Просування сайту в Польщі

Для успішного розширення бізнесу та розвитку проєктів на європейському ринку необхідно ефективно просувати свої сайти.
Просування сайту в Польщі
bg image

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ У ПОЛЬЩІ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Під час роботи з сайтами у Польщі фахівці враховують місцеві особливості. Користувачі шукають інформацію переважно у Google.pl. Близько 5% всіх входів здійснюється через WP та MSN, а на пошуковики, що залишилися, припадає 3% аудиторії. Загальний алгоритм просування сайтів у Польщі схожий на принцип розкрутки ресурсів під інші європейські країни.

 

 

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АНАЛІЗ САЙТУ

Розкрутка сайту в Польщі розпочнеться з детального вивчення стану проекту. Потрібно оцінити його поточні позиції в пошуковій видачі, посилання, знайти технічні недоліки, які могли б негативно вплинути на просування.

ПІДБІР СЕМАНТИЧНОГО ЯДРА

Фахівці збирають СЯ - перелік ключових запитів, які будуть релевантними для тематики сайту. Завдяки їх впровадженню користувачі знаходитимуть ресурс у пошуковій видачі під час введення в рядок потрібної фрази. «Сире» семантичне ядро ​​кластеризується, розподіляється на сторінках й надалі використовується для написання текстів. Розмір СЯ залежить від особливостей та типу проекту.

ВНУТРІШНЯ SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

На цьому етапі усуваються раніше виявлені технічні помилки: дублі сторінок, проблеми в індексації, фактори, що уповільнюють швидкість завантаження ресурсу. Крім цього, фахівці перевіряють унікальність контенту, оптимізують метатеги, заголовки тощо.

РОБОТА З ПОСИЛАННЯМ

Зовнішня оптимізація дозволяє залучити більше трафіку на сайт та підвищити авторитетність ресурсу. При розкручуванні проектів у Польщі посилання закуповуються на тематичних майданчиках (зазвичай із зоною .PL). Розміщення беклінків на сайтах з доменами .COM та .EU теж позитивно впливає на просування.

РОБОТИ З ПОВЕДІНКОВИМИ ФАКТОРАМИ

Фахівці працюють над покращенням якості сайту. Підвищують його привабливість для користувачів. Йдеться про опрацювання сніпета, про покращення швидкості завантаження, адаптацію під мобільні пристрої та інше. Все це впливає на важливі метрики: клікабельність сніпетів у видачі, проведений на сторінці час та відсоток відмов.

ЗВІТНІСТЬ

За результатами просування формуються докладні звіти. Вони містять відомості про стратегію розкручування, виконані на сайті роботах з детальними графіками показників. У звітах також надаються детальні рекомендації та план подальших завдань.
Отримайте клієнтів із SEO в Польщі
Забезпечте постійну видимість у Google і охопіть користувачів, які шукають вашу послугу або товар у пошуковій системі Goole.pl.
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ В ПОЛЬЩІ У НАС

Фахівці WEZOM – це досвідчена команда експертів з різних напрямків. Просування сайту в Польщі лягає на плечі оптимізатора, копірайтера, інтернет-маркетолога, лінкбілдера та інших професіоналів. Вони в тісній зв'язці працюють із ресурсом для досягнення спільних цілей: виведення проекту в топ пошукової системи та зростання трафіку для збільшення прибутку клієнта.

Довіривши розкрутку спеціалістам WEZOM, ви отримуєте:

  • зручний контроль ходу просування. Кожному клієнту доступний "Особистий кабінет". Там можна відстежити поточний стан робіт з просування;
  • повну прозорість витрат. Немає жодних прихованих платежів та переплат, оскільки сума фіксується у договорі;
  • автоматизовану звітність. Вам буде зручно ознайомитись з результатами розкручування;
  • персональний план з просування з урахуванням бюджету та потреб бізнесу. Фахівці працюють за індивідуальною стратегією, а не за шаблонами.

02.
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ ПРОСУВАННЯ САЙТУ У ПОЛЬЩІ?
Ціна не буває фіксованою, оскільки на неї впливає багато факторів. Це вік та вихідний стан сайту, рівень конкуренції в ніші, обсяг семантичного ядра та інше.

03.
ЯК ШВИДКО БУДЕ ПОМІТНО РЕЗУЛЬТАТ РОБІТ?
Пошукове просування сайту не приносить блискавичних результатів. Але перший ефект буде помітний вже за кілька місяців. Щоразу ключові показники зростатимуть.

04.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОНТРОЛЬ ПРОСУВАННЯ?
Кожен клієнт має доступ до «Особистого кабінету», де розміщується актуальна інформація про поточний етап просування. Крім того, щомісяця складаються детальні звіти. 

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.