Контекстна реклама в Одесі

Ми надаємо послуги комплексного налаштування контекстної реклами.
Контекстна реклама в Одесі
bg image

Послуги з налаштування контекстної реклами в Одесі

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Якщо ви запланували запустити платне просування в пошуку та не злити бюджет, то ми готові вам у цьому допомогти. Наші фахівці виправлять критичні помилки при налаштуванні рекламного кабінету в Google Ads, досягнуть достатнього рівня окупності та допоможуть збільшити прибуток.

У своїй роботі ми орієнтуємося на цілі вашого бізнесу, враховуємо унікальні особливості тематичної ніші, намагаємося знайти підхід до цільової аудиторії та досягаємо поставлених KPI. Ваше рішення замовити контекстну рекламу в Одесі в нашій компанії — це хороша ідея. Ми маємо великий досвід реалізованих проєктів. Ви переконаєтесь, що онлайн-бізнес стане успішним, а інвестиції окупляться.

Переваги контекстної реклами як каналу продажу

Швидкий результат.
01/
Після налаштування кампанії нашими фахівцями рекламні оголошення з'являються в пошуковій видачі чи на інших платформах миттєво. Це особливо корисно, якщо вам потрібно швидко збільшити продаж, залучити клієнтів до нового проєкту, наростити трафік.
Модель оплати за клік.
02/
Найчастіше під час запуску контекстної реклами стягується оплата за перехід за посиланням. Це означає, що ваші фінанси витрачаються лише після того, як потенційний клієнт активно взаємодіє з оголошенням. У поєднанні з чітким налаштуванням на ЦА такий спосіб просування дозволяє ефективно витрачати бюджет.
Регулярний моніторинг.
03/
Платформа Google Ads дає виняткову можливість збирати докладні дані щодо продуктивності кампаній. Можна відстежити показники вартості кліка, клікабельності (CTR), конверсії, ROI. Аналіз даних дозволяє оцінити ефективність робіт із розкрутки та в разі потреби внести корективи в стратегію.
Контроль видатків.
04/
Ви можете легко керувати бюджетом платного просування в пошуку. Пам'ятайте, що налаштування рекламної кампанії знаходиться в руках досвідчених фахівців. Разом із ними ви можете контролювати, скільки грошей витрачаєте на рекламу. Це дозволить запобігти несподіваним фінансовим втратам і збільшити свій прибуток.

Етапи роботи з налаштування реклами

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Дослідження цільової аудиторії та аналіз конкурентів

На старті роботи над проєктом наші спеціалісти вивчають особливості цільової аудиторії. Предметом дослідження є демографічні характеристики, інтереси користувачів та поведінка в інтернеті. Паралельно робимо збір та аналіз інформації про основних конкурентів у ніші, вивчаємо їхні маркетингові методи, ключові слова, які вони використовують для просування. Отримані дані є основою стратегії нової кампанії контекстної реклами.

Визначення цілей та завдань рекламної кампанії

Кожна кампанія є унікальною. Щоб вона стала успішною, необхідно на старті сформулювати конкретні цілі та завдання просування. Серед основних цілей може бути зростання продажів, підвищення впізнаваності бренду та інші. Цього можна досягти, збільшивши трафік на сайт або досягнувши підвищення конверсії.

Вибір ключових слів та формування семантичного ядра

Успіх платного просування пошуку багато в чому залежить від цього етапу. Використання нерелевантних пошукових запитів може призвести до зайвих витрат, а високочастотних ключів — до високої ціни за клік. Наші фахівці збирають семантичне ядро, додаючи до нього список ключових слів і фраз, які найбільше відповідають вашій аудиторії та цілям бізнесу.

Створення рекламних оголошень

Для підвищення клікабельності необхідно звернути увагу на те, яке рекламне повідомлення демонструватиметься у видачі. Наші фахівці тестують різні варіанти оголошень та обирають найефективніші з них. Також на цьому етапі контролюють, як розмічені заголовки та описи на посадкових сторінках. Попередня підготовка до запуску кампанії є основою її результативності.

Налаштування ставок, бюджету та геотаргетингу

На цьому етапі встановлюються ставки на ключові слова, загальний бюджет рекламної кампанії та географічні параметри, де показується реклама. Ми маємо великий досвід налаштування різних параметрів рекламної кампанії, тому з нами ваша контекстна реклама в Одесі буде результативною.

Запуск та оптимізація рекламної кампанії

Це наступний етап у роботі наших спеціалістів. Після налаштування всіх параметрів вони запускають рекламні кампанії. Потім починається безперервний моніторинг результативності реклами. Ми стежимо за вартістю кліків, конверсіями, динамікою трафіку на сайт та іншими показниками. У процесі роботи вносимо зміни до налаштувань, щоб досягти більшої ефективності.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Ціни на контекстну рекламу в Одесі

У нашій компанії реалізований гнучкий підхід до ціноутворення, тому бізнесу будь-якого розміру ми зможемо запропонувати відповідний варіант вартості проєкту. Залежно від бюджету ми сформуємо план контекстного просування та простежимо, щоб ваша компанія отримала прибуток.   

Тип пакету послуг

Ціна

БАЗОВИЙ

От $400

ОПТИМАЛЬНИЙ

От $500

КОМПЛЕКСНИЙ

От $700

відповідаємо на найпоширеніші питання

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Скільки коштує налаштування та супровід контекстної реклами в Одесі?
Ціна на послуги з налаштування платного просування в пошуку сильно варіюється залежно від рівня конкуренції, загального бюджету та інших параметрів. Щоб дізнатися вартість проєкту, рекомендується зв'язатися зі спеціалістами та запросити індивідуальну пропозицію з урахуванням особливостей роботи вашого онлайн-бізнесу.

02.
Як швидко ви зможете запустити контекстну рекламу в Одесі для сайту?
У середньому з початку підготовки до запуску рекламної кампанії може пройти від одного до трьох тижнів. Швидкість запуску проєкту може змінюватися залежно від складності кампанії та рівня готовності сайту до просування. Але перші результати будуть помітні вже за 1–3 дні після старту робіт.

03.
Чи можете ви гарантувати кількість лідів?
У нашій компанії орієнтуються на результат. Тому відповідь на це питання лише позитивна. Якщо потрібно, ми відкоригуємо налаштування рекламних кампаній, щоб досягти запланованого результату.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.