0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Просування сайтів будівельної тематики

РОЗКРУТКА САЙТІВ БУДІВЕЛЬНИХ КОМПАНІЙ

Займаючись просуванням сайтів будівельних компаній, дуже важливо визначити, який саме сегмент аудиторії ви хочете отримати:

✔ клієнтів, ✔ інвесторів, ✔ партнерів, ✔ потенційних співробітників, ✔ або всіх одразу.

Саме від того, з ким ви плануєте працювати через веб-ресурс, залежатиме основний обсяг робіт із просування будівельного сайту. Але в будь-якому випадку важливо зосередити основну увагу на якісному наповненні.

ПРОСУВАННЯ У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА – ПРО ЩО ВАРТО ПАМ'ЯТАТИ

Сайти будівельної індустрії поділяються на дві основні категорії, кожна з яких потребує різного підходу до пошукової оптимізації:

  • інтернет-магазини, що пропонують роздрібний та оптовий продаж будівельних матеріалів,
  • сайти, що представляють пропозиції сервісних компаній, що виконують будівельні замовлення для індивідуальних клієнтів та забудовників.

Просто підвищити відвідуваність сайту недостатньо. Якщо ви хочете залучати клієнтів з мережі, то контент сайту повинен насамперед відповідати на три ключові питання:

  •  Хто ви і чим займаєтесь?
  •  Навіщо клієнту ваші послуги?
  •  Чому саме ваші послуги?

Важливо донести всі вигоди від співпраці з вами, показати переваги вашої компанії, яких немає в інших. Висока позиція щодо найбільш конкурентоспроможних фраз у вашій галузі забезпечує стабільне та регулярне зростання інтересу до ваших послуг.

ЕТАПИ ПРОСУВАННЯ БУДІВЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ОНЛАЙН

faq

Часті питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Основні роботи під час оптимізації будівельного сайту

Підбір семантичного ядра

На цьому етапі фахівці опрацьовують ключові запити, що характеризують діяльність клієнта. Формується широке семантичне ядро, що включає як комерційні, а й інформаційні ключовики. Специфіка будівельного бізнесу в тому, що він зазвичай прив'язаний до конкретної території. З цієї причини оптимізатори обов'язково працюють із геозалежними запитами, щоб у результаті сайт максимально відповідав потребам цільової аудиторії та охоплював якнайбільше потенційних клієнтів.

Внутрішня оптимізація сайту

Оптимізатори проводять великий пул робіт, який включає доопрацювання з виконаного аудиту сайту, налаштування редиректів, видалення дублів сторінок та інші дії. Важливо також створити логічно правильну структуру, покращити швидкість завантаження сторінок тощо.

Створення корисного контенту

З урахуванням зібраного СЯ формується завдання написання текстів: для службових сторінок, розділів, блогу тощо. буд. До роботи залучають копірайтерів, які мають досвід роботи з контентом для будівельних сайтів. Нині важливо дотримуватися принципів LSI у формуванні текстових матеріалів. Це дозволяє ефективніше залучати аудиторію та адаптувати сайт під вимоги пошукових систем.

Зовнішня оптимізація сайту

Лінкбілдинг залишається важливою частиною стратегії просування будівельних сайтів. Особливо під час роботи з пошуковою системою Google. Фахівці знаходять авторитетні тематичні майданчики та розміщують на них зворотні посилання, які ведуть на будівельний сайт. Важливо нарощувати профіль посилання поступово і природно, щоб виключити санкції з боку пошукових систем.

Вартість послуги

Ціна розкручування будівельного сайту формується на етапі аналізу. Вона залежить від обсягу та специфіки робіт, що проводяться. Якщо ви хочете розрахувати бюджет на просування власного сайту, то потрібний seo аудит .

Ви можете замовити у нас аудит. В результаті ви отримаєте готовий чек-лист із внутрішньої оптимізації ресурсу та повну вартість проведення робіт. Якщо ж ви замовляєте просування сайту  будівельної тематики, аудит ми проведемо безкоштовно, так як це обов'язковий етап робіт з якісної розкрутки в мережі.

Замовити просування будівельного сайту

Ми неодноразово співпрацювали з будівельними компаніями в Україні та Росії, а тому наші фахівці мають великий досвід налаштування маркетингових процесів у сфері нерухомості. Серед наших клієнтів є як регіональні підприємства, так і міжнародні компанії.

Просування сайту будівельної тематики потребує досвіду, уміння працювати з інструментами digital-маркетингу та уваги до деталей. Все це ми можемо забезпечити. Наші співробітники – сертифіковані спеціалісти з просування, кожного з яких можна без перебільшення назвати професіоналом у своїй галузі.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором