PALLET EXPORT

Web
Розробка інтерактивної посадкової сторінки для виробника європіддонів PALLET EXPORT
Клієнт

ТОВ «Паллет Експорт» (LLC Pallet Export) – вирішення завдань зі зберігання та транспортування вантажів за допомогою довговічної дерев'яної тари. Компанія є виробником та одночасно оптовим продавцем європіддонів EPAL.

Storytelling

На сайті представлено низку переваг європіддонів EPAL з метою продемонструвати високу якість, оригінальність виготовлення, довговічність та можливості продукції. Користувачам пропонується зануритися в процес виготовлення піддонів й максимально наблизитися до них, занурюючись у відеоконтент та деталізовані ілюстрації. Інтерактивна взаємодія анімацій сайту зі скролом мишки надає можливість користувачеві відчути себе частиною виробництва.

Для того, щоб розвантажити сайт елементами інтерфейсу, ми реалізували приховане за замовчуванням меню, яке ефектно з'являється при натисканні на іконку бургера. Інформація розділила весь сайт на сцени, кожна з яких займає всю область перегляду. Щоб дати можливість користувачеві переміщатись між сценами у довільному порядку, на сторінці реалізована фіксована навігація по сценах.

Також для компанії Pallet Export ми створили сильний, впевнений логотип, що запам'ятовується. Ми вклали душу до кожної деталі сайту, подібно тому, як компанія Pallet Export вклала душу до кожного цвяху кріплення.

Tech

HTML5 Video API

Ми використовували HTML5 Video API для повного контролю над потоком відео.

 

Відкладене завантаження

Щоб прискорити завантаження сторінки та покращити користувальницький досвід, ми використовували відкладене завантаження відео файлів.

Info

Services

Дизайн логотипу, Концепція, 3D моделювання, Анімована візуалізація, Дизайн, Верстка та Програмування

 

Awards

Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Драгомирова, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.