Банк «Львів»: кейс SEO-просування

SEO
Поліпшення позицій 45,7% пошукових запитів за 3 місяці та збільшення трафіку на 30% щомісяця.
Анамнез
Банк «Львів»

Акціонерно-комерційний банк зі 100%-во іноземним капіталом. Працює на ринку України вже 30 років. Щороку робота компанії контролюється незалежними експертами. Надійність банку та вкладів його клієнтів підтверджена на рівні «5» рейтинговим агентством IBI-Rating. Серед акціонерів «Львів»: інвестиційний фонд responsAbility (Швейцарія), приватний інвестор Маргеїр Петурсон (Ірландія), Nefko (північний зелений банк). Важливою ознакою надійності установи є також і той факт, що вона працює тільки у правовому полі, а фінансові звіти складає відповідно до міжнародних стандартів і нормативів НБУ. База клієнтів банку становить понад 30 000 осіб, за кількістю відділень на заході країни «Львів» вийшов на 5-те місце.

Цілі та завдання

Розширення бази клієнтів, оптимізація сайту та поліпшення його видимості в пошуковій системі.

Стратегія

01/
Аналіз ресурсів основних конкурентів.
02/
Технічне доопрацювання.
03/
Покращення usability та факторів E-A-T.

Хід робіт

01/
Усунення технічних недоліків
Для того, щоб сайт міг скласти конкуренцію в ніші, була усунута низка помилок, що заважають просуванню: збільшена швидкість завантаження на мобільних девайсах, додана мікророзмітка, на всіх посадкових сторінках (крім Homepage) реалізували «хлібні крихти», налаштували 301 редиректи для декількох вебсторінок.
02/
Розширення структури та формування СЯ
Аналіз ключів дозволив виділити корисні для ранжування ключі. Ми зібрали розширене ядро, розділили ключі на групи за темами та розподілили їх на вебсторінках. Додатково була розширена структура. Додані сторінки з послугами для залучення відвідувачів. Роботи на цьому етапі торкнулися метаданих: ми оптимізували заголовки й тексти.
03/
Покращили юзабіліті та комерційні фактори
Для оптимізації usability були виконані такі дії: додані розділи «Запитання — відповідь» на сторінки послуг, реалізовані випадні меню для деяких блоків у хедері, додані посилання на Гугл Карти для філій банку.
04/
Розробили стратегію нарощування посилальної маси
Основною метою було зростання позицій за окремими сторінками та загалом за ресурсом, виведення їх у топ-3, топ-5, топ-10. Для досягнення результату був складений план з вибору майданчиків-донорів, розміщення пресрелізів з анкорами на пріоритетні вебсторінки, крауд-маркетингу, роботи в напрямку SERM (зокрема, розміщення відгуків). На цьому етапі також були заповнені картки відділень банку в Google My Business для залучення регіонального трафіку.
Коментар від фахівця
Ерік Клюєв
Head of SEO
«До роботи над цим проєктом у нас уже був великий досвід в SEO у фінансовій ніші. З цієї причини ми чітко розуміли спектр майбутніх робіт: необхідно було не тільки усунути технічні помилки, а й опрацювати юзабіліті, комерційні фактори та Е-А-Т. Основним завданням було виконати регіональне просування відділень у Google My Business, для того щоб відомості показувалися також у Google Maps і покращилися показники регіональної видачі. Аналіз змін параметрів ми проводили щомісяця. Моніторинг показав, що вибрана нами стратегія правильна та принесла позитивну динаміку».

Результати

PC image
PC image
PC image
PC image
Results
Результати
Підвищили видимість сторінок у пошуку
За 3 місяці нам вдалося домогтися позитивної динаміки та підняти видимість ресурсу у видачі. Особливо зросли показники за сторінками «Доступна іпотека 7%», «Кредит готівковий», «Депозитні вклади для фізичних осіб».
Збільшилася кількість ключів у видачі
У топ-3 вдалося вивести 25% запитів (+1%), у топ-5 — 30% (динаміка +2%), у топ-10 — 44% (приріст у 5%), у топ-30 потрапив 71% (плюс 4%) і в топ-100 присутні 89% (+2%).
Збільшили показники трафіку
Усього за 3 місяці робіт з просування кількість відвідувачів зросла на 30%.
Наростили посилальну масу
Було відібрано релевантні майданчики-донори для розміщення посилань. За рік робіт на сайт вели вже 260 посилань.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.