0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування сайту адвоката

Залучення нових клієнтів

Пошук адвоката – відповідальний процес, де практично немає місця спонтанності. Потенційний клієнт ретельно розгляне кілька кандидатур, перш ніж зробить вибір на користь одного. Тому під час просування сайту адвоката важливо наголосити на отриманні довіри відвідувача, а вже після – зайнятися оптимізацією для пошукових систем.

Замовити просування сайту адвоката

Фахівці Wezom за час роботи стикалися з просуванням у різних нішах. У тому числі і з просуванням сайтів для адвокатів. У нашому портфоліо ви можете побачити чимало проектів щодо розкручування юридичних послуг, по кожному з них вдалося досягти вражаючих результатів. Ми будемо раді розмістити там ваш сайт.

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Завдяки специфіці ніші юридичних послуг ТОП-5 позицій на SERP (сторінці пошукової видачі) одержують практично рівну кількість трафіку. Тому не обов'язково прагне будь-яким шляхом посісти перше місце, набагато важливіше привернути та утримати увагу відвідувача.

Етапи просування

Просування сайтів адвокатів у пошукових системах складається з кількох обов'язкових стадій. Список робіт кожної з них може сильно відрізнятися в залежності від специфіки послуг, особливостей ЦА та рівня конкуренції. Розглянемо основні етапи:

  1. Технічний аудит ресурсу. Ретельний аналіз стану сайту: технічні фактори, SEO, зручність, контент. Дозволяє сформувати план робіт першої необхідності та розрахувати бюджет, необхідний для просування.
  2. Маркетинговий аналіз. Вивчення сегмента ринку, у якому працює адвокат: особливості цільової аудиторії, основні конкуренти, їх методи просування. Подібні дослідження потрібні, щоб сформувати довгострокову стратегію розвитку підприємства, уникнути основних помилок конкурентів і, можливо, запозичити найрезультативніші інструменти просування.
  3. Збір семантичного ядра. Збір та угруповання ключових слів, релевантних діяльності адвокатської компанії. Дозволяє охопити максимум запитів у вашій ніші, отримавши таким чином більше цільових переходів із органічного пошуку.
  4. Робота над структурою. Розширення структури під нові групи ключів, перелінкування сторінок. Впливає не лише на коректність індексації, а й на зручність навігації для відвідувача сайту.
  5. Технічна оптимізація. Підвищення швидкості завантаження, виправлення недоробок у верстці та ін.
  6. Юзабіліті. Підвищення зручності інтерфейсу.
  7. Написання контенту. Наповнення нових сторінок, а також заміна або оптимізація (за потреби) старого контенту.
  8. Зовнішня оптимізація. Формування зовнішнього посилального профілю шляхом регулярного нарощування беклінків за допомогою контент-маркетингу та закупівлі на трастових майданчиках.

Особливу увагу при розкручуванні сайту адвоката приділяють контенту та юзабіліті. Якщо ресурс зручний і надає корисну, а головне, релевантну інформацію, він має величезні переваги перед конкурентами.

Вартість послуги

Точну вартість просування сайтів адвокатів ви зможете дізнатись після проведення технічного аудиту. Але якщо ви хочете отримати хоча б зразкову оцінку, але в найкоротші терміни, можете зв'язатися з нами для безкоштовної консультації. Наші досвідчені менеджери зможуть допомогти вам.

 

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором