click fraud detection
0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Мобільні додатки для готелів

4131

Мобільні програми для готелів є потужним маркетинговим інструментом для взаємодії з постояльцями. Вони розширюють можливості для бізнесу, залучають нових клієнтів, а постояльцям полегшують комунікацію з готелем. Впровадження нових технологій допоможе масштабувати бізнес і зробити його ще привабливішим.

Мобільні додатки для готелів та готелів

Програми для готелів значно спрощують взаємодію бізнесу і постояльця. Вони допомагають готелю розповісти про себе, показати свої номери, зручно забронювати номер або отримати відповіді на всі запитання. Правильно продуманий додаток залучає нових постояльців та утримує постійних клієнтів.

Кожна програма розробляється індивідуально для бізнесу, підбирається потрібний набір інструментів, який допоможе отримати максимальну вигоду. Головне – зробити зручний інструмент для клієнта та прибутковий інструмент для готелю.

Що має бути реалізовано

що має бути реалізовано у додатку для готелів

Незважаючи на те, що мобільні програми для готелів мають індивідуальний функціонал, багато інструментів схожі, тому що без них не обійтися. У компанії Wezom ми детально вивчаємо сферу бізнесу перед розробкою, щоб підібрати оптимальне рішення, але низку функцій рекомендується впроваджувати обов'язково:

 • інструменти перегляду номера;
 • інструменти бронювання номера з можливістю обрати дату, внести всі дані та сплатити;
 • карта з адресою, найближчими зупинками та маршрутом, який допоможе дістатися до готелю;
 • рейтинги, відгуки та коментарі як до номерів, так і до співробітників;
 • впровадження додаткових інструментів для комфортної взаємодії, таких як виклик покоївки, виклик адміністратора, замовлення їжі з можливістю переглянути меню та інші;
 • англомовна версія програми для закордонних туристів, за потреби, впровадження ще кількох мов;
 • програма лояльності для гостей;
 • служба підтримки, чат або інший спосіб спілкування з менеджерами;
 • повідомлення.

У будь-якому випадку, при розробці програми для готелів та готелів ми завжди враховуємо індивідуальні особливості бізнесу.

Можливості мобільного додатка для готелю

можливості мобільного додатка для готелю

Мобільні програми для готелів це величезний крок вперед, розширення можливостей та збільшення прибутку. Ось кілька причин, чому програми для готелів та готелів вигідні бізнесу:

 • Збільшується відвідуваність . Клієнти можуть заздалегідь вивчити номер, вартість послуг, відгуки. Ефективна реклама програми дасть більше відвідувачів, а програма лояльності зробить їх постійними.
 • Збільшується середній чек постояльця . Наприклад, він може вивчити меню та замовити їжу в номер, або замовити додаткові послуги.
 • Зменшується навантаження на персонал . У додатку користувачі отримують відповіді на багато питань, функції онлайн бронювання знижують ймовірність помилок, витрати на роботу співробітників зменшуються.
 • Налагоджена комунікація з постояльцями . Зручна взаємодія допоможе розповісти про програми, акції, нові послуги, проведення заходів. А головне, що ненав'язливі сповіщення охоплюють велику кількість користувачів, пропустити повідомлення практично неможливо.
 • Додаткове розширення можливостей за рахунок партнерів . Пропонуйте взаємодію з екскурсійними агентствами, гідами, транспортними компаніями та іншими партнерами та збільшуйте прибуток.
 • Усунення мовного бар'єру . Програми для готелів та готелів можна робити різними мовами, таким чином усуваючи мовний бар'єр.

Це далеко не всі переваги, які мають мобільні програми для готелів. Впровадження нових технологій допомагає відбудуватися від конкурентів, пропонувати вигідні умови постояльцям та збирати докладну статистику.

Що може дати програму для готелю її постояльцям?

що може дати додаток для готелю її постояльцям

Програми для готелів та готелів приносять користь не лише бізнесу, а й постояльцям. Ось, що може дати застосування вашим клієнтам:

 • можливість розглянути номер перед бронюванням як у фото та відео, так і за допомогою 3D технологій;
 • швидка взаємодія з адміністрацією, отримання відповіді питання;
 • залишення відгуків, коментарів;
 • взаємодія з персоналом та послугами готелю: замовлення їжі, пральні, покоївки та інші послуги;
 • подолання мовного бар'єру, іноземцю не доведеться довго пояснювати, у чому проблема, через додаток він зможе її вирішити;
 • участь у програмі лояльності, де клієнт отримує додаткові можливості та переваги;
 • зручна броня номера, оплата послуг;
 • додаткові послуги партнерів, що спрощує туристу комунікацію з місцевістю.

Мобільні програми для готелів можуть стати вирішальним фактором у виборі користувача. Мати можливість замовити номер онлайн, замовити їжу в номер або звернутися за допомогою через програму – чудова перевага.

Бажаєте трансформуватися?
Створюємо Mobile рішення із гарантією!
Допомагаємо оптимізувати процеси, підвищити продуктивність та вийти на новий рівень
Обсудить проект

Приклади додатків для готелів та готелів

Залежно від потреб, впроваджуються різні інструменти у кожну програму. Ми наведемо кілька прикладів успішно реалізованих програм для готелів:

 • BOOKING.COM . Один з найвідоміших програм, що дозволяють вивчити готелі та готелі та забронювати номер. Впроваджено програму лояльності, гарний вибір за фільтром, відстеження цін на номери.
 • TRIP.COM . Також гарний додаток, в якому зібрано велику кількість готелів, зручний фільтр, не обов'язково реєструватися, щоб використовувати хороші картки готелів.
 • Hilton Worldwide . Додаток для мережі готелів Hilton, в якому можна розглянути номер, вибрати зручну кімнату, забронювати. Впроваджено інструменти додаткового продажу послуг, ведеться програма лояльності. Приклад успішної реалізації програми великої мережі.

Звичайно, для маленького готелю використання програми може бути невиправданим. Але якщо правильно підійти до справи, навіть для приватного невеликого готелю можна зробити відмінний робочий проект.

Етапи розробки mobile app для готелів та готелів

етапи розробки mobile app для готелів та готелів

Мобільні додатки для готелів компанії Wezom розробляються за таким алгоритмом:

 1. Обговорення ідеї та створення концепції . Спочатку ми повинні зрозуміти, що має вийти в результаті, як відбудуватися від конкурентів, як зробити додаток простим, зрозумілим та задовольнити всі потреби ринку.
 2. Аналітика . Далі ми вивчаємо конкурентів, цільову аудиторію, потреби та формуємо план. Визначаємо стек технологій для розробки, методи реалізації проекту.
 3. Прототип . Створюється прототип, за допомогою якого стане зрозуміло, як виглядатиме програма в результаті, як вона відображатиметься клієнтам і які функції реалізуються для бізнесу.
 4. Дизайн та програмування . Після затвердження прототипу дизайнер малює всі елементи, а програмісти створюють робочі модулі, роблячи додаток робітником. Найважливіший та найвідповідальніший етап.
 5. Тестування та реліз . Після розробки проводиться тестування, ми дивимося, щоб програма працювала безвідмовно. Далі вивантажуємо його на платформи, допомагаємо запустити, навчаємо співробітників.

У разі потреби компанія Wezom надає технічну підтримку на постійній основі. Програми для готелів та готелів від нашої компанії працюють ефективно, тому що ми індивідуально для кожного бізнесу підбираємо план реалізації проекту.

FAQ

Навіщо власникам розробляти програму для готелю?

Зручна комунікація з клієнтами, зниження навантаження на персонал, автоматизація багатьох процесів, таких, як виклик покоївки, прачки, замовлення їжі в номер. Мобільні програми для готелів приносять прибуток з партнерської мережі, програма лояльності утримує клієнтів та приваблює нових, автоматизація бронювання номерів знижує ймовірність помилок. Все, що потрібне для диджиталізації даного бізнесу.

Як мобільний додаток може допомогти клієнтам готелю?

Для клієнтів це можливість попередньо вивчити номер, забронювати на зручну дату, переглянути маршрут, отримати відповіді на запитання. Не виходячи з номера, користувач може скористатися послугами або вирішити проблеми. Програма лояльності допомагає економити клієнта та отримувати додаткові вигоди.

Скільки коштує розробка мобільного додатку для готелів та готелів?

Вартість створення програми для готелів та готелів залежить від функціоналу, тому потрібно зрозуміти, які функції будуть впроваджуватись і що має бути реалізовано. Зв'яжіться з нами, і ми зможемо заздалегідь прорахувати бюджет.

У вас залишились запитання?

Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.

5/5
Корисність
Проголосували 2
Як вам стаття?
Давайте почнемо розмову!
КОМЕНТАРІ0
Можливо
Побудова відносин із клієнтом є важливою частиною успіху бізнесу. Підвищення лояльності допомагає розвивати компанію, робити…
Wezom
Wezom
Продати можна все. Особливо якщо добре попрацювати над УТП. Про те, що це, як його…
Галина Назарова
Галина Назарова
Мобільні програми вже укоренилися як спосіб зв'язку бізнесу зі своєю аудиторією, і навіть як спосіб…
Wezom
Wezom
ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ АЙТІБЛОГ
Бажаєте отримувати 
цікаві статті?