Просування сайту в Іспанії

Просування сайту в Іспанії
bg image

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ В ІСПАНІЇ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Виведення бізнесу на європейський ринок часто супроводжується створенням власного веб-ресурсу компанії. Сайт необхідний для формування довіри у цільової аудиторії, покращення репутації, залучення додаткових заявок та покупок. Але замало просто розробити ресурс. Необхідно виконувати просування сайтів в Іспанії, щоб посісти високі позиції у видачі та впевнено конкурувати з іншими компаніями.

image

ЯК ПОТРАПИТИ В ТОП ПО ІСПАНІЇ

Просування будь-яких сайтів пов'язане зі труднощами. У цій справі потрібно мати достатньо досвіду, практику роботи з подібними проектами, особливо у разі розкручування за кордоном.

Команда WEZOM просунула вже багато веб-ресурсів не лише в Іспанії, а й в інших європейських країнах. Ви можете довірити свій проект. Співпраця обіцяє бути плідною, оскільки кожен клієнт отримує:

  • можливість будь-якої миті контролювати перебіг робіт у своєму «Особистому кабінеті». Доступ до нього цілодобовий;
  • допомогу персонального менеджера, який відповість на будь-які запитання;
  • закріплення фінансових та інших гарантій в офіційному договорі, де детально прописані обов'язки виконавця;
  • прозоре ціноутворення без прихованих платежів та додаткових комісій.

Грамотний та планомірний підхід до просування допомагає досягти поставлених бізнес-цілей. Це збільшення продажів, отримання лідів, поширення інформації про бренд тощо.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

SEO-АУДИТ

На цій стадії просування належить виконати аналіз поточного стану сайту клієнта, оцінити позиції в пошуковій видачі, семантичне ядро, наявність технічних помилок, які можуть вплинути на результати розкручування. За цими даними буде складено детальне завдання для інших фахівців.

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ

WEZOM не використовує шаблонні підходи. Для кожного проекту розробляється індивідуальна стратегія, яка враховує нюанси бізнесу, ситуацію на ринку та завдання клієнта.

ПІДБІР КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Формується велике семантичне ядро ​​відповідно до напряму діяльності клієнта. Ключові запити розподіляються на сторінках, використовуються при написанні текстів, застосовуються при нарощуванні зовнішньої маси посилань. Обсяг семантичного ядра може бути будь-яким.

ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Роботи спрямовані на те, щоб повністю підігнати веб-ресурс під вимоги пошукових систем та потреб користувачів. Фахівці проробляють юзабіліті, позбавляються технічних помилок, налаштовують метатеги та системні файли. На цьому етапі особлива увага приділяється текстовому контенту, що є важливим фактором успішного розкручування.

РОБОТА З ПОСИЛАННЯМИ

Просування сайту в Іспанії передбачає розміщення беклінків на авторитетних майданчиках. Нарощування посилань відбувається поступово та природно, що виключає санкції від пошукових систем.

ЗВІТНІСТЬ

За результатами розкручування складаються детальні звіти, де описується перелік виконаних завдань із роз'ясненнями. Для наочності документ супроводжується графіками із цифрами, коментарями експертів. Клієнт зможе самостійно розібратися у звітах чи залучити іншого співробітника.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ЦІНА?
Ціноутворення визначається низкою факторів. Вартість залежить від стану веб-ресурсу, кількості посадкових сторінок, ніші, рівня конкуренції. Фахівці докладно розрахують та озвучать попередню ціну після ознайомлення з проектом.

02.
ХТО ПРАЦЮВАТИМЕ НАД ПРОСУВАННЯМ САЙТУ?
Розкрутка сайту в Іспанії лягає на плечі цілої команди різнопрофільних експертів. До роботи підключаються оптимізатори, копірайтери, інтернет-маркетологи, програмісти та інші фахівці, в участі яких виникає потреба.

03.
ЯК ШВИДКО БУДЕ ПОМІТНИМ РЕЗУЛЬТАТ РОБІТ?
Пошукове просування – завдання, яке неможливо вирішити швидко. Знадобиться час на виконання всіх етапів, після чого буде органічне зростання сайту в позиціях. Зазвичай потрібно кілька місяців, щоб помітити перші результати.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.