Просування інтернет-магазину електроніки та побутової техніки

Просування інтернет-магазину електроніки та побутової техніки
bg image

SEO-ОПТИМІЗАЦІЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Кількість учасників у ніші інтернет-торгівлі побутовою технікою щороку зростає. Це перспективний ринок, де на товари завжди є попит, а завдяки можливостям інтернет-маркетингу сайту є безліч каналів для залучення покупців. Основний із них – пошукові системи, це наймасштабніше джерело безплатного трафіку на сайт. Але щоб почати отримувати переходи з пошуку, необхідне просування інтернет-магазину побутової техніки.

image

ЗАМОВИТИ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Ефективна розкрутка інтернет-магазину побутової техніки потребує не лише вміння фахівців із просування, а й участі власника сайту. Хто як не він найкраще знає власну аудиторію та особливості бізнесу. Тому якщо ви готові долучитися до роботи над проектом: регулярно виходити на зв'язок, своєчасно надавати інформацію та узгоджувати виконані роботи, то разом ми зможемо в рази підвищити дохід вашого інтернет-магазину.

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

ЗБІЛЬШИТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЗАЯВОК ТА ДЗВІНКІВ

Ефективна стратегія просування інтернет-магазину дозволить збільшити кількість звернень потенційних клієнтів у вигляді заявок та дзвінків.

ЗБІЛЬШАТЬСЯ ПРОДАЖІ З САЙТУ

Виконання робіт із SEO-оптимізації інтернет-магазину дозволить покращити ресурс для користувачів, підвищуючи конверсію, що в результаті призведе до збільшення продажів.

ЗНИЗИТЬСЯ ЗАЛЕЖНІСТЬ ПРОДАЖІВ ВІД СЕЗОННИХ КОЛИВАНЬ

Комплексні роботи з оптимізації покращать ваш сайт, роблячи його зручним та сприяючи збільшенню відвідуваності, цільовими користувачами незалежно від сезону.

ЗНИЗЯТЬСЯ ВИТРАТИ НА РЕКЛАМНІ КАМПАНІЇ

За допомогою SEO для інтернет-магазину ви отримуєте органічний приріст користувачів з пошукових систем, що дозволяє знижувати витрати на рекламні канали залучення.

ЗБІЛЬШИТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ ЦІЛЬОВИХ ВІДВІДУВАЧІВ САЙТУ

Цільовий відбір користувачів веб-ресурсу дозволяє охопити максимально велику аудиторію зацікавлених у ваших товарах.

САЙТ ВИЙДЕ У ТОП ПОШУКУ

Присутність сайту в ТОП пошукової видачі допоможе привернути максимум уваги потенційних клієнтів.
Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи просування

Просування сайту побутової техніки складається з трьох масштабних етапів: збирання даних, внутрішньої та зовнішньої оптимізації.

Збирання даних містить комплексний аудит сайту та маркетингові дослідження. Це необхідно, щоб сформувати основний фронт робіт з внутрішньої оптимізації, а також розробити ефективну довгострокову стратегію просування.

  1. Внутрішня оптимізація – це над самим ресурсом. Вона містить наступні етапи:
  2. Розширення семантичного ядра та структури. Містить додавання на сайт нових релевантних груп запитів, які можуть спричинити цільовий трафік.
  3. Технічні доробки: виправлення верстки та бекенду на сайті, усунення дублів контенту та мета-описів, налаштування авто генерації ЧПУ;
  4. Оптимізація контенту: правильне заповнення карток товарів, написання текстів.

Зовнішня оптимізація – це постійна робота над посиланням:

  • формування стратегії лінкбілдингу;
  • пошук трастових майданчиків, звідки можна отримати посилання;
  • підготовка контенту для публікацій та спілкування з вебмайстрами.

Роботи із зовнішньої оптимізації починаються після того, як основний обсяг доробок усередині сайту закінчено.

Вартість послуги

Ціна  послуги seo просування залежить від складності та обсягу робіт, які потрібно виконати. Тому щоб точно розрахувати вартість на розкручування сайтів побутової техніки, фахівцям необхідно виконати аудит ресурсу, та скласти список завдань з його оптимізації.

Щоб дізнатися про точну ціну на просування власного інтернет-магазину, ви можете просто заповнити форму, яку бачите на сайті. Протягом робочого дня ми підготуємо для вас чек-лист із внутрішніх доопрацювань ресурсу, а також порахуємо бюджет на його просування.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.