Просування сайту у Франції

Франція може виявитися ринком з винятковим потенціалом для розвитку бізнесу.
Просування сайту у Франції
bg image

СПЕЦИФІКА ПРОСУВАННЯ САЙТІВ У ФРАНЦІЇ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Розкручувати веб-ресурси під європейську аудиторію необхідно грамотно, з урахуванням місцевих особливостей. Просування сайту у Франції також має свою специфіку. Тут у пріоритеті пошукова система Google, якою користується близько 87% людей. Інші 13% припадають на менш поширені пошукові системи: Bing, MSN, Yahoo та регіональні. Тому основний акцент під час просування сайтів робиться на Google.

image

ПЛЮСИ У РОБОТІ З НАМИ

WEZOM візьме на себе просування вашого сайту та виведе його на високі позиції. Ми формуємо унікальні стратегії розкручування кожного проекту, що дозволяє досягти хороших результатів у довгостроковій перспективі. Фахівці опрацьовують всі зовнішні та внутрішні фактори ранжування сайту, щоб вивести його на високі позиції.

Просування сайтів у Франції з командою WEZOM - це:

  • комплексний підхід, тому що до роботи залучаються експерти з різних напрямків;
  • прозоре ціноутворення та закріплення фінансових гарантій у договорі, що дозволяє клієнту бути впевненим у відсутності прихованих комісій та переплат;
  • довготривалий результат розкручування без ризику отримання санкцій від пошукових систем. Elit-Web використовує лише "білі" методи просування;
  • можливість розкручування з необмеженою кількістю запитів та сторінок сайту.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АНАЛІЗ РИНКУ

Спочатку належить виконати детальний аудит ніші та зрозуміти, з якими конкурентами доведеться боротися за топові місця у видачі. Аналіз дозволить визначити кращу стратегію, наголосити на унікальних перевагах бізнесу клієнта, що забезпечує результативніше просування в цілому.

SEO-АУДИТ

На цьому етапі повністю аналізується сайт клієнта. Фахівці з'ясовують його поточні позиції у пошуковій видачі, шукають технічні помилки, перевіряють відповідність ресурсу вимогам системи Google. В результаті формується докладне технічне завдання для доопрацювання та покращення.

КЛЮЧОВІ СЛОВА ТА СТРАТЕГІЯ

Семантичне ядро ​​— це ключові фрази, за якими користувачі будуть знаходити сайт у пошуковій видачі. Після збирання СЯ йде кластеризація за найрелевантнішими розділами та визначення посадкових сторінок. Формується стратегія просування.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Етап передбачає опрацювання всіх факторів усередині ресурсу, що впливають на розкручування. Це налаштування відповідей серверів, прописування тегів, збільшення швидкості завантаження сторінок, покращення факторів юзабіліті, опрацювання структури. Багато уваги приділяється контенту, що залишається значущим фактором ранжування сайтів.

РОБОТА З ПОСИЛАННЯМИ

Розкрутка сайту у Франції передбачає зовнішнє просування. З якісними зворотними посиланнями зростає авторитетність ресурсу. Він стає привабливішим для пошукових систем. Крім того, великий профіль посилань забезпечує додаткове залучення трафіку.

ЗВІТНІСТЬ

Підсумки кожного місяця просування відображаються у докладних звітах. Документ супроводжується графіками, картинками, які наочно демонструють успіхи у розкручуванні. Звіти складаються у зрозумілій для клієнта формі, щоб у них розібралася навіть далека від світу SEO людина.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
СКІЛЬКИ ЧАСУ ПОТРІБНО ДЛЯ ПРОСУВАННЯ САЙТУ У ФРАНЦІЇ?
Не вдасться одразу точно назвати строки. Спочатку фахівці виконають детальний аудит, зорієнтуються в обсязі робіт, після чого можна буде спрогнозувати час виведення ресурсу у топ видачі. Зазвичай потрібно щонайменше півроку, щоб досягти хороших позицій.

02.
ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ?
На ціну впливає цілий перелік факторів. Це початковий стан сайту, обсяг семантичного ядра, рівень конкуренції у ніші, кількість посадкових сторінок тощо.

03.
ЯКІ ГАРАНТІЇ ВИ НАДАЄТЕ?
У WEZOM надаються фінансові гарантії, які закріплені у договорі. Всі умови будуть суворо дотримані спеціалістами. При порушенні пунктів клієнт має право на компенсацію.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.