TIG

Web
Розробка сайту-каталогу нерухомості для забудовника «ТАВРІЯІНВЕСТГРУП»
Клієнт
TIG

ТОВ «Тавріяінвестгруп» – інвестиційна будівельна компанія, яка повністю відмовилася від застарілих технологій будівництва. Компанія першою в Україні забезпечує свої новобудови автономною котельнею на твердому паливі та підземною системою сортування сміття.

PC image
Storytelling

Основною метою проекту є продаж квартир. Для цього на сайті реалізовано одразу п'ять точок лідогенерації, таких як: замовлення зворотного дзвінка, запис на екскурсію, поставити питання, уточнити деталі та розрахувати іпотеку.

Навігація сайту спрощена за рахунок фіксації лівої колонки з вертикальним меню, що дозволяє швидко подорожувати сторінками сайту при мінімальній кількості кліків.

Основним інструментом пошуку квартир є фільтр за основними параметрами, який завжди доступний у лівій колонці на всіх сторінках при натисканні на кнопку “Вибрати квартиру”. На сторінці квартири відвідувачу надається можливість розрахувати іпотеку та записатися на екскурсію.

Також пошук квартир можна здійснювати зі сторінки об'єкта. Для цього було реалізовано інтерактивний візуальний інтерфейс, за допомогою якого можна вибрати поверх, натиснувши на зображення будівлі, а потім квартиру, натискаючи на загальне планування поверху.

Для кожної квартири ми відмалювали планування згідно креслень загалом понад 80 штук.

Для реалізації анімованих ефектів, окремо малювалося планування кожного поверху з різним відтінком кольорів, залежно від статусу квартири, а також кожне вікно будівлі з увімкненим та вимкненим світлом.

Tech

Google Map API

Ми використовували Google Map API для розміщення маркера користувача на інтерактивній карті Google

jQuery

Ми використовували javascript бібліотеку jQuery для створення слайд-шоу та каруселі фотографій.

HTML5 Video API

Ми використовували HTML5 Video API для повного контролю за потоком відео

SVG

Щоб планування виглядало чітко на дисплеях з будь-якою роздільною здатністю і при цьому мали мінімальний розмір, ми змалювали їх у SVG форматі.

Info

Services

Дизайн сайту, Верстка, Програмування, Копірайтинг, 3D - моделювання, 3D - візуалізація.

 

result image 1
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.