click fraud detection
services case
SMM

SMM ПРОСУВАННЯ – АТРИБУТ УСПІШНОЇ КОМПАНІЇ

social
media
Ми знаємо
ЩО ТРЕБА АУДИТОРІЇ, 
ОКРІМ КОТИКІВ
Ми сформуємо позитивний імідж і налагодимо продаж товарів і послуг в найпопулярніших соціальних мережах.
ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ
Сертифікація
Ми регулярно проходимо навчання Facebook Blueprint
Julia Gorsha. Орієнтування: основні аудиторії
Nadezhda Kucherenko. Структура компанії
Olga Oleynik. Використання пікселя Facebook
Vadim Belyy. Business Manager
Yaroslav Chernysh. Орієнтування: основні аудиторії
Результати
МИ ПРАЦЮЄМО НА 
РЕЗУЛЬТАТ
Наші кейси говорять за нас
SMM case
EURALIS
Продвижение компании Euralis в facebook
SMM case
KLINGSPOR
Продвижение компании Klingspor в facebook
SMM case
YUKOM CHOP
Продвижение компании Yukom Chop в facebook
Як працює
SMM ПІД КАПОТОМ
Дії, які згодом перетворяться на покупку, не відбудуться самі собою. Для цього потрібні синхронізовані зусилля групи людей. У випадку нашого агентства, цих осіб шість. І ось чим вони займаються у вільний від відпочинку час.
stra
tegy
ОСНОВА ПРОСУВАННЯ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Якісна SMM 
СТРАТЕГІЯ
Від грамотної стратегії залежить ефективність всіх ваших зусиль в соціальних мережах. Необхідно враховувати безліч нюансів: цілі, частоту, тематики, рубрики, формати.
01
Аналіз комунікації конкурентів і цільової аудиторії
02
Вибір майданчика просування
03
Створення креативної ідеї
04
Візуалізація контенту
05
Рубрикація й контент-план
06
Формування ключових показників ефективності (КРІ)
SMM буде ідеальним рішенням
ЯКЩО ВАМ НЕОБХІДНО
Про нас
5 ФАКТІВ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

SMM просування - атрибут успішної компанії

За статистикою за 2016 рік близько 30% населення землі, а це 2,172 мільярда людей, мають сторінку в соціальних мережах. І не одну. На них в середньому користувач проводить від 1,5 години до 2,5 в день. З огляду на те, що доступ до Інтернету є тільки у половини населення Землі - така статистика говорить багато про що. Розкрутка в соц мережах - важливий показник авторитетності і доступності на сьогодні. Відомі у всьому світі компанії з абсолютно різних галузей заводять сторінки і групи, тим самим створюючи доступні маркетингові майданчики. Наприклад, Starbucks щодня постить смачні кавові фотки в Instagram; моделі Victoria's secret миготять в стрічці в Facebook; Coca-Cola, Adidas, Pampers - всі вони щодня діляться новинами зі своїми фоловерами в VK, пропонують новинки, повідомляють про акції і продають-продають-продають.

Досягаємо бізнес-цілей за допомогою СММ

SMM-marketing - сучасний ефективний інструмент бізнесу. З його допомогою можна:

 • залучити цільовий трафік на сайт;
 • збільшити конверсію;
 • розширити клієнтську базу і число повторних цільових звернень;
 • підвищити авторитет і впізнаваність бренду;
 • підтримувати інтерес аудиторії;
 • створити фокус-групу;
 • проводити маркетингові аналізи споживача і ринку;
 • розширити територію залучення;
 • організувати зворотний зв'язок з клієнтом.

І це не повний список можливостей, які smm-оптимізація робить доступними для практично всіх сфер бізнесу. Ще один незаперечний плюс - низька вартість залучення клієнтів. Вкладаючи гроші в просування бізнесу в соцмережах, ви вже через кілька тижнів помітите перші результати.

Однак існує одна велика помилка: очікувати, що з перших днів розкрутки клієнти поллються річкою. Хоч би як веб-студії і агентства голосно не заявляли про чудо-СММ, ніхто не може гарантувати настільки швидких результатів. Збільшення продажів і віддача починається через 1-2 місяці після створення сторінки. Це оптимальний час, щоб цільова аудиторія поповнила ряди підписників і звикла до нового бренду в мережі.

Важливі компоненти або без чого не обійтися

SMM-просування в соціальних мережах без досвідченого фахівця, готового приділяти вашому проекту щоденну увагу - даремно витрачений час. Недостатньо збирати пости і скидати їх з таймінгу на сторінку. Це лише мала дещиця доступних інструментів СММ-маркетолога. Крім цього ефективне просування в соціальних мережах забезпечує реклама.

В VK, FB, Instagram і на інших менш популярних ресурсах є своя офіційна система контекстної і постової реклами. Крім організованих адміністрацією послуг, СММ-фахівці знаються на інших ефективних способах залучення аудиторії в групи.

До того ж, зміни, нові «фішечки», поновлення періодично бувають в кожній з соцмереж. Встежити за ними всіма, розвиваючи бізнес самостійно відразу на декількох майданчиках, важко. Не кажучи вже про те, щоб впроваджувати, практикувати і аналізувати ефективність.

Разом, основні компоненти, що дозволяють створити успішний SMM-маркетинг в соціальних мережах - це:

 • фахівець;
 • реклама;
 • бюджет на додаткові акції і заходи.

Залежно від типу бізнесу, поставлених цілей і термінів, соціальної мережі, СММ-фахівець може запропонувати замовити варіанти додаткового ефективного впливу, як акції, конкурси, постинг в тематичних групах, розробка брендового логотипу для фото товарів, продукту і тематичних зображень і т.д .

На що орієнтуватися при постановці цілей

На досвід. У відділі СММ агентства системних інтернет-рішень Wezom працюють універсальні співробітники зі стажем практичних знань від 2-х років. Звертаючись до нас за розкручуванням в соцмережах, ви гарантовано отримуєте допомогу і підтримку кваліфікованих кадрів, як то:

 • експерт соціальних мереж VK, FB, OK, Instagram, Twitter, Youtube, LinkedIn, Google +;
 • майстер Photoshop;
 • контент менеджер;
 • аналітик;
 • маркетолог;
 • психолог.

SMM-просування в Україні має свою специфіку і особливостями залучення української публіки в підписники і потенційні клієнти. Щоб розвиток бізнесу в соціальних мережах був успішним з перших днів - звертайтеся в наше агентство за авторитетною підтримкою. Співпраця буде проходити в шість етапів:

 • Складаємо і погоджуємо комерційну пропозицію.
 • Підписуємо договір.
 • Ви вносите передоплату.
 • Ми оформлюємо співробітництво.
 • Складаємо стратегію розвитку, контент-план, запускаємо рекламу.
 • Аналізуємо показники залучення та ефективності, відгук користувачів і коригуємо хід просування.

Ми допомагаємо оформити, задати темп і розвинути сторінку, використовуючи ефективні «білі» методи. Щоб це була справжня жива аудиторія, а не популярна і даремна на сьогодні накрутка спамерських пошукових роботів.Що ж стосується вартості послуг, Wezom пропонує конкурентоспроможні та доступні ціни. Розкрутка соціальних мереж в Києві у досвідчених і кваліфікованих студій обійдеться дорожче, ніж наша вигідна пропозиція, дійсна по всій Україні. У форматі віддаленого співробітництва ви можете замовити оформлення і просування сторінок в соцмережах, їх подальше ведення в рамках свого бюджету. Також можливе регулювання вартості.