0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Wezom Academy

Хочеш прокачати себе у IT? Готуємо digital-фахівців з початкового рівня. Приєднуйся!
Навчайся у WEZOM
Популярні курси
Офлайн
16 занять
Graphic-дизайн
Офлайн-курс для тих, хто хоче увірватися в тренди та сучасний дизайн, у цьому курсі по веб-дизайну ми поєднали все, щоб ви стали затребуваним web-дизайнером.
5000 грн
Офлайн
16 занять
HTML5 + CSS3 + JS
Навчися верстати круті сайти! Тільки найкращі та найновіші технології. Жодної нудної теорії.
4000 грн
Офлайн
10 занять
Фінансова грамотність
Ми допоможемо Вам зануритися в усі процеси фінансів. На курсі ми поговоримо, як про особисті фінанси, так і фінансах в бізнесі. Навчимося складати бізнес-план, планувати бюджет, створювати фінансову модель бізнесу і багато іншого.
5000 грн
Офлайн
16 занять
Copywriting
Хто такий копірайтер? Автор, здатний красиво писати? Ні. Це людина, яка вирішує бізнес-завдання за допомогою текстів.
4000 грн
Офлайн
16 занять
Python
Якщо ти хочеш потрапити в тренд сучасної WEB-розробки, то вивчи саму зрозумілу мову програмування Python і стань крутим IT-шником!
4000 грн
Офлайн
16 занять
SEO
Здоровий глузд і правильні питання ключ до успіху в будь-якій справі, а оптимізований сайт це невід'ємна частина успішного бізнесу!
4000 грн
Офлайн
16 занять
SMM просування
Курс smm спеціаліста розрахований на новачків у сфері просування у соціальних мережах і для тих хто хоче зрозуміти, як же влаштовані світ SMM просування.
4000 грн
Офлайн
13 занять
Project Manager
Програма курсу розрахована на активних і цілеспрямованих людей, які хочуть отримати актуальні та практичні знання з управління проектами в сфері IT, правильно розуміти і працювати "в" і "з" командою.
5000 грн
Офлайн
18 занять
Контекстна реклама
Курс PPC призначений для знайомства з контекстною рекламою і інтернет-маркетингом в цілому.
4000 грн
ПЕРЕСТАНЬТЕ ДУМАТИ, ЩО IT НЕ ДЛЯ ВАС
ДАВАЙТЕ ПОЧНЕМО
ВАШУ КАРЬЕРУ В IT
ЗНАЙТИ СВІЙ КУРС
Безкоштовно по Україні
066 110 28 59
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
academy@wezom.com.ua

На даний момент IT — один із найбільш швидко розвиваються та прибуткових напрямків на ринку праці, а Україна з кожним роком все інтенсивніше інтегрується у міжнародну систему IT. Це говорить про одне: зараз — найкращий момент, щоб пройти навчання IT з нуля і стати затребуваним фахівцем. Питання лише в тому, де і як навчатись?

Академія Wezom запрошує на курси IT онлайн та офлайн за найбільш популярними професіями. Ми — одні з лідерів українського ринку та частина великої групи IT-компанії Wezom. А кожен наш курс – mdash; це понад 20 років професійного досвіду!

Переваги навчання в Академії Wezom

Онлайн курси в Академії Wezom — це максимум практики на заняттях та ефективне прокачування навичок за будь-яким із вибраних курсів:

  • WEB-дизайн;
  • HTML5+CSS+JS;
  • PHP;
  • Python;
  • Копірайтинг;
  • SEO просування;
  • SMM просування;
  • Ефективна комунікація.

Ми зібрали та систематизували актуальну інформацію, склали авторські програми для кожного курсу, залучили практикуючих фахівців різних професій та організували навчання так, щоб це було зручно, ефективно та економно по відношенню до вашого часу. Від вас потрібна лише базова комп'ютерна грамотність. Решту навчимо!

Вступний урок з будь-якого курсу — безкоштовно!

Але найголовніше — це перспективи. Хороший айти фахівець в Україні цілком здатний отримувати 2-3 тисячі доларів. А якщо ви готові до релокації в іншу країну, прибуток автоматично може збільшитися в 2-3 рази.

І тут у вас виникає логічне питання: «А чи знайду я роботу після digital-курсів?». Так! І набагато швидше, ніж якби навчалися самостійно. Найкращих учнів ми охоче беремо до штату компанії Wezom, допомагаємо далі розвиватися, розширювати список навичок та збільшувати рівень доходу. Інших рекомендуємо компаніям-партнерам як перспективних працівників. Третім надаємо низку додаткових консультацій з працевлаштування, підказуємо, які навички підтягнути та як вийти на належний рівень.

Світ IT відкрито для кожного. А сертифікат про проходження навчання в Академії Wezom — це ваш вхідний білет. Залишилось зробити перший крок!

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором