Adva: просування в соціальних мережах юридичних послуг

SMM
Ведення соціальних мереж компанії адвокатів.
Анамнез
Компанія ADVA

Основний напрямок діяльності компанії — юридичні послуги для населення. Її унікальність полягає в тому, що допомога досвідчених адвокатів надається онлайн. Компанія сформувала кілька актуальних пакетних пропозицій, які містять різні варіанти юридичної підтримки.

Цілі та задачі

Поліпшити якість контенту на сторінках у Facebook та Instagram, залучити нових користувачів, збільшити конверсію.

Стратегія

01/
Аудит наявних акаунтів у соціальних мережах
02/
Планування робіт з просування у Facebook та Instagram.
03/
Запуск таргетованої реклами.

Хід робіт

01/
Оформили публічні сторінки у Facebook та Instagram у корпоративному стилі
Розробили рекомендації щодо фотоконтенту й матеріалів для сторіс. Налаштували автовідповіді та вітальне повідомлення у Facebook. Підготували дизайнерські хайлайтс для сторіс Instagram. Разом із фахівцями з візуалізації розробили банери для публікацій.
02/
Склали план розкрутки акаунтів
Створили Mind-карти з бюджетами, аудиторіями та планом робіт з таргетованої реклами. Разом із дизайнерами розробили рекламні креативи. Написали тексти з урахуванням поставлених рекламних цілей.
03/
Налаштували таргетовану рекламу
Виконали збір аудиторій у рекламному кабінеті. Визначили цілі рекламних кампаній. Паралельно разом із клієнтом ми налагодили зворотний зв'язок — швидке реагування на коментарі, повідомлення й питання на сторінках. В процесі роботи відстежували реакції аудиторій, коригували налаштування.
Коментар від фахівця
Дробікова Юлія
Strong Middle таргетолог
На наш погляд, нам вдалося переконати споживачів у тому, що сьогодні отримати юридичну допомогу просто — потрібно зайти в додаток або на сайт, оплатити вибраний пакет послуг й отримати детальну консультацію для розв’язання свого питання. З часом люди стали писати вдячні відгуки, частіше ставити питання та захищати компанію нашого клієнта. Робота з проєктом відрізняється від інших. Завжди рада помічати, як компанія змінюється та розвивається у кращу сторону, отримує позитивні відгуки від своїх клієнтів.

Результати

PC image
PC image
PC image
Results
Результати
Зростання всіх показників
Цільові дії та залученість
Домоглися 13 639 переходів на сайт, майже 10 тисяч завантажень додатків, 20 635 переходів на профіль в Instagram, 28 702 відміток «Подобається» на сторінці у Facebook.
Конверсія проєкту
Ми отримали в кампаніях «Трафік на сайт» 13 639 кліків на посилання, «Трафік на додаток» — 9993, «Трафік на профіль» — 20 635. При цьому ціна кліка була в діапазоні 22-24 центи.
Бажаєте такий же кейс?
Розробимо план зростання трафіку та заявок для вашого бізнесу.
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.