Контекстна реклама в Дніпрі

Ми надаємо послуги комплексного налаштування контекстної реклами.
Контекстна реклама в Дніпрі
bg image

Замовити контекстну рекламу в Дніпрі

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Налаштування контекстної реклами в Дніпрі – завдання, що вимагає певних навичок. Для того щоб ефективно управляти рекламними кампаніями та отримати хороші результати, необхідно постійно контролювати хід робіт та показники прибутковості. У цьому контексті розумно звернутися за допомогою до професіоналів. Ми несемо відповідальність за досягнення поставленої мети й допоможемо вам домогтися окупності рекламного просування в пошуку. Наші фахівці готові запропонувати вам щомісячні звіти про свою роботу та пояснити, як у них розібратися.

Переваги контекстної реклами в Дніпрі

Приплив нових клієнтів.
01/
Вирішивши замовити контекстну рекламу в Дніпрі у нас, ви переконаєтеся, що повідомлення досягнуть цільової аудиторії — тих користувачів, які вже шукають подібні товари. Ми оптимізуємо ставки та використовуємо можливості рекламних інструментів, щоб збільшити трафік на сайт та досягти зростання конверсії.
Різні формати рекламних оголошень.
02/
У роботі ми використовуємо безліч видів реклами, можемо розмістити текстові, адаптивні, графічні та анімаційні оголошення. Це дасть змогу залучити нових потенційних клієнтів.
Поєднання Google Ads та Google Analytics.
03/
Усі наші дії проводяться в рекламних кабінетах клієнтів. Ми встановимо базові цілі та налаштуємо передачу даних із Google Ads до Google Analytics. Для оцінки результатів ми надамо індивідуальні звіти. Якщо у вас немає рекламного кабінету, ми допоможемо його створити, виконаємо необхідні налаштування.
Щомісячний звіт про виконану роботу.
04/
Після закінчення кожного звітного періоду ми надамо детальні звіти з аналізом динаміки трафіку та результатів за запитами та конверсіями. Ми проаналізуємо отримані показники й запропонуємо план роботи та бюджет на наступний місяць.

Етапи роботи

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Дослідження цільової аудиторії та аналіз конкурентів

Якісний аналіз конкуренції серед пошукових запитів у вибраній тематиці дозволяє прогнозувати витрати на рекламну кампанію та визначити оптимальні стратегії. Крім того, не менш важливо провести аудит сайту на предмет перешкод, які можуть завадити користувачеві виконати цільову дію.

Визначення мети рекламної кампанії

Часто рекламні кампанії запускаються з метою збільшення впізнаваності бренду, підтримки акцій, стимулювання офлайн-продажів або нових продуктів. Вибір завдань, поставлених перед бізнесом, визначає наступні кроки в управлінні оголошеннями, вибір ключових метрик та підхід до оцінки результатів.

Підбір семантичного ядра

Семантичне ядро являє собою набір ключів, що визначають, за якими словами відображатиметься реклама. Наші фахівці аналізують особливості рекламованого проєкту, а також враховують побажання партнера, який вирішив замовити послуги контекстної реклами в Дніпрі. Подальші роботи ведуться тільки після затвердження семантичного ядра клієнтом і визначення пріоритетності сторінок, що просуваються.

Створення рекламних оголошень — заголовків та текстів

На цьому етапі відбуваються розробка та тестування текстів рекламних оголошень, у які будуть впроваджені ключові запити. У роботі враховуються вибрані формати реклами, тематика оголошень. Наші фахівці уникають загальних фраз при складанні текстів і на наступних етапах відстежують їхню результативність.

Вибір рекламних майданчиків та налаштування таргетингу

Визначення показників цільової аудиторії підвищує ефективність розміщення рекламних оголошень. Їх показ буде орієнтований лише на користувачів, які відповідають заданим критеріям. У процесі налаштування кампанії враховуються ключові фактори: стать, місце розташування, вік, сімейний стан, професія та інтереси цільової аудиторії.

Встановлення ставок та бюджету

Для кожного проєкту розробляється унікальна стратегія просування, при цьому враховуються цілі, особливості аудиторії та ресурси. Професійний підхід дозволяє оптимізувати бюджет кампанії, досягти бажаних результатів та ефективніше використовувати ресурси.

Запуск та аналіз ефективності кампанії

Запуск рекламної кампанії — лише один з етапів процесу просування в пошуку. Після цього наші фахівці регулярно аналізують результати та працюють над покращенням оголошень, щоб досягти найкращих показників. При співпраці з нами вам не знадобиться турбуватися про те, як витрачаються ваші кошти.

Звітність

Наші клієнти мають можливість контролювати ефективність рекламної кампанії, вивчаючи детальну аналітику. У звітах представлені різні показники, їхня динаміка, а також ми пропонуємо рекомендації щодо подальшої оптимізації, анонсуємо план робіт на наступний період. Щомісячні звіти дозволяють відстежувати прогрес у залученні трафіку.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість контекстної реклами в Дніпрі

Ми впровадили гнучку систему ціноутворення, тому готові сформувати оптимальну пропозицію щодо вартості проєкту для бізнесу будь-якого масштабу. Ми створюємо план просування, враховуючи бюджетні обмеження, та гарантуємо, що контекстна реклама в Дніпрі з нами — це вигідна інвестиція.

Тип пакету послуг

Ціна

БАЗОВИЙ

От $400

ОПТИМАЛЬНИЙ

От $500

КОМПЛЕКСНИЙ

От $700

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Що входить у ведення контекстної реклами в Дніпрі?
Наші експерти виконують низку завдань, серед яких — збирання необхідної інформації про особливості вашого проєкту, аналіз конкурентного середовища. Наступний етап — налаштування рекламної кампанії. Ми відповідаємо за її результати, регулярно контролюємо проміжні показники.

02.
Як формується ціна контекстної реклами в Дніпрі?
Вартість послуг із налаштування контекстного просування значно змінюється залежно від активності конкурентів, загального бюджету та інших факторів. Щоб дізнатися точну ціну для вашого проєкту, рекомендується зв'язатися з нашими фахівцями та запросити індивідуальну пропозицію. Розраховуючи вартість, ми обов'язково беремо до уваги особливості онлайн-бізнесу.

03.
Ви надаєте послуги з контекстної реклами в Дніпрі на підставі договору?
Обов'язково. До договору про співпрацю ми включаємо основні цілі проєкту, прописуємо очікувані результати та чітко стежимо за їх досягненням.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.