Просування сайту автосервісу

Просування сайту автосервісу
bg image

Розкрутка автосервісу в інтернеті

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Велика конкуренція, яка переважає нині на ринку автомобільних послуг, означає, що кожна деталь важлива при залученні потенційних клієнтів, які й визначають прибутковість бізнесу. Просування сайту автосервісу на сьогодні є безумовною основою у процесі пошуку клієнтів для бізнесу. Висока позиція результатів пошуку зробить ваш сайт помітним для потенційних клієнтів.

image

Особливості SEO для сайту автосервісу

Для ефективного просування автосервісу дуже важливо використовувати не лише канали трафіку, але й інструменти роботи з репутацією: соціальні докази, SERM, комунікація через соцмережі, розсилання та інші. Важливо, щоб відвідувачі, які перейшли на ваш сайт, були не просто зацікавлені у послуг автосервісу, потрібно, аби вони були зацікавлені саме у ваших послугах.

Seo-просування сайту автосервісу - це масштабована форма просування, тому її можуть використовувати як невеликі компанії (з відносно невеликим бюджетом), так і великі корпорації (з великим бюджетом та високими цілями).

Етапи просування сайту автосервісу:

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Аудит та аналіз конкурентів

Спочатку оцінюється якість ресурсу клієнта та його відповідність вимогам пошукових систем. Ми аналізуємо видимість сайту за ключовими запитами, виявляємо помилки та недоліки (як дрібні, так і критичні для подальшого просування). Потім моніторимо конкурентів та оцінюємо їх стратегію розкручування, структуру ресурсу, посилальний профіль. Аудит дозволяє визначити, які зміни слід запровадити на сайті автосервісу: адаптувати під мобільні пристрої, переїхати на захищений протокол та інше.

Формування структури та семантичного ядра сайту

Пошукові системи регулярно удосконалюють алгоритми й представляють у видачі найрелевантніші сторінки. Без широкого семантичного ядра вивести ресурс у топ неможливо. Ми збираємо СЯ, відбираємо потрібні запити та розподіляємо їх на сторінках. Семантичне ядро необхідне як для оптимізації текстів, так і для розробки структури. Від останньої залежить розподіл статичної маси сторінок та зручність користувальницької навігації.

Внутрішня оптимізація

На етапі внутрішньої оптимізації ми усуваємо їх та виправляємо. Йдеться про перевірку файлу robots.txt, налаштування мікророзмітки, оптимізацію швидкості завантаження сторінок тощо. На цьому етапі вручну прописуються заголовки. Багато уваги приділяємо текстовому наповненню розділів із послугами автосервісу, оскільки воно значно впливає на ранжування. Для сторінок пишуться тексти, які оптимізовані ключами, є структурованими, корисними та унікальними. Жодного переспаму

Зовнішня оптимізація

Стабільне нарощування маси посилань забезпечує регулярний трафік на сайт й зростання позицій у видачі. Однак будь-які посилання із зовнішніх джерел не підійдуть. Ми підбираємо лише відповідні сайти-донори: тематичні, без санкцій з боку пошукових систем, з високими показниками ІКС в «Яндексі» та Alexa Rank для Google.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Що ми покращуємо в рамках просування автосервісу

Процес просування - це не лише ефект у вигляді високих позицій. В рамках роботи клієнт отримує додану вартість. І все завдяки тому, що: оптимізуємо сайт з точки зору зручності використання потенційними клієнтами, мета - підвищення конверсії.

У рамках цих заходів:

 • ми покращуємо юзабіліті сайту,
 • максимально спрощуємо шлях звернення до компанії,
 • обмежуємо поля контактних форм,
 • робимо навігацію сайтом інтуїтивно зрозумілою,
 • стежимо за тим, щоб сайт працював правильно, швидко та без збоїв на мобільних пристроях.

Пропонуємо вжити заходів, які можуть покращити імідж компанії та завоювати довіру клієнтів.

Ми оптимізуємо веб-сайт з точки зору стандартів SEO, щоб забезпечити кращу видимість у пошуковій системі.

У рамках цих заходів:

 • змінюємо або впроваджуємо заголовки сторінок;
 • ми перевіряємо наявність дубльованого контенту та видаляємо їх, якщо вони виникають;
 • оптимізуємо графічні елементи на сайті та додаємо до них альтернативні описи;
 • працюємо над часом завантаження сторінки та її безперебійною роботою
 • розширюємо сайт новими підсторінками, присвяченими окремим послугам або групам товарів;
 • пропонуємо доопрацювати веб-сайт, додати елементи, що викликають довіру клієнтів, наприклад, реалізацію відгуків задоволених клієнтів, додаткові графічні елементи або елементи, що закликають до дії (CTA).

Вартість послуги просування автосервісу

Бюджет на просування автосервісу в Інтернеті формується індивідуально для усіх проектів. Визначити вартість до того, як буде сформовано список робіт – практично неможливо. Щоб визначити ціну, необхідно зрозуміти, які завдання має вирішити просування. Зробити це можна за допомогою аудиту – це аналіз сайту, який здатний виявити основні внутрішні доопрацювання сайту, необхідні для його просування.

Ви можете звернутися до наших менеджерів, щоб докладніше дізнатися про просування вашого ресурсу, а також замовити аудит, який визначить:

 • якість SEO-оптимізації;
 • технічний стан;
 • якість зовнішнього профілю посилання;
 • рівень оптимізації контенту.

Після аудиту ви не лише зможете розрахувати вартість просування ресурсу, а й отримаєте готовий список завдань з оптимізації.

Замовити просування сайту автосервісу 

Перед тим, як замовити seo просування сайту автосервісу, слід ретельно обрати підрядника. Навіть найдосвідченіший та вмілий фахівець не може однаково добре розумітися на всіх маркетингових інструментах, й при цьому виконувати всі роботи одночасно.

Розкрутка сайту автосервісу – досить непростий проект, оскільки вимагає комплексного застосування одразу кількох маркетингових каналів та ретельної роботи з репутацією. Щоб досягти необхідного результату, ми виділяємо окрему команду фахівців з просування. Кожен її учасник – відповідає за окремий етап роботи. Таким чином, ми можемо забезпечити високу якість своєї роботи.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.