Просування сайту в Канаді

Просування сайту в Канаді
bg image

ОСОБЛИВОСТІ SEO У КАНАДІ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

SEO для Канади – це вихід на мультикультурний та конкурентоспроможний ринок. Просування в цій країні відкриє доступ до широкої клієнтської аудиторії.

Наявність двох офіційних мов — англійської та французької — обумовлює необхідність створення двох окремих версій сайтів. Головна причина – щоб розширити свої можливості у побудові посилань у каталогах для Канади. Маючи два окремих ресурси, ви отримаєте можливість зосередитися на конкретній аудиторії.

image

ЯК МИ МОЖЕМО ДОПОМОГТИ З ПРОСУВАННЯМ В КАНАДІ?

SEO для Канади особливе тим, що просувати сторінки сайту вам доведеться з акцентом на територіальні особливості. Для кожної з них потрібен унікальний контент тією мовою, яка найпоширеніша в потрібному регіоні та адаптоване семантичне ядро.

Компанія Wezom допоможе вашому онлайн-бізнесу вийти на ринок Канади та посісти на ньому вигідне місце. Досягти бажаних цілей допоможуть наші фахівці із солідним досвідом SEO для сайтів у різних країнах та регіонах. Що отримує наш клієнт:

  • комплексний аналіз веб-ресурсу, виявлення слабких місць та проблем;
  • просування у найрейтинговішій пошуковій системі Google;
  • зовнішня та внутрішня оптимізація веб-ресурсу;
  • запуск контекстної та банерної реклами;
  • просування на YouTube;
  • звітність та контроль ефективності.

Оптимальне рішення для ваших завдань та робота на результат – наш пріоритет. Великий досвід у різних сферах та партнери в усьому світі – суперсила нашої команди та гарантія успіху для клієнтських проектів.

ЕТАПИ РОБІТ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

АУДИТ САЙТУ

Ми перевіримо ваш сайт: виявимо помилки, протестуємо завантаження сторінок, оптимізуємо зміст. Проаналізуємо пошукову видачу, що допоможе оптимізувати сторінки сайту клієнта відповідно до запитів користувачів. Вивчимо нішу, конкурентів та запропонуємо найефективніші способи просування.

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ ПРОСУВАННЯ

Ми запропонуємо план оптимізації з урахуванням поставленої мети. Наші аналітики зосередяться на підвищенні конверсії та фінансової віддачі від просування та реклами. У процесі роботи над проектом наша команда SEO фахівців регулярно доповнює та коригує стратегію, адаптуючи її до актуальних змін у встановлених завданнях та нюансах ранжирування.

ОПРАЦЮВАННЯ КЛЮЧОВИХ СЛІВ

Складання семантичного ядра - етап, що передує просуванню проекту в регіонах Канади. Ми підберемо ключові запити користувачів, з використанням популярних словоформ мешканців регіону та створимо якісне інформаційне наповнення з акцентом на специфіку SEO для Канади.

ВНУТРІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ

Якісно виконана внутрішня оптимізація сторінок сайту сприяє підвищенню конверсії. Ми покращимо структуру сайту з точки зору зручності для клієнтів та успішного ранжування, наповнимо його якісним контентом з урахуванням регіональних особливостей. Попрацюємо також над юзабіліті, зовнішнім виглядом сторінок, метаданими.

РОБОТИ З ПОСИЛАЛЬНОЮ МАСОЮ САЙТУ

Високий рівень конкуренції на ринку інтернет-маркетингу Канади спонукає генерувати якісний та креативний контент та уважно формувати посилальний профіль ресурсу, що просувається. Ми складемо ефективну стратегію з нарощування маси посилань, збільшимо ступінь довіри пошукових систем до вашого сайту завдяки унікальному та цінному контенту та підбору авторитетних майданчиків для розміщення посилань.

ЗВІТНІСТЬ

Ми регулярно надаємо звіти про виконану роботу та виконуємо проекти під ключ. Наші клієнти можуть регулярно відстежувати роботу команди з просування в особистому кабінеті. Досягнення запланованого результату – пріоритет роботи команди Wezom.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ХТО ПРАЦЮВАТИМЕ НАД МОЇМ САЙТОМ?
До просування вашого ресурсу залучається команда професіоналів, яка знає, що таке робота на міжнародному онлайн-ринку. Наші фахівці знайомі з особливостями різних регіонів, мов та аудиторій.

02.
СКІЛЬКИ ЧАСУ ЗАБИРАЄ SEO У КАНАДІ?
Час та строки просування проекту залежать від кількох факторів, серед яких рівень конкуренції у тематиці, бюджет на просування, ступінь оптимізації сайту та вік домену.

03.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ПРОСУВАННЯ НА КАНАДСЬКОМУ РИНКУ?
Як у випадку будь-якого просування, слід враховувати особливості проекту й те, що завдання та цілі клієнтів відрізняються та часто потребують персонального підходу у їх вирішенні.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.