ПРОСУВАННЯ І РЕКЛАМА В LINKEDIN

ПРОСУВАННЯ І РЕКЛАМА В LINKEDIN
bg image

LINKEDIN - ЦЕ ДІЛОВЕ ПАРТНЕРСТВО

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

LinkedIn – соціальна мережа, яка розрахована на пошук ділових партнерів, налагодження корисних зв'язків, підбір професійних співробітників. На відміну від популяризованих соціальних мереж, як Facebook, Лінкедін створений для серйозної працюючої аудиторії, яка може і хоче ділитися професійним досвідом та обговорює робочі теми в групах. І це найголовніша перевага даної площадки.

 

image

ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

Розкрутка в LinkedIn - це не тільки посилання на ваш сайт, де детально описані товари або послуги. Для бізнесу розробники пропонують спеціальні можливості:

  1. Додаткові сторінки-вітрини (showcase pages). У цих вітринах можна виставляти товари та рекламувати послуги, розділити їх за групами чи лінійками. Така реклама на LinkedIn дозволяє вибрати конкретну аудиторію для кожної вітрини окремо. Зробити це можна не тільки за звичайними параметрами (статтю, віком, місцезнаходженням), але й задати конкретну галузь бізнесу або список компаній, яким буде демонструватися ваша пропозиція.
  2. Контекстна реклама – ефективний спосіб розкрутити бренд чи продукцію навіть на діловому соціальному майданчику.
  3. Sponsored updates (з англ. - Спонсоровані оновлення) - пости, які побачать не тільки друзі (підписники) у стрічці, але і всі користувачі, які підпадають під цільову аудиторію.
  4. Реклама через сервіс InMail дозволяє розсилати повідомлення навіть тим, з ким не встановлено контакт. Плюс її в тому, що лист доставляється, коли користувач є онлайн.

Ваше повідомлення точно буде переглянуто та не загубиться серед інших. А ще рекламні оголошення можна публікувати різними мовами залежно від обраної аудиторії. У всіх цих тонкощах легко розбираються наші SMM-фахівці.

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ У LINKEDIN

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

СТВОРЕННЯ ІМІДЖУ БРЕНДУ ЯК ЕКСПЕРТА

Завдяки публікації галузевого контенту, новин, статей та інформації допоможе створити імідж компанії як експерта у своїй галузі.

ВІЗИТНА КАРТКА КОМПАНІЇ

Сайт компанії в LinkedIn є основним джерелом інформації про компанію, її діяльність і т.д., завдяки чому ви можете бути впевнені, що зацікавлені люди бачать потрібний контент.

СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА КОНКУРЕНТАМИ

Аналіз діяльності компаній-конкурентів дозволить переосмислити власну комунікаційну стратегію та скласти план, що дозволяє компанії виділитись серед інших брендів.

АНАЛІЗ СТАТИСТИКИ

LinkedIn дозволяє відстежувати статистику на вебсайті щодо опублікованого контенту та користувачів, зацікавлених у профілі компанії, що дозволяє вам приймати більш обґрунтовані бізнес-рішення в майбутньому.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

LinkedIn – ваше віртуальне досьє. Ця найбільша ділова соціальна мережа ідеально підходить для налагодження бізнес-контактів у всьому світі. Тут користувачі не розважаються, а вирішують важливі питання та шукають партнерів чи співробітників. Спочатку в Лінкедін люди просто розміщували інформацію про себе як про кваліфікованого працівника в тій чи іншій сфері. У цій соцмережі зареєструватися може не лише конкретний користувач, а й компанія. SMM-маркетологи, які зараз активно працюють на всіх соціальних майданчиках, також використовують просування  в Linkedin для компаній та брендів. Про всі нюанси реклами.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.