Звіти з онлайн-ринку 2021-2023

ДОСЛІДЖУЄМО РИНОК, АНАЛІЗУЄМО ВАРТІСТЬ І РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ РЕКЛАМИ, ВИВОДИМО ПРАВИЛА ПРОДАВНОГО B2B2C ПОРТАЛУ І ДАЄМО ПОРАДИ З МАСШТАБУВАННЯ БІЗНЕСУ В E-COMMERCE
Звіти з онлайн-ринку 2021-2023-0
Звіти з онлайн-ринку 2021-2023-0
bg image
відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Яка користь від досліджень ринку?

Правильний інструмент та раціональна рекламна кампанія дають можливість підвищити рівень доходу, збільшити ROMI, розвивати та масштабувати бренд. А ще наші дослідження заощаджують ваш час та зусилля на аналіз усіх даних - ми вже зібрали та обробили їх для вас.


02.
На чому ґрунтуються дослідження?

Наші дослідження засновані на нашому досвіді, досвіді наших клієнтів, а також на даних з Ahrefs, Google Ads, Google Trends, Serpstat, SimilarWeb, Google Developers.


03.
Що таке дослідження ринку від WEZOM?

Наші дослідження - це вся інформація про статистику, тренди та тенденції ринку в одній презентації. У кожному дослідженні ми аналізуємо представників ринку, наводимо метрики, необхідні для розрахунків рекламної кампанії, допомагаємо скласти бюджет для виходу на певний рівень доходу, говоримо про просування бренду, SEO, UX-design та створення ефективних IT & Digital інструментів.


Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.