ONE VOIP PLANET: хмарна IP-телефонія для корпоративного сегмента

ONE VOIP PLANET: хмарна IP-телефонія для корпоративного сегмента
Web
Створили з нуля хмарну платформу IP-телефонії для корпоративного сегмента. За гнучкістю тарифних планів і можливостями персоналізації новий сервіс значно перевищує конкурентів.
Клієнт

До нас звернувся великий хостинг-провайдер. Компанія мала амбітну ідею - запустити власний хмарний VOIP-сервіс, який перевершив би всю доступну на ринку онлайн-телефонію.
Наш клієнт бачив, що ринок IP-телефонії стагнує. Його давно поділили декілька великих гравців, які працюють на застарілих технологіях.

Industry
eCommerce
Використані послуги:
Цілі і завдання
Ціль розробки - створити VOIP-платформу з мікросервісною архітектурою, яка включатиме декілька продуктів для надання послуг по моделі SaaS.
01/
Побудова VoIP-інфраструктури для сервісу
02/
Створення корпоративної веб-платформи для продажу послуг
03/
Розробка особистого кабінету з великими налаштуваннями VOIP
04/
Створення клієнтського сервісу безпосередньо для здійснення дзвінків
Solution
Збудували платформу для VOIP з мікросервісною архітектурою, створили портал із функціональним особистим кабінетом та можливістю дзвонити просто з браузера.
Technologies
Особистий кабінет та дзвінки просто з браузера

Кабінет дає користувачеві можливість тонко налаштовувати IP-телефонію без звернення до техпідтримки. В особистому кабінеті також доступний клієнт для дзвінків - повноцінний цифровий телефон, доступний просто з браузера.

additional block base image 1
additional block base image 2
Корпоративний портал

Платформа для ефектної презентації компанії та продажу послуг корпоративної IP-телефонії. Користувач може в пару кліків вибрати один з кількох тарифних планів, придбати віртуальний телефонний номер.

additional block base image 1
additional block base image 2
Мікросервісна VOIP-архітектура

Кожна функція системи реалізована як мікросервіс - малий незалежний модуль, який взаємодіє з іншими мікросервісами у розподіленій мережі за розумними алгоритмами. Це дає продукту гнучкість, надійність та масштабованість.

additional block base image 1
additional block base image 2
Result
IP-телефонія нового покоління

Наша нова платформа дала змогу клієнту впевнено зайти на незвичний для себе ринок. На відміну від конкурентів, її сервіс працює із хмари, пропонує гнучкі налаштування, можливості персоналізації та тарифні плани. Він дуже простий в інтеграції: завдяки хмарній інфраструктурі, будь-який користувач може підключити онлайн-телефонію для свого офісу буквально за 15 хвилин.

Розвиток сервісу лише починається. У найближчих планах - розширення географії роботи платформи, додавання готових модулів для інтеграції телефонії до популярних CRM-систем.

Team
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.