Darkstore

Darkstore
Web
Mobile
Software
Створили цифрову foodtech-екосистему для інноваційного сервісу доставляння продуктів.
Клієнт
Клієнт Даркстор

Наш клієнт - мережа FMCG-магазинів національного рівня, що стрімко зростає. Ми з радістю розповіли б про нього більше, але поважаємо підписаний нами NDA:)

Зазначимо, що наш партнер з нуля створив мережу з сотні роздрібних магазинів менш як протягом трьох років й не збирається зупинятися на досягнутому.

Industry
eCommerce
Location
Україна
Status
Завершений
Timeline
6 місяців
Використані послуги:
Попередня версія
Нова версія
Цілі і завдання
У клієнта було амбітне завдання – створити інноваційний даркстор з товарами широкого вжитку.
01/
Створити сайт та клієнтський мобільний застосунок для e-commerce. Вони стануть "обличчям" сервісу для кінцевого користувача та забезпечать найкоротший цикл здійснення покупки;
02/
Створити застосунок для кур'єра, який спростить менеджмент та допоможе забезпечити сервісу супершвидке доставляння;
03/
Об'єднати всі діджитал-платформи через один бекенд, щоб синхронізувати всі бізнес-процеси та бази даних й забезпечити безперебійну роботу сервісу;
04/
Інтегрувати до екосистеми інструменти для бізнесу: бухгалтерський облік, CRM та WMS. Без цих засобів забезпечити ефективну роботу даркстора неможливо.
PC image
Solution
Створили IT-екосистему для даркстора з нуля: вона складається з кількох мобільних та веб-платформ на одному бекенді.
Веб та мобайл платформи для клієнтів сервісу

Функціонал e-commerce представлений в актуальному дизайні з інтуїтивним UX. Доступний користувачеві каталог залежить від асортименту в найближчому дарксторі, статус доставки замовлення можна відстежувати в реальному часі.

additional block vertical image 1
additional block base image 1
additional block base image 2
Кросплатформовий додаток для кур'єра

Програма кур'єра — ефективний інструмент, з яким може за пару хвилин розібратися будь-який співробітник. Воно дає кур'єрам безліч зручностей: картографію, повідомлення, особистий кабінет з бухгалтерією та історією виконаних замовлень.

additional block vertical image 1
additional block base image 1
additional block base image 2
Новий бекенд

Бекенд не тільки поєднує всі платформи в одну екосистему, а й включає в неї сторонні інструменти: API карт Google та платіжних сервісів, засоби обліку 1С, CRM та складського менеджменту.

additional block base image 1
additional block base image 2
Result
Створили інноваційний сервіс із нуля протягом лічених місяців.

Нова платформа стала "вбивцею супермаркетів" - забезпечила кожному користувачу доступний та зручний шопінг зі смартфона.

Створення настільки нестандартної та великої екосистеми могло забрати у сильної команди розробників до року. Але команда WEZOM завдяки власним напрацюванням реалізувала проект лише за три місяці.

Проект влаштував революцію на ринку, адже повністю вирішує поставлене клієнтом завдання - забезпечити доставляння будь-якого замовлення протягом 15 хвилин. Це завдання вирішується шляхом створення розгалуженої мережі малих магазинів-складів у межах міста, які перекривають практично будь-яку адресу доставляння. Але спрацювати ця концепція може лише завдяки сильним діджитал-платформам, які розв'язують проблеми менеджменту продажу та логістики.

Team
Читайте подробиці у нашому блозі
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.