Bikerent: кейс SEO-просування сайту прокату велосипедів у Нью-Йорку

SEO
За 3 місяці роботи над проєктом відвідуваність сайту збільшилась у 2,9 раза, у ТОП-3 Google вивели 40,85% запитів.
Анамнез
Bikerent

Компанія Bikerent працює у Нью-Йорку з 1995 року. На сьогодні це найбільший місцевий сервіс з прокату велосипедів та електросамокатів з найкращим співвідношенням ціни та якості. Окрім послуги прокату, на Bikerent можна вибрати один із захоплюючих турів, під час якого є можливість познайомитись із знаменитими пам'ятками Центрального парку Нью-Йорка. Також компанія продає велосипеди, скутери, спорядження та аксесуари. На сайті можна регулярно зустріти спеціальні пропозиції на продукцію відомих брендів Giant, Trek, Ninebot та Bontrager. В даний час компанія обслуговує близько 400 тисяч клієнтів на рік.

Цілі та завдання

Залучення цільових відвідувачів із органічного пошуку, підвищення конверсії.

Стратегія

01/
Комплексна внутрішня оптимізація.
02/
Повний аудит сайту.
03/
Аналіз цільової аудиторії.
04/
Поліпшення взаємодії користувача із кошиком сайту.

Хід робіт

01/
Розробили нову структуру та розширили СЯ
Наші фахівці проаналізували тематику ніші, визначили основні теми та категорії, сформували структуру для сайту, що просувається. Далі було підібрано релевантні ключові слова, які відповідають тематиці для сайту bikerent.nyc. У своїй роботі ми враховували стан вебресурсу, його вік, показники домену та ін. Після оцінки конкурентоспроможності відібраних ключів було ухвалено рішення про впровадження нових запитів на сайт та визначено пріоритетність просування окремих сторінок.
02/
Усунули технічні неточності
Серед виконаних робіт були: генерування карт сайту формату xml та html, встановлення в адмінпанель плагіна для редагування метатегів, налаштування alt та title зображень. Фахівці проконтролювали, щоб мапа сайту мала деревоподібну структуру і в ній відображалися головні та всі основні сторінки категорій і підкатегорій. Окремо вони попрацювали над збільшенням швидкості завантаження вебресурсу. Всі ці роботи були спрямовані на покращення індексації сайту у пошуку.
03/
Поліпшили параметри usability проєкту
Ці роботи були спрямовані на покращення задоволеності користувача, що вело до підвищення конверсії та ефективності вебресурсу. Наші фахівці перевірили якість мобільної адаптації сайту, оцінили зручність навігації та функціональності і сформували список рекомендацій щодо покращення проєкту. Після погодження впровадили зміни на вебсайт.
04/
Займалися зовнішнім просуванням
Працюючи над цим напрямком, ми відбирали майданчики-донори та систематично збільшували кількість посилань з використанням анкорних посилань. Також розмістили безанкорні посилання на сторінки, що просуваються. Окремо проводили роботи з крауд-маркетингу.
Коментар від фахівця
Ерік Клюєв
Head of SEO
В основі нашої стратегії просування сайту в США — детальне дослідження тематичної ніші та скрупульозний технічний аудит. Ці роботи, проведені на старті, допомогли визначити точки зростання нового проєкту. Роботи з розширення структури, впровадження актуальних ключів, зовнішнього просування допомогли підвищити позиції сайту з прокату велосипедів у пошуку. Збільшення цільового трафіку на сайт підтвердило ефективність обраної стратегії.

Результати

PC image
PC image
PC image
PC image
Results
РЕЗУЛЬТАТИ
Поліпшили видимість сайту
Результатом 3 місяців SEO-просування стало покращення позицій сайту у пошуку. У ТОП-3 Google знаходилося 40,8% ключів, у ТОП-10 — 60,98%, у ТОП-30 — 69,51%.
Збільшення відвідуваності сайту
За 3 місяці роботи над проєктом відвідуваність сайту зросла у 2,9 раза. Кількість візитів із пошуку збільшилась у 4 рази.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.