УКРБУД

SEO
Як ми підвищили трафік для сайту "УкрБуд"
Анамнез

Укрбуд - українська державна будівельна корпорація, що посідала провідні позиції в забезпеченні будівництва та реалізації житла в Києві.

Цілі і задачі

Трафік та топ у пошуковій видачі - основна мета після розробки сайту з послугою seo просування на етапі розробки

Стратегія

01/
SEO на етапі розробки
02/
Робота з семантичним ядром
03/
Зовнішнє просування
04/
Виправлення дрібних помилок

Хід робіт

01/
SEO НА ЕТАПІ РОЗРОБКИ І СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО
На етапі розробки сайту підключили seo фахівців для аналізу ринку, майбутнього вигляду сайту, логіки його роботи, структури, семантичного ядра, описів, перелінкування та дрібніших завдань із пошукової оптимізації.
02/
ВНУТРІШНІ ДОРОБКИ І ЗОВНІШНЯ ОПТИМІЗАЦІЯ
Викотили новий сайт із seo оптимізацією на етапі розробки, і необхідно було чекати на індексацію основних сторінок. До отримання основної статистики з seo - пропрацювали стратегію посилань, так само були завдання з анкор листів. Після завершення основних завдань за посиланнями (не просто купували посилання і все – створювали теми на форумах, вели діалоги, розміщувалися у маленьких лідерів думок, включили трохи робіт із serm). Після отримання достатньої кількості інформації про поведення користувачів - почали кипіти роботи над сайтом, в результаті трафік зростає і ми працюємо з самого створення проекту - отже, все робимо правильно!
Коментар від фахівця
Синявський Антон
Керівник відділу Performance-маркетингу
Під час опису робіт за проектом, вирішили порахувати скільки економії отримали з послуги SEO на етапі розробки. За 2 роки просування - доопрацювання ≈ 30% від бюджету на розробку. 2.5 місяці роботи команди над проектом, спрогнозувати різницю у зростанні трафіку не вдалося. Якщо підбити підсумки - 30% бюджету на розробку + 2.5 місяці роботи команди + недоотриманий прибуток... Сума від перших показників вселяє.

Результати

Results
Зростання трафіку, позицій, покращення поведінкових факторів на сайті – це заслуга злагодженої роботи seo команди та нашого клієнта. Ми досягли поставленої мети, попереду нові вершини.
SEO трафік збільшився з 3К до 17К на день
За 2 роки органічний трафік зріс у 5,5 разів. Доля візитів за брендовими запитами збільшилась на 13%. Нові ключі, які ми додали, наразі приводять додатково 24% трафіку, що складається з унікальних відвідувачів.
Позиції у топі пошукової видачі зросли з 14% до 48%
Для таких проектів необхідно застосовувати лише секретні методики просування. Ми обрали ключову - детально опрацьовану довгострокову стратегію, додали терпіння та старань фахівців. Результат – половина запитів перебуває у топі. Правильно опрацьовуйте стратегії, слідуйте визначеному шляху – успіх буде забезпечений.
Відмови зменшилися з 69% по трафіку із seo
Відмова - це візит, тривалість якого склала менше 10 секунд. За всіма джерелами, середній відсоток відмов 71. Відвідувачі з органіки за 2 роки нашої роботи стали йти на 22% менше. І це чудовий показник.
Тривалість візиту збільшилася з 2:16 секунд
У порівнянні з іншими джерелами трафіку - унікальні відвідувачі з органіки знаходяться на сайті на 1 хвилину та 10 секунд довше. Це означає, що сторінки містять релевантний контент для користувачів, дають їм відповідь на їхні запитання.
Глибина перегляду збільшилась з 1,98 сторінок за сеанс
Середня кількість переглянутих сторінок за сеанс - зросла майже вдвічі. Ці цифри дають розуміння наскільки якісно було складено контент, та опрацьовано навігацію на сайті.
17К
SEO ТРАФІК
48%
ПОЗИЦІЇ У ТОПІ ПОШУКОВОЇ ВИДАЧІ
47%
ВІДМОВИ
3:49
Тривалість візиту
3,62
ГЛИБИНА ПЕРЕГЛЯДУ
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.