Просування сайту новин

Просування сайту новин
bg image

Навіщо новинному сайту SEO?

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Інформаційні технології зробили процес обміну даними швидшим та простішим, а інформацію доступнішою. Не дивно, що інтернет – ідеальне місце для тих, хто бажає знайти найактуальніші та найкорисніші новини та тих, хто їх публікує. Але щоб читали саме ваш ресурс, комплексне просування сайту новин просто необхідне.

У сфері порталів новин дуже висока конкуренція, часто доводиться змагатися як зі ЗМІ загальнонаціонального масштабу, так і з ентузіастами-блогерами, які встигли заслужити авторитет серед читачів. Тому важливо використовувати будь-яку можливість зробити сайт привабливішим для читачів та залучити на нього трафік.

image

Особливості просування сайту новин

SEO-просування новинного сайту – це хоч і наймасштабніша з трудовитрат, але не єдина частина робіт з його розкручування. Окрім пошуку новини можуть отримувати трафік з інших ресурсів, соцмереж та реклами. Крім того, за допомогою розсилки ви зможете частіше привертати увагу вже зареєстрованих користувачів, ділячись із ними корисним контентом.

Також важлива особливість – слід у всьому дотримуватися помірності. Як правило, основний спосіб монетизації таких ресурсів –  це реклама: банери з КМС, платні рекламні оголошення та PR-публікації для користувачів. Без них не прожити, але слід пам'ятати, що не релевантні оголошення або банери, що заважають читати текст, негативно позначатимуться на поведінкових факторах ресурсу. Вкрай не бажано використовувати спливні вікна.

 
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи оптимізації

Процес просування сайту новин досить масштабний та трудомісткий, якщо порівнювати з іншими типами сайтів. Оптимальний варіант - це коли просуванням сайту займається ціла команда фахівців, які вміють працювати з різними каналами трафіку, а також здатні виконати технічні доробки будь-якої складності. Як відбувається просування:

 1. Аудит. Під час аудиту визначають, у якому стані ресурс на цей час та яким він має стати внаслідок робіт. Фахівці визначають якість пошукової оптимізації, технічний стан, досліджують профіль та конкурентів.
 2. Аналіз цільової аудиторії. Важливо визначити, який основний сегмент ваших читачів. Для цього складають портрет ЦА: збирають максимум даних про вашого цільового користувача: вік, інтереси, біль, потреби, соціальний та демографічний даний, стать та інші.
 3. Технічні доробки. Насамперед сайт слід зробити ідеальним стосовно технічної частини. Для цього потрібні зміни на програмному рівні. Два найвагоміші фактори – швидкість завантаження та mobile friendly. Чим вище відвідуваність, тим вище навантаження на сервер, а тому якщо потужностей хостингу не вистачає, часто потрібен переїзд на новий. Адаптивна верстка чи мобільна версія – обов'язкові елементи сайту новин, якщо ресурс не коректно зображається на екранах смартфонів або планшетів, він втрачає близько половини власних читачів.
 4. Внутрішнє SEO. Пошукова оптимізація потрібна, щоб ресурс коректно індексувався пошуковими системами й максимально відповідав факторам ранжування. Також на цьому етапі розширюють семантичне ядро ​​та структуру, щоб підвищити видимість у ПС. Також важливо забезпечити на сайті можливість ділитися контентом у соціальних мережах, щоб залучати додаткову інформацію чи трафік через репости.
 5. Просування в соцмережах. Серед користувачів соцмереж ви зможете знайти чималу частку власної ЦА. Для цього слід насамперед скласти портрет цільового користувача та активно працювати над розкручуванням власного сайту за допомогою реклами. Власні пабліки або сторінки також допоможуть збільшити охоплення. У них можна розміщувати анонси найцікавіших статей та отримувати переходи на сайт з-поміж читачів блогу.
 6. Контент-маркетинг. Для інтернет-ЗМІ якісний контент завжди є цінним. Отримати його можна за допомогою гостьових публікацій. Також можна обмінюватися контентом з іншими відвідуваними ресурсами, щоб залучити звідти частину трафіку.

Основний ресурс сайтів новин – контент. Чим регулярніше та якісніше публікації – тим швидше зростатиме відвідуваність. Тому насамперед приділіть увагу текстам: користуйтеся послугами професійних авторів, відстежуйте останні тренди у вашій сфері, намагайтеся першими писати про важливе, не жертвуючи якістю.

Вартість та строки

Просування сайту новин у пошукових системах залежить від типу ресурсу та його стану на початок робіт. А саме:

 • наявність санкцій від пошукових систем;
 • вік;
 • кількість вже опублікованих статей;
 • рівень конкуренції;
 • технічна оптимізація (юзабіліті, адаптивність, швидкість завантаження тощо);

Визначити точну ціну на просування можна за допомогою аудиту. Якщо вам потрібно розрахувати бюджет на розкручування, ми зможемо допомогти.

Результат розкручування

Якісне просування сайтів новин в інтернеті дозволяє підвищити не лише їх охоплення, а й залучення читачів, а також впізнаваність. Вимірюється прогрес зростанням таких показників:

 • загальний трафік;
 • відсоток унікальних відвідувачів – ефективність залучення нових читачів;
 • відсоток брендових переходів – свідчить про зростання впізнаваності сайту;
 • середній час на сайті та глибина перегляду;
 • кількість зареєстрованих користувачів.

Оптимізатор має працювати над кожним із цих показників, щоб ресурс отримував максимум уваги з боку читачів.

SEO для ресурсів новин від WEZOM

Наші фахівці – справжні професіонали з розробки та просування новинних сайтів. Ми займалися розкруткою інфопорталів різних тематик, нерідко доводилося змагатися на SERM зі справжніми гігантами інтернет-ЗМІ. Щоразу нам вдавалося забезпечити клієнтам стабільне зростання відвідуваності та залучення користувачів.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.