Green Decor: просування інтернет-магазину товарів для саду

SEO
Зростання відвідуваності на 234%, кількості замовлень на 66,7%, а прибутку на 158,45%.
Анамнез
Green Decor

Це українська компанія, яка спеціалізується на роздрібному онлайн-продажі товарів для садівництва. Каталог інтернет-магазину містить велику різноманітність категорій товарів: засоби для захисту й догляду за рослинами, декор, насіння та рослини, інструменти й різне приладдя для рослинництва. Замовити все необхідне можна в режимі онлайн з доставкою по Україні.

Цілі та завдання

Представники компанії Green Decor звернулися до нас за послугою просування. На момент початку робіт багато сторінок уже мали непогані позиції в пошуковій видачі. Основними завданнями для нас були утримання позицій, підвищення видимості, збільшення відвідуваності сайту та числа заявок напередодні весняного сезону.

Стратегія

01/
Технічний аудит.
02/
Точкова оптимізація.
03/
Програмні доопрацювання.
04/
Зовнішня оптимізація.
05/
Оптимізація контенту.

Хід робіт

01/
Усунули технічні недопрацювання
Технічний аудит дозволив визначити дрібні проблеми в оптимізації вебсторінок. Ми вирішили провести доопрацювання, щоб усунути технічні проблеми, які заважали просуванню.
02/
Точкова оптимізація
Роботи торкнулися декількох розділів сайту: садові фігури, захист рослин, декор для саду. Ми вибрали їх на підставі аналізу сезонного попиту, як одні з найпопулярніших серед клієнтів.
03/
Програмні доопрацювання
Цей захід спрямований на те, щоб зробити наповнення сторінок сайту більш зрозумілим для роботів. Вони, зі свого боку, використовують мікророзмітку для правильного показу контенту в пошуковій видачі. Програмними доопрацюваннями займалися фахівці з боку клієнта, керуючись нашими рекомендаціями. Зокрема, були виконані дії з налаштування мікророзмітки.
04/
Зовнішня оптимізація
На цьому етапі здійснювалося нарощування посилальної маси. Ми відібрали авторитетні сайти-донори з активною відвідуваністю та релевантною тематикою, написали тексти для розміщення посилань. Усі роботи виконувалися поступово, планомірно, щоб уникнути ймовірності потрапляння сайту під санкції пошукової системи.
05/
Оптимізація контенту
Ми сформували СЯ, склали ТЗ для авторів на написання нових інформативних текстів. Після контент розмістили на посадкових сторінках, при цьому протестували кілька варіантів description із метою підвищення клікабельності сніпетів. Оптимізація текстів допомогла не тільки зробити їх відповідними вимогам пошукових систем, але також поліпшити поведінкові фактори, підвищити конверсію та число замовлень.
Коментар від фахівця
Ерік Клюєв
Head of SEO
«Робота над інтернет-магазином Green Decor стала для нас новим досвідом. Треба було акуратно провести оптимізацію, щоб зберегти наявні позиції у просуванні сайту в ніші з високою конкуренцією та напередодні сезонного сплеску попиту. При цьому необхідним заходом було програмне доопрацювання. Завдяки спільній роботі фахівців з боку клієнта та нашої команди ми досягли поставлених завдань».

Результати

PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
PC image
Results
Результати
Покращилися поведінкові фактори
На 234% зросли показники відвідуваності, на 66,7% — кількість замовлень, на 158,45% збільшився дохід клієнта.
Підвищилася конверсія
Після проведення робіт на сайті знизився показник відмов і зросла середня глибина перегляду. Продемонструємо результати на прикладі основних розділів. «Декор для саду» Відвідуваність зросла на 44,34%, число транзакцій — на 175%, а дохід — на 246,58%. «Захист рослин» Відвідуваність збільшилася на 112,5%, виріс показник середнього часу та глибини перегляду.
Зріс дохід сайту
Прибуток клієнта перевищив бюджет, виділений на просування, більш ніж у 20 разів.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.