UB-COMMERCIAL

Web
Розробка сайту-каталогу комерційної нерухомості для корпорації «УКРБУД»
Клієнт

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» була створена постановою Кабінету Міністрів 1991 року як правонаступник Міністерства будівництва УРСР. За три роки їй було делеговано функції оперативного та стратегічного управління всіма будівельними підприємствами та організаціями Міністерства будівництва УРСР.

PC image
Storytelling

На сьогоднішній день у портфелі корпорації «Укрбуд» близько 300 нежитлових приміщень у понад 20 житлових комплексах. Нашим завданням було реалізувати зручний каталог комерційної нерухомості для користувачів та зручний бізнес-інструмент для клієнта.

Під капотом каталог UB-COMMERCIAL є одним із 18 сайтів корпорації, управління та наповнення якого здійснюється з однієї адмінпанелі (мультіадмінки). Каталог реалізований одразу трьома мовами: українською, англійською та російською.

Для автоматичного оновлення прайсів продажу планувань реалізовано інтеграцію з Google Sheets.

Пошук об'єктів нерухомості у спрощеному вигляді доступний одразу з головної сторінки. Якщо ж перейти на сторінку об'єктів, стає доступним розширений фільтр, в якому передбачені абсолютно всі можливі варіанти запиту, в тому числі: етап будівництва, знижки, розстрочка та кредитування.

Коли йдеться про нерухомість, дуже важливо мати уявлення про місцеперебування потрібних об'єктів, інфраструктуру за близькістю та інше. Для цього ми модернізували каталог об'єктів, доповнивши його виглядом усіх об'єктів на інтерактивній карті.

Щоб можна було відібрати потрібні об'єкти для подальшого вивчення, на сайті реалізовано функціонал “Wish List”. Для друку об'єкта генерується спеціальна сторінка з основною інформацією та полем для нотаток.

За кожним об'єктом, крім стандартних параметрів, користувачеві надається інформація про найближчу станцію метро, ​​етап будівництва, дату закінчення робіт і введення об'єкта в експлуатацію, а також профіль нежитлового приміщення.

Працюючи на результат, ми приділяємо особливу увагу тестуванню проекту. Ми впевнені на 100% у надійності створеного бізнес-інструменту завдяки функціональному та навантажувальному тестуванню, тестуванню юзабіліті, інтерфейсу та безпеці.

Розробляємо для Вас.

Tech

jQuery

Ми використовували Javascript бібліотеку jQuery для реалізації анімаційних ефектів.

Google Map API

Ми використовували Google Map API для відображення об'єктів нерухомості на інтерактивній карті Google

MarkerClusterer

Щоб об'єднати близькі маркери в кластери та спростити їх відображення на карті ми використовували бібліотеку MarkerClusterer у поєднанні з Google Maps JavaScript API

Import/Export

Для швидкої зміни цінника реалізовано імпорт та експорт цін із XLSX файлу

Google Sheets

Для автоматичного оновлення прайсів продажу планувань реалізовано інтеграцію з Google Sheets.

Відкладене завантаження

Щоб прискорити завантаження сторінки та покращити користувальницький досвід, ми використовували відкладене завантаження відео файлів

Info

Services

Створення семантичного ядра, Проектування функціоналу, Дизайн сайту, Верстка, Програмування, SEO, Копірайтинг, Крауд маркетинг

result image 1
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.