Просування сайту таксі

Просування сайту таксі
bg image

WEB РЕСУРС ДЛЯ ЗАЛУЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Завдяки інтернету будь-яка таксі-компанія може розширити власну базу клієнтів у кілька разів. І багато хто з них вже скористався цією можливістю. Розкрутка сайту таксі дозволяє в рази підвищити видимість та відвідуваність власного сайту.

image

ОСОБЛИВОСТІ РОЗКРУЧУВАННЯ САЙТУ ТАКСІ

Головна складність під час просування сайтів таксі – конкуренція. Більшість конкурентів також просувають власні сайти, при цьому, чим раніше вони почали, тим складніше буде випередити їх за позиціями на однакових сторінках пошукової видачі. Але спосіб існує. Створюйте релевантніший контент на сторінках із високочастотними запитами. Чим корисніший матеріал для користувача, тим вище він ранжуватиметься завдяки поведінковим факторам.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи оптимізації

Важливо використовувати весь комплекс маркетингових інструментів для розкручування. Таким чином ви зможете досягти максимального підвищення ефективності сайту завдяки взаємному впливу кожного з інструментів.

  1. Аудит сайту. Збирання даних про технічний стан ресурсу, методи його просування, а також конкурентів. На основі отриманої інформації готується весь перелік робіт, а тому це один із найважливіших етапів.
  2. Дослідження ніші. Також необхідно скласти маркетингову стратегію розкручування, засновану на конкурентних перевагах. Для цього важливо вивчити цільову аудиторію та зрозуміти, які мотиви та цілі керують основним сегментом ваших користувачів.
  3. Розширення семантичного ядра. Важливо максимально підвищити видимість ресурсу у пошукових системах. Один зі способів – збільшити кількість запитів, за якими можна знайти ваш ресурс. Для цього й розширюють СЯ: шукають усі ключові слова у вашій сфері, групують за релевантністю та розширюють структуру, щоб включити до неї нові групи.
  4. Контекстна реклама. Фахівці налаштовують рекламні кампанії, щоб забезпечити покази лише цільовим користувачам, після чого запускають та регулярно оптимізують, щоб скоротити зайві витрати.
  5. Внутрішня оптимізація. Доробки всередині сайту, які впливають на його позиції у пошуку, а також зручність та привабливість для користувачів. Для цього оптимізують контент та метатеги, налаштовують автогенерацію ЧПУ, sitemap.
  6. Соціальні мережі. Соцмережі надають безліч можливостей для розкручування ресурсів: рекламні інструменти, ведення акаунту, PR у популярних пабліках та у лідерів думок, партизанський та вірусний маркетинг. Досвідчений SMM-фахівець здатний залучити з соцмереж трафік, який майже не поступається тому, що надходить з пошукової видачі. До того ж результат ви зможете побачити швидше, ніж після SEO.
  7. Контент-маркетинг. Публікації контенту на зовнішніх ресурсах допомагають значно підвищити впізнаваність бренду, якщо проводити їх регулярно. Крім того, ви залучаєте трафік, а зовнішні посилання сприяють зростанню позицій.

Просування сайтів  таксі не належить до одноразового виду робіт. Звичайно, це не означає, що кожні кілька місяців слід розпочинати весь цикл спочатку. Але варто регулярно підтримувати активність у соцмережах, публікувати гостьові пости на інших сайтах та час від часу виконувати експрес-перевірки технічного стану сайту.

Вартість та строки

Розрахувати вартість розкручування сайтів таксі можна лише після ретельного аналізу ресурсу. Для цього ми проводимо аудит, який дозволяє виявити основний фронт робіт над ресурсом, а також розрахувати бюджет для них.

SEO для сайтів таксі від WEZOM

Розкрутка та просування сайтів таксі вимагають від фахівців не лише вміння працювати з каналами трафіку, а й знань професійного розробника. Звичайно одна людина не може добре розумітися на всьому й працювати зі швидкістю команди. Тому в нас над кожним проектом працює одразу кілька професіоналів, кожен із яких виконує свій аспект робіт з максимальною ефективністю.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.