click fraud detection
0 800 755 007
(Безкоштовно по Україні)

SEO-просування на Wix

47655

WIX – простий та безкоштовний конструктор. Він створений для розробки зручних, функціональних сайтів й розрахований на людей, які не мають технічних знань, тобто з WIX впорається будь-яка людина. Однак за простоту доводиться платити стислим технічним функціоналом: вихідний код сайту закритий і вносити до нього зміни не можна. SEO просування сайту на WIX внаслідок цього значно ускладнюється, тому розглянемо основні інструменти для оптимізації, які пропонує цей «движок».

Проблеми SEO у WIX

wix seo

Головні недоліки цієї платформи наступні:

 1. Не можна редагувати Robots.txt. Приховати сторінки можна, але лише ті, що ви самі додаєте, при цьому сторінки з тегами залишаються відкритими, а вони є дублями основних документів.
 2. Не можна коригувати файл .htaccess. Для непосвяченої в тонкощі технічної оптимізації людини це плюс, тому що відсутність можливості роботи з файлом не дасть «зламати» сайт. Але недолік у тому, що неможливо виконати поглиблені налаштування.
 3. Відсутні налаштування для 404-ї сторінки. Вона є шаблонною. Зокрема, основні вимоги до неї розробники WIX врахували, але деякі ресурси вимагають виконання особливих заходів для збереження уваги користувачів.
 4. Важко оптимізувати швидкість завантаження сторінок. Вихідний код закритий, отже, не можна стиснути HTML і CSS.
 5. Не можна «захищати» посилання від передачі ваги інші сторінки, неможливо впровадити nofollow-посилання.

Попри ці недоліки, у WIX все ж таки передбачено функціонал для оптимізації ресурсів. Нижче розглянемо, як потрібно підходити до просування сайту WIX.

Як розкрутити сайт на wix

wix seo

У SEO-функціонал конструктора входить:

1. Оптимізації доменного імені

Це платна можливість, але виконати заміну домену необхідно. Важливо, щоб він відповідав основному виду діяльності компанії. У безплатній версії ім'я сайту буде непоказним, для вибору свого домену потрібно заплатити 5,95$. Не допускайте його переоптимізації, не використовуйте ключові слова.

2. Оптимізація meta-даних

Важливо заповнити 2 основні елементи:

Title. Заголовок сторінки, перше, що дає інформацію пошукачам та людям про зміст ресурсу. У ньому важливо вказати основне ключове слово і коротко згадати інформацію про товар/контент, розміщену на сторінці. Description. Розгорнутий опис інформації на сторінці. Оптимізація також потребує згадування ключових слів.

3. Оптимізація заголовків

Заголовки мають бути прописані з використанням тегів h1, h2, h3, h4. Щоб оформити заголовки, у режимі редактора натисніть додати, виберіть рівень h1-h6. Можна використовувати ключі в заголовках, але не перестарайтеся.

4. Оптимізація зображень

Кожна картинка на сайті повинна мати опис, тому що роботи пошукових систем не розпізнають візуальний контент. Завдяки атрибуту alt картинки ранжуються у пошуку за зображеннями.

Щоб заповнити alt у WIX, необхідно:

 1. Натисніть на зображення в режимі редагування.
 2. На панелі інструментів натиснути на шестерню.
 3. У меню редагування натисніть поле «Додати alt-текст».

При заповненні alt бажано використати ключове слово, за яким просувається сторінка, та небагато інформації про візуальний контент. Зазвичай достатньо 70–100 символів, але обмежень у WIX не передбачено.

Крім того, потрібно стиснути зображення, щоб прискорити завантаження сторінок, на яких вони розміщені. Для цього використовуйте інші сервіси, наприклад, IloveIMG.

5. Оптимізація текстів

Погано коли на сторінці розміщується неструктурований контент. Його не читають, а просто перегортають, оскільки користувачів інформація в такому вигляді не цікавить.

Щоб тексти добре читалися, необхідно використати:

 • марковані та нумеровані списки;
 • заголовки та підзаголовки.

Зі списками інформація сприймається простіше, а підзаголовки розбивають текст на інформаційні блоки, завдяки яким користувач може швидко знайти те, що його цікавить.

Структура – оптимізація для користувачів. Для пошукових систем вона виражається у застосуванні ключових запитів, тільки не перестарайтеся, за занадто часте використання ключів сайт може потрапити під фільтри пошукових систем. Тоді позиції та, як наслідок, відвідуваність ресурсу впадуть.

Щоб перевірити правильність оптимізації вашого сайту на WIX, скористайтеся спеціальним модулем — SEO-майстром. Щоб почати роботу з ним, натисніть «Сайт», потім «Панель управління», вибрати «SEO-майстер». Модуль покаже інформацію про правильність заповнення meta-даних сторінок та alt зображень.

Що ще можна зробити для просування wix сайтів

wix seo

Функціонал для внутрішньої оптимізації у WIX обмежений, тому для досягнення суттєвих результатів у просуванні сайту wix, доведеться працювати над зовнішніми факторами.

Спочатку оптимізації додайте сайт на панелі вебмайстрів «Яндекс» та Google. Наприклад, це можна зробити за допомогою meta-тегу від веб-майстрів. Додається він на панелі «Налаштування сайту» → «SEO». Одразу після верифікації додайте Sitemap.xml в кожну панель, посилання на карту сайту - yoursite.ru/sitmap.xml. Також додайте «Яндекс.Метрику» та Google Analytics для відстеження відвідувань.

Далі залишається лише працювати над посилальним просуванням. Якщо є соціальні мережі, додайте в акаунти посилання на сайт, а також шукайте тематичні майданчики, де ви можете запропонувати свої послуги.

Пам'ятайте, WIX - платформа, весь функціонал якої спрямований на спрощення, тобто CMS розрахована на необізнаних на технічних тонкощах людей. Можливості SEO обмежені, код закритий, отже, досягти високих результатів у просуванні навряд чи вдасться. Якщо ви плануєте створювати повноцінний корпоративний ресурс, краще зверніть увагу на платформи з відкритим кодом WordPress, Joomla та інші.

Якщо ви вже зробили свій сайт на цьому движку, пропонуємо професійну допомогу у просуванні сайту на WIX. Ми:

 1. Розробимо ефективну SEO-стратегію.
 2. Сформуємо якісне семантичне ядро з орієнтиром на специфіку бізнесу та самого сайту.
 3. Виконаємо усі можливі технічні заходи.
 4. Додамо системи моніторингу відвідуваності та якості оптимізації на сайт.

Звертайтеся, SEO з нами – це ефективно та вигідно. Телефон для консультації - 0-800-751-017.

Комплексний рух сайту

Залиште контактні дані. Наш менеджер зв'яжеться та проконсультує вас.

1.9/5
Корисність
Проголосували 10
Як вам стаття?
Давайте обговоримо Ваш проект
Давайте почнемо розмову!
КОМЕНТАРІ0
Можливо
ERP система – це програмне забезпечення, яке виконує завдання бізнесу. У ньому об'єднуються багато бізнес-процесів,…
Wezom
Wezom
Соціальні мережі є невід'ємним атрибутом кожного бізнесу, а послуги автопостингу – важливою складовою просування в…
Галина Назарова
Галина Назарова
Це не просто гарний кейс, про те, які всі молодці та як все гарно і…
Поліна Приходько
Поліна Приходько
ПІДПИСУЙТЕСЯ НА РОЗСИЛКУ АЙТІБЛОГ
Бажаєте отримувати 
цікаві статті?