ЖК «SPASSKY»

Web
Розробка сайту для продажу квартир в ЖК «SPASSKY» від корпорації УКРБУД
Клієнт

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» була створена постановою Кабінету Міністрів 1991 року як правонаступник Міністерства будівництва УРСР. Через три роки їй було делеговано функції оперативного та стратегічного управління всіма будівельними підприємствами та організаціями Міністерства будівництва УРСР.

Storytelling

Spas Sky – новий проект від Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд».

Спаська вулиця - одна із найстаріших вулиць Подолу. Свою назву вона отримала від стародавньої церкви Спаса Преображення. Під час неквапливих прогулянок Ви досі можете відчувати неповторну ауру старого Києва та багатовікову історію завдяки легендам та численним пам'ятникам архітектури.

Spas Sky має всього 9 поверхів та 76 квартир. Ми реалізували зручний інтерфейс для навігації поверхами, а простий і зрозумілий фільтр дозволяє підібрати квартиру на будь-який смак. Планування кожного поверху ми змалювали у векторному форматі, що дозволило нам реалізувати ефектні інтерактивні анімації при виборі квартири. Оскільки кожна сторінка перевантажена графічними елементами, ми реалізували плавний перехід між сторінками, що приховує ефект підвантаження контенту і робить переходи м'якшими і приємнішими для ока.

Для відображення прогресу будівництва ми реалізували хронологічну фотогалерею, в якій можна спостерігати динаміку будівництва щомісяця.

Tech

HTML5 Video API

Ми використовували HTML5 Video API для повного контролю над потоком відео.

 

SVG

Щоб планування виглядало чітко на дисплеях з будь-якою роздільною здатністю і при цьому мали мінімальний розмір, ми змалювали їх у SVG форматі.

Info

Services

Концепція, Дизайн, Анімація мікровзаємодії, Верстка та Програмування

 

result image 1
result image 2
result image 3
result image 4
result image 5
result image 6
result image 7
result image 8
result image 9
result image 10
result image 11
result image 12
result image 13
Якщо ви маєте намір діяти, ми готові допомогти!
Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.