0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

Розкрутка та просування каналу YouTube

РОЗКРУТКА YOUTUBE КАНАЛУ

YouTube – соціальна площадка, де понад 2,3 мільярди активних користувачів. Чим не є ідеальним місцем для розвитку Вашого бренду? За години підвищеного інтересу до відеоконтенту просування YouTube каналу стало невід'ємною частиною стратегії ведення бізнесу в Мережі. Стати порадником та корисним джерелом для користувача, оснастити його цікавою інформацією, розширювати цільову аудиторію за рахунок приходу зацікавлених користувачів. З цими завданнями допоможуть упоратися з створення та оптимізації каналу та відеоконтенту від Wezom.

ПРОСУВАННЯ YOUTUBE КАНАЛУ - МОЖЛИВОСТІ

Youtube - друга за розмірами пошукова система у світі, що відкриває найширші можливості для популяризації бізнесу будь-якої ніші. Кінцевою метою оптимізації Youtube-каналу, як будь-якого іншого виду просування, є отримання прибутку. Робота над якістю контентного наповнення дозволить вашим роликам потрапити у видачу як соціальної мережі, так і піднятися в рейтингах списку ранжування Google. Результати – залучення цільової аудиторії на ваш сайт та монетизація вкладених зусиль.

Youtube канал чудовий майданчик для презентації ваших пропозицій та ідей. Якісно відзнятий та поданий відеоролик дозволяє заявити про себе, показати товар та спонукати бажання купити його. На відео можна не тільки продемонструвати продукцію, але й одразу проінформувати користувача про вартість, доставку або знижку. А ще миттєво отримати відгук у вигляді лайків/дизлайків та коментарів.
 

ПЕРЕВАГИ ПРОСУВАННЯ YOUTUBE-КАНАЛУ:

faq

Часті питання

ПЕРЕСТАНЬТЕ ЗАМОВЛЯТИ ПРОСТО САЙТИ
ДАВАЙТЕ РОЗКРИЄМО 
МОЖЛИВОСТІ 
ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Безкоштовно по Україні
0 800 755 007
Телефонуйте, пишіть, поспілкуємося, домовимося!
office@wezom.com.ua

Які роботи ми виконуємо для розкручування YouTube каналу

1. Оптимізація каналу на YouTube.

Пошук фірмового стилю:

Зустрічають по одягу, тому візуальне оформлення відеомайданчика важливо не менше, ніж опрацювання якості контенту, що наповнюється. Послуги з просування каналу в YouTube передбачають розробку логотипу з урахуванням його пізнаваності та відповідності імені, стилю бренду. Створення графіки фонів, значків та структури каналу загалом. Простота навігації та легке орієнтування зроблять ресурс доступнішим для сприйняття та користування.

Опрацювання технічної частини:

Оптимізації та просування відеороликів передує налаштування технічних параметрів каналу. Тут особливу увагу приділимо налагодженню зв'язку з сайтом, підбору ключових слів та опрацюванню описів до відеоконтенту, тегам, запобіганню спаму в коментарях та ін.

2. Просування відео на YouTube.

Етап початку вдосконалення, до індивідуального опрацювання кожного окремого відеоролика, аналізу шляхів його поширення з урахуванням поведінкових чинників. Подальше відстеження параметрів ефективності роботи здійснюється за допомогою YouTube Analytics.

Робота над відеоконтентом:

Для досягнення якнайкращого ефекту просування проведемо аналіз ключових запитів під конкретний ролик. З урахуванням підібраних варіантів опрацюємо метадані контенту. Зробимо акцент на наявність підказок та анотацій до відео, наповнимо плейлисти роликами.

Далее следует стадия распространения ресурса в социальных сетях и на смежных площадках, непосредственного продвижения видеоконтента. Учитывая значимость поведенческих факторов для роста популярности и улучшения позиций YouTube-канала, отметим полезность влияния такого инструмента, как видеореклама. Это один из самых действенных инструментов для расширения целевой аудитории.

Отметим, что в процессе продвижения важную роль играет качество самого видеоконтента, т. е. его полезность, уникальность и регулярность выхода. Не стоит томить подписчиков ожиданием следующей серии обзора.

Особенности продвижения Youtube-канала в WEZOM

Платная раскрутка канала на YouTube имеет свою специфику. Мы предлагаем самые действенные способы продвижения канала для бизнеса:

  • Правильное определение целевой аудитории.
  • Внедрение ключевых слов в заголовки, описание и теги видеороликов.
  • Размещение ссылок/видео на ваших страничках в соцсетях.
  • Пиар с помощью популярных видеоблогеров.
  • Размещение ссылок в тематических блогах и форумах.
  • Реклама через email-рассылки.
  • Платная реклама внутри самого YouTube.

Важно: видео на бизнес-канале должны появляться регулярно. Иначе поддерживать интерес пользователей (клиентов) будет нечем. По статистике, люди охотнее подписываются на тот канал, на котором постоянно появляется новый контент.

Зараз багато сайтів пропонують послугу «Розкрутка каналу YouTube за гроші», і більшість з них обіцяє велику кількість передплатників. Але насправді для успішного розкручування бізнесу важлива кількість переглядів під роликами і те, як швидко відео набирає популярності серед користувачів. Саме за цими критеріями YouTube відбирає контент у розділ «У тренді».

Послуга "Просування відеороликів у YouTube" для бізнесу від Wezom - це чесне просування, націлене на результат для вас! Наші фахівці допоможуть:

  1. підвищити впізнаваність бренду;
  2. залучити нову аудиторію;
  3. збільшити кількість продажів.

Вартість наших послуг розраховуємо для кожного замовника індивідуально. Зателефонуйте нам  або замовте зворотний дзвінок.

Якщо з якоїсь причини ви не можете зателефонувати або зателефонувати, залиште свій номер і ми самі вам передзвонимо

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Залишіть свій номер і ми самі вам передзвонимо протягом дня

Номер указывайте вместе с кодом страны. Например +380ХХХХХХХХХ

Ваша заявка принята и в ближайшее время мы с вами обязательно свяжемся!

Спасибо! Ваш комментарий появится на сайте после проверки администратором