Виведення сайтів з-під фільтра

Виведення сайтів з-під фільтра
bg image

ЗНЯТТЯ САНКЦІЙ ПОШУКОВИХ СИСТЕМ

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Коли з сайтом відбуваються дивні речі: позиції скачуть до позначки "0", сторінки вилітають з індексу й більше не повертаються на колишні позиції, а ключові слова з ТОП-10 впали до -101 - найімовірніше ваш ресурс песимізували. Один або одразу кілька офіційних (або неофіційних) фільтрів Google спричинили різкі зміни на гірше. Але все можна виправити. Головне – вчасно звернутися за допомогою. Послуга зняття санкцій від Wezom у найкоротші строки допоможе вивести сайт з-під фільтрів Google. Ціна на послугу визначається індивідуально залежно від фільтра

image

СИМПТОМИ ПЕСИМІЗАЦІЇ САЙТУ

У вас власний сайт, який ще нещодавно був на перших позиціях при відповідних запитах пошукових систем, а сьогодні його відкинуло на кілька сторінок назад? Однією з причин може бути його песимізація. 

 • Різке зниження трафіку
 • Масове випадання сторінок сайту з індексу
 • Втрата позицій за ключовими запитами
 • Нові сторінки не потрапляють до індексу
 • Лист-попередження про застосування ручних санкцій до сайту у вебмайстрі або поштою

Ми допоможемо вам

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Діагностика сайту: проведення SEO-аудиту

Усунення причин песимізації

Роботи з оптимізації сайту та відновлення його позицій до песимізації

Аналіз наслідків та причин накладання фільтра

Розробка стратегії повернення сайту на колишні позиції

Рекомендації, як не допустити повторного потрапляння під фільтри

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Відправна точка

Сайт може опинитися під фільтром «Гугла» з різних причин. Здебільшого це:

 1. Неунікальний контент. Проблема завжди буде актуальною, тому слід ретельно стежити за тим, щоб текстова інформація на вашому сайті була максимально унікальною.
 2. Переспам. Недарма кажуть: «Що занадто, то не здорово». Завищена кількість ключових слів у тексті може викликати зовсім не ту реакцію, на яку ви очікували. Так сайт опиниться під фільтром у 9 випадках з 10.
 3. Реклама. А точніше — її непомірна кількість. Наприклад, якщо відвідувачеві доводиться вишукувати потрібну інформацію серед вікон, пошукова система відреагує на це негативно.
 4. Сайти-сателіти. Вони створюються для просування основного ресурсу. Під час грамотної роботи всі сайти індексуються одночасно. Тоді претензій пошукачі не мають. В іншому випадку на вас чекає песимізація.
 5. Погана якість сайту. «Живість», регулярні оновлення — це є обов'язковою умовою його високих позицій.
 6. Робота конкурентів. Буває й таке: сайт можуть зламати, «напихати» вірусами, провести DOS-атаку. Тоді він також може опинитися в немилості.

Якщо ваш сайт потрапив під фільтр «Гугла», щоб вивести його назад на перші позиції, знадобиться час та терпіння. Необхідно ретельно вивчити всі вимоги пошукових систем до сайтів, провести детальний аналіз, усунути виявлені порушення. Часто власникам ресурсів потрібно доводити модератору, що сайт має бути у ТОПі. Для цього потрібно повністю змінювати ресурс, покращувати його, спілкуватися безпосередньо з представниками пошукових систем.

Зрозуміло, що оптимальне рішення — не доводити сайт до такого стану. Але якщо сталося так, що вам потрібно вийти з-під фільтра, краще довірте цю справу професіоналам. Таким чином можна повернути позиції максимально швидко.

Навіщо мені переплачувати

Питання оплати для багатьох відіграє велику роль. Отже, виведення сайту з-під фільтра самостійно — зовсім не рідкість. Водночас це не дає вам жодної гарантії на успіх. В інтернеті багато посібників та рекомендацій, як це можна зробити, але щоб дізнатися у всі тонкощі, потрібно працювати з пошуковими системами не один рік.

СЕО-фахівці заощадять ваші:

 1. час;
 2. нерви;
 3. гроші.

Чому ми говоримо про це так прямо? Оскільки ми знаємо, скільки ресурсів потребує виведення сайту з-під фільтра. Фахівці виконають комплексний аудит сайту, звертають увагу на всі деталі, легкість юзабіліті, видаляють усі непотрібні посилання, дають рекомендації щодо оптимізації контенту або самі здійснять його покращення.

У чому вся «сіль»

Щоб зрозуміти, чому ресурс, який ще тиждень тому приносив прибуток, зараз стрімко втрачає позиції, потрібно провести його ретельний аналіз. Лише потім можна розпочинати виведення з-під фільтра Google.

Почнемо з того, що песимізація буває автоматичною та ручною. У першому випадку ви потрапляєте до «чорного списку» з волі самої системи, у другому — бо так вирішив модератор. І в будь-якому з них вам доведеться проводити лікування сайту від песимізації.

Основна мета вручення такої "жовтої картки" — максимальна користь для користувача для формування видачі. Відповідно, на перше місце розміщуються ресурси, які найбільше відповідають запиту користувача та надають йому максимум потрібної та корисної інформації.

Пошукова система регулярно сканує сторінки всіх сайтів, використовуючи певний алгоритм аналізу. Якщо перестаратися з оптимізацією, можна «заробити» коефіцієнт, згідно з яким ресурс втрачатиме позиції за ключовими запитами. Відповідно, впаде його відвідуваність та ваш прибуток.

Причина ручної песимізації — скарги (абузи), які на вас надходять. Після розгляду всіх запитів на блокування модератор приймає рішення на користь однієї зі сторін.

Що мені дасть заявка у Wezom

IT компанія Wezom 20 років займається створенням сайтів. Ми знаємо всі тонкощі та уважно стежимо за тим, що відбувається у світі ІТ-технологій. Подайте заявку, і виведення сайту з-під фільтра не забере багато часу.

Wezom — це:

 • понад 600 закінчених проектів;
 • понад 50 СЕО-фахівців;
 • висока швидкість виконання роботи;
 • комплексна стратегія;
 • обґрунтована вартість;
 • гарантоване повернення до ТОП.

Виведення сайту з-під АГС, «Пінгвіна» або іншого фільтра пошукових систем не має стати вашим головним болем. Довірте цю справу IT-компанії Wezom. Ми використовуємо лише «білі» методи оптимізації. При дотриманні рекомендацій наших фахівців подальше виведення сайту з-під фільтра «Гугла» вам не знадобиться. Щоб у майбутньому не виникало подібних проблем у пошуковій видачі, замовляйте SEO-просування. Фахівці нашого агентства просуватимуть позиції ресурсу й стежитимуть за тим, щоб сайт завжди був у довірчій зоні Google.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Гугл фільтр - що це?
Фільтри Google - це санкції, що накладаються пошуковою системою на веб-сайти, які не відповідають правилам або становлять загрозу для користувачів.

02.
Як перевірити, чи не накладено фільтр на сайт?
Ручний фільтр Google сигналізується в Google Search Console. Якщо ваш веб-сайт підозрілим чином втрачає свої позиції, ви можете перейти до консолі пошуку Google і переглянути вкладку "Безпека і ручні санкції".

03.
Скільки часу потрібно, щоб вийти з фільтра?
Якщо до сторінки було застосовано фільтр, для виходу з нього потрібен час. У випадку з ручними санкціями це займе менше часу, приблизно кілька місяців. Спочатку потрібно виправити помилки, зазначені в Google Search Console, і відправити сторінки на переіндексацію.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.