ПРОСУВАННЯ В INSTAGRAM

ПРОСУВАННЯ INSTAGRAM ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ВПІЗНАВАНОСТІ БРЕНДУ І ЙОГО ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ
ПРОСУВАННЯ В INSTAGRAM
bg image

ПРОСУВАННЯ В INSTAGRAM

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Instagram – рекордсмен серед соцмереж. На сьогодні це найшвидша соціальна мережа у світі, а залученість її користувачів у рази вища, ніж у Facebook та Twitter.

Комплексне просування Instagram відкриває чудові перспективи для бізнесу та розкрутки особистого бренду. Щоб отримати результат, необхідно виділити власну цільову аудиторію серед користувачів соцмережі та визначити ефективні формати взаємодії із нею.

image

КОМУ ПІДІЙДЕ РОЗКРУТКА ІНСТАГРАМА?

Сучасні користувачі приділяють особливу увагу візуальним образам та фотографіям. Тому немає більш результативного способу збільшити охоплення та впізнаваність бренду, ніж просування в Інстаграм. Цей спосіб просування підходить практично для будь-якого бізнесу та дозволяє:

 • розширити свою цільову аудиторію;
 • залучити клієнтів для бізнесу;
 • підвищити лояльність клієнтів та довіру ЦА;
 • формувати позитивну репутацію підприємства;
 • частіше контактувати із потенційними клієнтами;
 • сформувати відомий образ свого бренда.

Основна мета розкрутки в Інстаграм – це залучення нових підписників та взаємодія з потенційними клієнтами, заробити їхню довіру та покращити власний імідж. Для цього необхідно ретельно вивчити особливості цільової аудиторії: вік, стать, соціальні фактори, мотиви та болі. Після чого вибрати формат взаємодії, який найближчий до ваших потенційних клієнтів.

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ В INSTAGRAM

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ВІЗУАЛЬНИЙ КОНТЕНТ

Графічний контент висловлює набагато більше, ніж слова. З практики ми неодноразово бачили, що аудиторія з більшою ймовірністю взаємодіятиме з графікою.

ПОБУДОВА ВЗАЄМОВІДНОСИН З АУДИТОРІЄЮ

Порівняно з іншими каналами соціальних мереж, користувачі Instagram активніші. Завдяки встановленню контакту вони будуть легко запам'ятовувати вас і повернуться, коли їм сподобається ваш товар.

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПОТЕНЦІЙНИХ КЛІЄНТІВ

Матеріали, що публікуються, дозволяють привернути увагу людей, потенційно зацікавлених у вашій пропозиції. Це перший крок до того, щоб показати себе з найкращого боку.

МОЖЛИВОСТІ РЕКЛАМИ

Instagram постійно розвивається як інструмент реклами та пропонує широкий спектр можливостей у цій галузі. Одними з багатьох переваг реклами у соціальних мережах є її гнучкість та точність.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Просування облікового запису Інстаграм з нуля під ключ

Розкрутка Інстаграм акаунта – це комплексне просування бренду, що включає:

 • аналіз конкурентів та ЦА;
 • ведення облікового запису;
 • таргетована реклама у Instagram;
 • PR-публікації;
 • реклама у лідерів думок.

Таким чином, ви можете зібрати максимальну кількість користувачів, зацікавлених у ваших послугах або товарах і регулярно підтримувати з ними зв'язок.

Скільки коштує розкручування Інстаграма?

Вартість Instagram розкручування може бути вказана тільки після того, як Smm фахівці сформують стратегію просування, визначає основні завдання, цілі та необхідний фронт робіт. Вартість може містити:

 • послуги SMM-фахівців;
 • ведення облікового запису (створення постів, регулярні публікації);
 • рекламний бюджет;
 • платні публікації у блогерів та на популярних спільнотах.

Щоб дізнатися вартість, ви можете звернутися до наших спеціалістів для безкоштовної консультації. Також ми зможемо допомогти вам у виборі інструментів для розкручування облікового запису Instagram.

Результати від просування Інстаграма, на які можна розраховувати

Мета розкручування інстаграм – підвищити впізнаваність та довіру користувачів. Це важливі фактори, але як їх виміряти, щоб зрозуміти, наскільки ефективною є робота? Наші фахівці використовують цілком вимірювані та точні метрики для оцінки власної роботи:

 1. Зростання охоплення – збільшення кількості нових передплатників та переглядів для кожної публікації;
 2. Зростання залученості – кількість реакцій на кожну посаду, щодо кількості переглядів;
 3. Залучені клієнти – кількість замовлень, виготовлених користувачами соцмережі;
 4. Зростання окупності – зниження вартості залученого клієнта та підвищення середнього чека.

Замовляючи просування, насамперед, ви отримуєте довгострокову стратегію розвитку власного облікового запису. Завдання SMM-фахівця – перетворити сторінку в соціальній мережі на повноцінний інструмент для бізнесу, зацікавити максимальну кількість користувачів вашими послугами та розповісти про конкурентні переваги бренду.

Як замовити просування в Інстаграм у WEZOM

Замовити Інстаграм просування у нас дуже просто: скористайтесь формою зворотного зв'язку або зателефонуйте за одним із зазначених телефонів на сайті. Якщо ви хочете досягти популярності в соціальних мережах або вам потрібна допомога у веденні облікових записів, створення публікацій ми можемо зробити це за вас.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
ЩО ДАЄ БІЗНЕСУ ІНСТАГРАМ?
Instagram дозволить вам не тільки побудувати сильний бренд, але, насамперед, збільшить охоплення вашої аудиторії – залучення ваших потенційних клієнтів та збільшення відвідуваності сайту.

02.
ЩО ВХОДИТЬ ДО ПОСЛУГИ ПРОСУВАННЯ ІНСТАГРАМ?
Професійне оформлення сторінки та бізнес акаунта інстаграм, розробка стратегії просування відповідно до поставлених цілей та завдань перед нами, підготовка контенту, створення постів та ведення сторінки в Інстаграм.

03.
ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ WEZOM?
Професійна команда, правильна стратегія, що базується на конкретних цілях, з урахуванням таких аспектів, як вибір каналу просування, графік публікацій, візуальна ідентифікація та контент-маркетинг.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.