Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
Копірайтер
15.12.2023

Просування сайту букмекерської контори

Ткаченко Аліна
Ткаченко Аліна
Копірайтер
15.12.2023
15.12.2023
1060
8 хвилин
0

Ринок букмекерських послуг в інтернеті розвивається швидкими темпами. Дедалі більше людей воліє робити ставки онлайн, не виходячи з дому. І зараз інтернет — це найважливіший канал залучення та утримання аудиторії. Щоб бути конкурентоспроможним та отримувати прибуток, кожній букмекерській конторі необхідно мати професійний та грамотно розкручений сайт. Адже більшість нових клієнтів приходить саме з пошукових систем та соціальних мереж. У статті ми докладно розглянемо, як здійснюється просування сайту букмекерської контори, які інструменти потрібно використовувати, щоб залучати цільовий трафік і збільшувати конверсію.

Особливості просування сайту для ставок на спорт

Головне завдання SEO-фахівця — максимізувати цільовий органічний трафік із пошукових систем з урахуванням ключових особливостей, зумовлених нюансами галузі. Одна з них – це висока конкуренція у ніші. Існує безліч БК і майданчиків для ставок. Потрібні по-справжньому унікальний контент та креативний маркетинг.

Ще одна особливість, яку необхідно враховувати, – це специфічна цільова аудиторія. Потрібно залучати ЦА — переважно чоловіків 25–45 років, які цікавляться спортом та азартними іграми. Це непросто. Також важливо пам'ятати про те, що реклама букмекерської контори має жорсткі рамки та обмеження. Необхідно використовувати максимально легальні канали просування, щоб уникнути санкцій та штрафів.

Які канали використовувати для реклами БК

Максимальний ефект для просування букмекерської контори можна отримати при грамотному поєднанні різних каналів. Розглянемо основні з них:

 • Контекстна реклама букмекерських контор. Попри обмеження у деяких країнах, таргетовані оголошення в пошукових системах та на тематичних сайтах дозволяють охопити зацікавлену аудиторію в момент прояву попиту.

 • Тизерна та медійна реклама. Графічні та текстові банери на спортивних та розважальних порталах залучають цільовий трафік. Для високої CTR потрібна креативна подача.

 • SMM та вірусний маркетинг. Просування букмекерської контори у соцмережах, інтеграції, роздачі промоматеріалів, конкурси та акції дозволяють органічно охоплювати та «чіпляти» аудиторію.

 • Email-розсилки з персональними пропозиціями під різні сегменти бази клієнтів – від новачків до VIP. Ефективність цього метода — до 10% конверсії на реальний попит.

 • Партнерський маркетинг з блогерами, лідерами думок та тематичними сайтами.

Як бачите, способів заявити про букмекерську контору досить багато. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Підводні камені в розкручуванні

Річ у тому, що індустрія онлайн-ставок та беттинг дуже конкурентна. Велика кількість гравців пропонує подібний набір послуг і бореться за тих самих клієнтів. Пробитись через цей шум вкрай непросто.

До того ж існує безліч законодавчих обмежень та вимог. Рекламні можливості сильно залежать від країни та регіону. Десь заборонена таргетована реклама букмекерських контор, десь не можна використовувати певні медіаканали або потрібно ховати KPI.

Ще один нюанс — найчастіше користувачі ставляться до галузі з недовірою. Занадто багато було скандалів та негативу. Тому залучити реального клієнта, готового робити ставки та поповнювати депозит через інтернет, буває не так просто.

У підсумку на практиці конверсія у користувачів, що платять, виходить значно нижчою, ніж можна було б очікувати, враховуючи повне охоплення аудиторії. Потрібні тривалі зусилля, серйозний аналітичний підхід та величезні бюджети, щоб розкрутити успішний букмекерський бренд.

Що не варто публікувати на сайті БК

На сайті букмекерської контори заборонено розміщувати наступний контент:

 • Інформація, що спонукає до фінансових ризиків. Наприклад, заклики робити великі та ризиковані ставки заради великого виграшу або взяття реваншу після програшів.

 • Дані про VIP-клієнтів та їх виграші без згоди, щоб уникнути порушень конфіденційності.

 • Інформація про частоту та суми виграшів без згадки шансів на програш, що вводить користувачів в оману.

 • Свідомо неправдива інформація про діяльність букмекера, його фінансовий стан, наявність ліцензій тощо.

 • Відомості про способи «гарантованого» виграшу – використання інсайдерської інформації, маніпулювання подіями тощо.

Порушення цих правил загрожує блокуваннями, штрафами з боку регуляторів та втратою репутації бренду.

Як зробити розкручування букмекерських сайтів результативним

Просування букмекерського сайту – процес багатогранний, що вимагає врахування безлічі нюансів. Ефективна стратегія має будуватися на кількох ключових принципах.

По-перше, це ретельний аналіз запитів та збирання релевантного семантичного ядра. Необхідно розуміти пошуковий інтерес у сфері ставок, щоб максимально повно його покривати корисним контентом на сайті.

По-друге, дуже важливо забезпечити високий рівень юзабіліті та зручності сервісу. Інтерфейс має бути інтуїтивно зрозумілим як для ПК, так і для мобільних пристроїв. Програми повинні відрізнятися високою продуктивністю та стабільністю.

По-третє, необхідні постійний технічний аудит сайту та робота над зовнішніми сигналами для пошукових систем – від текстового контенту до швидкості завантаження та адаптивності. Це підвищує довіру Google і позитивно впливає на позиції.

І нарешті, найважливіший принцип — максимальна відкритість та чесність щодо користувачів. Надання повної та правдивої інформації про ліцензії, бонуси, правила гри та все інше. Це формує лояльність аудиторії та допомагає виділитися серед конкурентів.

Таким чином успіх букмекера на 80% залежить від якості digital-продукту і лише на 20% — від реклами. Тому необхідно робити правильні акценти у стратегії просування.

Стратегії розкручування, які справді працюють

Насамперед це постійна робота над UX/UI дизайном та функціями основного сайту та мобільних додатків. Інтерфейс повинен бути максимально зрозумілим та зручним для ставок, А технічні характеристики – на висоті.

Якщо говорити про рекламу, то важливий творчий та нестандартний підхід до маркетингових матеріалів та рекламних креативів. Яскраві візуальні образи краще запам'ятовуються.

Крім цього, важливу роль у розкручуванні відіграє активна співпраця з CPA-мережами, які забезпечують потік цільового трафіку з багатьох рекламних майданчиків. Головне – пропонувати привабливі умови для вебмайстрів.

Не менш важливим є продуманий підхід до формування лінії та коефіцієнтів на спортивні та інші події. Нестандартні ставки можуть суттєво збільшити інтерес з боку досвідчених бетторів. Також гарний результат дає активний постинг на популярних галузевих майданчиках. Огляди, рейтинги та згадки підвищують впізнаваність бренду серед цільової аудиторії.

Також ефективне просування букмекерського сайту передбачає розширення офлайн-присутності через фірмові ППС чи пункти приймання ставок.

Як підвищити ефективність розкручування

Аналіз просування – це найважливіший інструмент, без якого не обходиться розкручування букмекерських сайтів. Він дозволяє вирішити відразу кілька завдань, а саме:

 • Відстеження ефективності різних каналів трафіку та реклами. Розуміння, звідки приходять цільові відвідувачі, скільки конвертують у реєстрації та депозити.

 • Оптимізація бюджетів для збільшення ROI за рахунок перерозподілу коштів у найрезультативніші канали.

 • Аналіз поведінкових сегментів в аудиторії за різними параметрами. Це дозволяє точково персоналізувати рекламу.

 • Виявлення «больових точок» на етапах вирви продажів, де відбувається найбільший відтік користувачів. Це дає можливість оптимізувати UX/UI та сервіс.

 • Відстеження ефективності різноманітних акцій, бонусів, спецпропозицій за ключовими метриками. Розуміння, як мотивувати цільову аудиторію.

Таким чином, грамотний аналіз допоможе приймати правильні стратегічні рішення та підвищувати ефективність розкручування.

Ціна розкрутки сайту букмекерської контори

Вартість може сильно змінюватись в залежності від ряду факторів. Один із них — це обсяг трафіку. Чим більше потрібно цільових відвідувачів, тим вищий бюджет. За 10–20 тисяч унікальних відвідувачів на місяць стартова ціна – від 5–7 тисяч гривень. Також на ціну впливають:

 • Глибина опрацювання семантики. Просування букмекерської контори під десятки тисяч запитів з великим охопленням тематик буде дорожчим, ніж під обмежене ядро.

 • Використовувані канали. Наприклад, робота тільки з контекстною рекламою обійдеться дешевше комплексу з SEO, SMM, e-mail, PPC.

 • Опції сайту. Чим складніші технічні завдання — розробка лінії, особистого кабінету, складнішої аналітики — тим вищий цінник.

 • Строки запуску. Швидкий старт під ключ коштуватиме дорожче за поступове масштабування протягом кількох місяців.

Середній бюджет — від 50 тисяч гривень на місяць для комплексного просування з нуля з подальшим масштабуванням.

Висновок

Щоб успішно просувати свій сайт для букмекерських послуг, потрібно враховувати важливі аспекти. По-перше, важливо відповідати критеріям, які встановлюють пошукові системи для ранжування сайтів. По-друге, необхідно створювати якісний та корисний контент, який буде привертати та утримувати увагу потенційних клієнтів. По-третє, важливо бути активним в онлайн-середовищі, наприклад, у соціальних мережах, блогах, на форумах і т. д., щоб підвищити свою популярність та довіру. Дотримуючись цих рекомендацій, можна значно збільшити свою аудиторію і зайняти провідні позиції на ринку.

Ткаченко Аліна
Про автора
Ткаченко Аліна
Копірайтер
Досвід роботи 10 років
Спеціалізується на створенні корисного та продаючого контенту. Має досвід написання переконливих текстів для реклами, сайтів, блогів та соціальних медіа.
Більше статей від автора
Як вам стаття?
Давайте обговоримо Ваш проєкт
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Коментарі
(0)
Будьте першими, хто залишить коментар
wezom logo
Залишились питання?
Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.
Підписуйтесь на розсилку Айтижблог
blog subscriber decor image
Бажаєте отримувати цікаві статті?
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
Слідкуйте за нами у соціальних мережах
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.