin it» ще й у тому, що це додаткова реклама для вас. Адже прикріплюючи «пін» на дошку, користувач автоматично демонструє його і своїм підписникам. Ця функція дуже вигідна для початківців - компаній, яким поки складно конкурувати за перші місця у видачі пошукових систем, і для яких вартість контекстної реклами завелика.

З послугою «Просування в Pinterest» від нашої веб-студії ви отримуєте яскраву і привабливу віртуальну вітрину, повз яку покупці точно не пройдуть!

Особливості для бізнесу

Ця соціальна мережа дозволяє створити бізнес-аккаунт з розширеними функціями для комерції, такими як: ціна в описі, наявність, місце і карта. А ще для користувачів можна додати на сайті, крім кнопки «Pin it», опцію Follow (підписатися на сторінку компанії або бренду).

Вартість реклами в Pinterest залежить від пакета послуг, якими ви хочете скористатися, але наші SMM-спеціалісти рекомендують разом з запуском реклами в інших соцмережах налаштувати і аккаунт на цій платформі. Так ви охопите ширшу аудиторію.

Як і в Instagram, в «Пінтересті» можна ставити «лайки», хештеги, робити «Репін» (репости), додавати відео. Відмінність - можливість створювати групові дошки, наприклад, до ваших бізнес-партнерами, і з обопільною вигодою збільшувати клієнтську базу і продажі.

Якщо на вашому сайті є блог з порадами або рекомендаціями, ми можемо додати в нього якісні фото або інфографіку, залишивши лінк в вашому бізнес-акаунті. Особливою популярністю користуються Піни-інструкції з покроковим виконанням (наприклад, рецепт страви, макіяж, тренування вдома).

Як бачите, можливості цієї досить молодої соціальної мережі широкі і перспективні. Тому не сумнівайтеся і звертайтеся до менеджерів Wezom!

Замовити просування в Pinterest ви можете прямо зараз на сайті або зателефонувавши нам.

Ми розробляємо кращі рекламні кампанії, що не загубляться в мережі.