0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Тестування сайтів та мобільних додатків

Що таке тестування?

QA-тестування (від англ. quality assurance – забезпечення якості) – це управління якістю процесу, який використовується для створення оптимального продукту.

Наш метод роботи – тестування з орієнтацією кінцевого користувача. Тому ми допоможемо скласти об'єктивне уявлення про ваш продукт.

Тестинг web-ресурсів та мобільних додатків у Wezom

Ми розробляємо сайти та мобільні програми з нуля. Що дозволяє нам усі проекти оцінювати з погляду професійних розробників. На рахунку наших тестувальників понад 1000 завершених проектів, деякі з яких періодично повертаються для додаткового аналізу ресурсу.

Вартість послуг залежить від обсягу та термінів. В середньому аналіз займає від одного дня, у випадку із багатосторінковим інтернет-магазином або складним багатофункціональним додатком – Час може зрости до 7 робочих днів з наданням розгорнутого звіту про виконану роботу та виявлені недоліки. Щоб узгодити ціну та час – Заповніть заявку або зв'яжіться з нашими менеджерами. У стислі терміни фахівці оцінять вартість послуг та час, необхідний для проведення комплексної перевірки.

ТЕСТУВАННЯ ВИРІШУЄ ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Тестування – це гарантія працездатності та ефективності продукту

Тестувати web-проект – це як традиція розбивати пляшку шампанського на корабель, що йде в перший рейс. Нібито без цього не видно новачкові щастя в морі. Так і тестування сайту на вразливості, баги та адаптивність – це важливий етап, перш ніж запускати ресурс у «вільне плавання» в інтернеті. І на це є п'ять причин:

  1. Якщо є баги – це незручний ресурс, що викликає недовіру користувачів.
  2. Якщо відвідувачі або зловмисники мають доступ до критично важливих сторінок – це проблема і потрібна перевірка сайту на безпеку.
  3. Некоректно працюючий функціонал – показник високих відмов та малої конверсії.
  4. Мала  продуктивність – люди не люблять чекати.
  5. Незрозумілі форми та функціонал на сторінках лише уповільнюють завантаження.

Обов'язкова послуга для ресурсів, які на розробці, а також сайтів: редизайн, що зазнали шкоди, змінили хостинг, не проводили процедуру більше двох років або зовсім ніколи з цим не стикалися.

Етапи аналізу

Після погодження термінів та деталей із замовником, менеджер контролю якості розробки – тестувальник, отримує роботу технічне завдання. І починається етап підготовки – розробка тестування сайту Фахівці в роботі використовують налагоджені алгоритми, чек-листи та сервіси, які дозволяють максимально якісно та швидко впоратися з перевіркою. В агентстві Wezom, наприклад, робота з інтернет-магазином займе від 2 днів, web-візиткою – добу, а тестування мобільних додатків – від дня. Все залежить від обсягу роботи та кількості потрібних правок.

Робота проводиться у чотири етапи:

Кросбраузерне тестування.

Відображення ресурсу на різних пристроях. Якщо ваш проект підтримує адаптивну верстку – наші фахівці оцінять якість та зручність користуванням у різних браузерах, за шириною екрану та на інших пристроях (планшет, мобільний телефон тощо). Також оцінюється верстка сайту та дизайн.

Функціональне тестування сайту.

Якщо на web-проекті є певний продуманий функціонал, який некоректно працює чи не працює зовсім – ndash; це привід для користувачів не затримуватись на вашому ресурсі. Або, що гірше, неправильно налагоджена система функціонування форми чи сторінки товарів можуть призвести до втрати прибутку і клієнтів. На цьому етапі перевіряється продуктивність функцій, інтерфейсу, форм, пошуку, завантаження файлів, лічильників тощо.

Тестування безпеки.

Перевіряється доступ користувачів та безпека критично важливих – цільових сторінок, можливість доступу до адмінки стороннім.

Навантажувальний тест сайту.

Проводиться для оцінки продуктивності ресурсу за заданого параметра використання. Простіше кажучи, продуктивність і швидкість завантаження повинні залишатися на достатньому рівні за умови їх відвідування відразу 20 користувачами (кількість відвідувачів визначається виходячи з параметрів проекту).

Після завершення перевірки замовник отримує звіт про проведену роботу та список виявлених помилок.

Тестування програм на Android та iOS

Окрім сайтів, оцінка продуктивності та якості потрібна мобільним додаткам. Тут дещо інший алгоритм – складніший і вимогливіший до виправлення багів. Додатки для iOS та Android також проходять функціональну оцінку, аналіз продуктивності (в іншому форматі) та характерна перевірка на кросбраузерність. Такий спектр дозволяє проводити аналіз ще до розміщення проекту в PlayMarket та AppStore, а також виявляти та коригувати проблеми після внесення правок до програми.

Також є автоматизоване тестування мобільних програм – процес дозволяє значно заощаджувати час. У цьому випадку використовують типові алгоритми аналізу, які дозволяють швидко оцінити критичні точки та виявити дефекти, якщо вони є.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором