Просування сайту в Італії

Просування сайту в Італії
bg image

ЯК ПРОСУВАЮТЬ ВЕБ-ПРОЕКТИ В ІТАЛІЇ?

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Високий рівень життя, велика конкуренція, активність у сфері онлайн послуг - все це характеристики сучасного ринку інтернет-маркетингу в Італії. Якщо ви готові запропонувати свій продукт мешканцям цієї сонячної країни, то вам доведеться зайнятися залученням нових клієнтів, аналізом конкурентів, пошуком своєї ніші.

Цьому допоможе комплексне просування сайтів в Італії. Акцент краще зробити на створенні якісного контенту, дотриманні вимог регіональної прив'язки, формуванні репутації веб-ресурсу. Серед інших особливостей італійського рекламного онлайн-ринку — гармонійність, експресивність й, звичайно, чітке дотримання законодавства у сфері реклами.

image

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ВЛУЧЕННЯ В ТОП ПО ІТАЛІЇ

Досягти результативності для свого проекту в цьому регіоні допоможе грамотна та чітко спланована стратегія просування веб-ресурсу, в якій будуть враховані особливості національного онлайн-ринку.

Пошукова оптимізація в Італії. Цей напрямок є ключовим для розкручування сайтів серед місцевих користувачів. У цій південній європейській країні багато хто користується пошуком у Google, але крім цього функціонує Arianna-Libero, Virgilio та деякі інші. Велике значення має мобільна адаптація, оскільки тут абсолютна більшість користувачів звикла робити покупки за допомогою гаджетів. Ще цінується простота оформлення замовлення та естетичний дизайн. 

Просування у соцмережах. Італійці люблять спілкуватися та довіряють думці своїх знайомих та друзів. Щоб залучити нових користувачів, не варто уникати можливості цього каналу просування. У цьому регіоні Європи користуються популярністю Facebook, Instagram, LinkedIn та інші платформи.

Контекстна реклама. Розвиток цього напряму дозволить прискорити процес впливу на цільову аудиторію, ефективно витрачати бюджет та зробити просування сайту в Італії успішним.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АУДИТ САЙТУ

Всебічний аналіз поточного технічного стану веб-ресурсу та ретельне вивчення конкурентів у тематичній ніші стануть надійною основою для наступних етапів. Увага фахівців спрямована на технічні особливості, оцінку usability, аналіз контенту та інші фактори ранжування.

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ ПРОСУВАННЯ

Визначення точок зростання та складання плану розвитку проекту – фундамент якісного SEO в Італії. За умов великої конкуренції важливо сформувати чіткий перелік робіт та визначити показники, яких потрібно досягти протягом певного періоду. Цей етап задасть темп та дозволить контролювати результативність.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Покращення структури сайту, додавання мікророзмітки, налаштування перелінкування та мобільна адаптація покращать якість ресурсу. Особливо важливо опрацювати інтерфейс та наповнити сайт корисним нативним контентом. Італійці вирізняються добрим почуттям гумору та стилю - це необхідно врахувати під час написання текстів.

РОБОТИ З ПОСИЛАЛЬНОЮ МАСОЮ САЙТУ

Регіональні користувачі допоможуть залучити на сайт посилання, розміщені на тематичних майданчиках у цій країні. Ретельно обираються донорські ресурси - каталоги, форуми, місцеві онлайн-медіа, соціальні мережі. Все це сприяє підвищенню авторитетності веб-ресурсу.

РОБОТА В СОЦМЕРЕЖАХ

SMM-просування в регіоні допоможе підвищити впізнаваність бренду, налагодити зворотний зв'язок із клієнтами. Діалог користувачів з представниками компанії – важливий напрямок розкручування бренду в Італії. А таргетована реклама дозволить швидко розповісти про нові послуги та забезпечить швидкі продажі.

ЗАПУСК КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

Для виходу на новий ринок цей етап пропускати не можна. Грамотне планування та впровадження дієвої стратегії дозволять залучити клієнтів у регіоні. Ретельний аналіз результативності рекламних кампаній дозволить ефективно витрачати бюджет з метою збільшення конверсії.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЯКИЙ ПОШУКОВОЮ СИСТЕМОЮ КОРИСТУЮТЬСЯ В ІТАЛІЇ?
Для більшості користувачів основною пошуковою системою є Google. Крім цієї системи, в Італії близько 3% людей звертаються до послуг Bing, 1% - Yahoo.

02.
ЯК ФОРМУЄТЬСЯ ВАРТІСТЬ SEO В ІТАЛІЇ?
Вартість просування сайту в регіоні залежить від розміру та технічного стану ресурсу, рівня конкуренції у тематиці та обраній доменній зоні. Розрахунок ціни проекту здійснюється після виконання технічного аудиту веб-ресурсу.

03.
ЯКІ ДОСТУПНІ ВИДИ РОЗКРУЧУВАННЯ?
Основна робота з просування проекту Італії спрямовано на усунення технічних неточностей, складання якісного семантичного ядра з урахуванням різних типів ключів, написання корисного контенту. Окремої уваги потребує стратегія лінкбілдингу з урахуванням регіональних особливостей.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.