ПРОСУВАННЯ У FACEBOOK

ПРОСУВАННЯ FACEBOOK ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ВПІЗНАВАНОСТІ БРЕНДУ ТА ЙОГО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ.
ПРОСУВАННЯ У FACEBOOK
bg image

FACEBOOK - МАРКЕТИНГОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ БІЗНЕСУ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

На сьогодні Facebook - перевірений і надійний маркетинговий майданчик по всьому світу для просування бізнесу і розкручування бренду. Більш ніж у 1 мільярда людей у всіх країнах і містах є своя унікальна сторінка на ресурсі. Соціальна мережа стала найуспішнішою інтернаціональною спільнотою, де можна спілкуватися, налагоджувати ділові контакти, отримувати корисну інформацію, підвищувати впізнаваність бренду і доходи компанії.

 

image

ІНСТРУМЕНТ ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

У Facebook ви можете знайти свого споживача - будь то студент, мама в декреті або банкір. Більшість компаній вважають Fb важливим бізнес-майданчиком. Незважаючи на те, що конкуренція в цій мережі досить велика, залишити без уваги просування в «Фейсбуці» не можна.

Сторінки в мережі є у відомих політиків, громадських діячів, спортсменів і знаменитостей. Офіційні акаунти реєструють державні установи і представництва. Профайл в «Фейсбуці» є навіть у Google, YouTube, BMW, P & G і багатьох інших корпорацій. Але реклама в Facebook цікава не тільки корпораціям, але і представникам малого та середнього бізнесу. Від початківця хенд-мейд майстра, який хоче розкрутити свої вироби, до продажу програмних додатків. Головне, соцмережа - це оперативна реакція, зв'язок з клієнтами та розширення аудиторії.

Ми знаємо, як працювати з аудиторією в соцмережах, щоб підвищити впізнаваність бренду, збільшити кількість продажів на сайті та зробити ваш бізнес ще успішнішим.

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ У FACEBOOK

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

СТВОРЕННЯ ІМІДЖУ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

За допомогою правильно підібраного контенту, розробленого методу комунікації та характерного графічного дизайну ми створюємо позитивний імідж бренду.

ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДАЖІВ

Сторінка компанії у Facebook підтримує e-commerce. Пряма взаємодія з потенційними клієнтами сприяє залученню, а рекламні оголошення суттєво впливають на продаж.

БЕЗКОШТОВНА РЕКЛАМА

Послідовно проводячи органічні заходи та створюючи привабливі пости та контент, просування бренду може стати повністю безкоштовним.

ШИРОКЕ ОХОПЛЕННЯ АУДИТОРІЇ

Канал компанії у Facebook часто досягає більшої кількості відвідувачів, ніж у разі використання традиційного маркетингу.

ПОСТІЙНИЙ КОНТАКТ ІЗ АУДИТОРІЄЮ

Швидкі та фактичні відповіді на запитання користувачів є ознакою лояльності бренду.

АНАЛІЗ СТАТИСТИКИ

Facebook дозволяє відстежувати статистику на сайті, завдяки чому ви можете приймати правильні бізнес-рішення.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Сторінки або групи - який спосіб вибрати?

Сторінки

Практика показує, що просування сторінки в Facebook - більш ефективний спосіб для бізнесу, ніж розкрутка групи. Якщо вас цікавить збільшення продажів, то аккаунт в цій мережі і його грамотне просування вам необхідні. Сторінка стане вашим прямим інструментом для зв'язку зі споживачами, відстеження реакцій (лайки, репости) і підвищення впізнаваності бренду.

Послугою «Просування компанії в «Фейсбук» через створення сторінки найчастіше цікавляться представники різних сфер бізнесу. Адже функціонал цієї мережі дає можливість створювати результативні рекламні кампанії.

Групи

Ви запитаєте: а як же спільноти? Послуга «Просування групи в Facebook» користується популярністю серед бізнесу менше. Спільноти, перш за все, об'єднують людей за певними інтересами і використовуються як майданчики для обговорення або просто обміна інформацією. Це хороший спосіб підтримки іміджу (особистого або компанії) і спілкування з клієнтами. Але якщо вас цікавлять продажі, то краще вибирати сторінку.

Важливо: рекламувати групи не можна. А ось просування сторінки в Facebook дозволено, і всі маркетингові можливості відкриваються саме для власників акаунтів.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯКІЙ СФЕРІ БІЗНЕСУ ПІДХОДИТЬ ПРОСУВАННЯ У «ФЕЙСБУК»?
Над підвищенням привабливості публічних сторінок потрібно попрацювати невеликим інтернет-магазинам та власникам приватного бізнесу. Затребувана розкрутка акаунта в соцмережах серед компаній, що працюють у сфері послуг та сервісу, та представників В2В-сегменту.

02.
ЩО ВХОДИТЬ ДО ПОСЛУГИ РОЗКРУЧУВАННЯ У FACEBOOK?
Ми виконуємо детальний аналіз ЦА та виділяємо різні сегменти. Далі серед наших пропозицій – розробка дизайну публічної сторінки, формування контент-плану, створення постів. Наші фахівці налаштовують таргетовану рекламу та відстежують її ефективність.

03.
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ ПРОСУВАННЯ У «ФЕЙСБУК» ВІД WEZOM?
До нашої компанії звертаються ті, хто хоче досягти підвищення впізнаваності бренду та збільшення продажів. WEZOM гарантує для своїх клієнтів відповідальний підхід, співпрацю з досвідченими SMM-фахівцями, прозору звітність та дотримання умов договору.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.