Дальнобой: додаток для обслуговування та оренди вантажних шин

Web
Mobile
Компанія "Дальнобой" - піонер шинного сервісу в Україні. Команда з 1992 року надає автопаркам повний спектр послуг з підбору, обслуговування, ремонту, страхування та утилізації шин для тягачів, причепів та вантажівок. Один з найважливіших та унікальних сервісів компанії – надання автопаркам шин в оренду. Цю послугу потрібно було автоматизувати.
Клієнт
Дальнобій

Стан шин, які здаються в оренду, потрібно ретельно контролювати - від цього залежить як підсумкова вартість послуги, так і безпека на дорогах. Але технічна інспекція шин роками виконувалася на папері – дуже повільно та неефективно. Цей процес треба було перенести до діджиталу.

Industry
Logistics
Location
Ukraine
Status
Завершений
Timeline
6 місяців
Використані послуги:
Попередня версія
Попередня версія
Нова версія
Нова версія
Цілі і завдання
Побудувати мобільний додаток з функціоналом для інспекції та обслуговування шин, в рамках унікальної моделі бізнесу клієнта
01/
Створити нативний мобільний додаток під Android.
02/
Реалізувати весь необхідний для сервісу функціонал: розпізнавання автомобільних номерів, логіка модерації інспекції шин, генерація колісних формул тощо.
03/
Розробити бекенд, в якому будуть оброблятися зібрані через додаток дані.
Solution
Додаток для технічної інспекції шин з унікальним функціоналом
Мобільний додаток для працівників шиномонтажу

Нативна мобільна технологія під Android, заточена під використання на планшетах. Особливий акцент у додатку зроблено на якісному UX та швидкодії.

Розпізнавання номерних знаків

Щоб розпочати діагностику, інспектору достатньо навести камеру планшета на номер машини. Система підтягне необхідні для роботи дані автоматично, або запропонує внести до бази новий транспорт.

Бекенд та адмінпанель індивідуальної розробки

Зібрана через додаток інформація надходить до бекенду. На його боці за алгоритмами клієнта виконуються розрахунки вартості оренди щодо кожної шини.

Result
Автоматизація інспекції та діагностики

Компанія позбавилася паперової тяганини, яка поглинала багато часу та ресурсів, звела до мінімуму помилки та ризики людського чинника. Проведення інспекцій прискорилося в рази, їхня точність підвищилася.
Завдяки додатку на новому бекенді збирання даних вдалося централізувати та привести до єдиних стандартів. Клієнт отримав ясніший погляд на свій бізнес та загальний стан ринку. Це відкриває нові можливості для аналітики та масштабування бізнесу – у тому числі й за межами України.

Team
Читайте подробиці у нашому блозі
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.