Комплексне просування сайтів

Збільшення заявок та дзвінків з вашого сайту з прогнозом результату, та гарантіями в договорі
Комплексне просування сайтів
bg image

Комплексне SEO-просування сайту з Wezom

Отримайте прогноз ефективності SEO просування для вашого сайту

Комплексне просування сайту — це сукупність заходів, спрямованих на підвищення прибутковості ресурсу шляхом збільшення його видимості серед цільових користувачів в інтернеті, відвідуваності та відсотка конверсії. Для цього залучають одночасно кілька каналів трафіку: пошукову видачу, контекстну рекламу, соцмережі та контент-маркетинг. Це гарантує високу ефективність, оскільки кожен з каналів доповнює один одного, якщо правильно їх використовувати.

Послуга комплексного seo-просування адресована компаніям та власникам інтернет-магазинів, які хочуть залучити клієнтів в Інтернеті та збільшити прибуток від інтернет-діяльності.

Комплексна розкрутка найорганічніше підходить для сайтів у висококонкурентних нішах, де взаємодія з користувачем відбувається у кілька етапів.

Переваги комплексного seo-просування

Дізнайтесь вартість просування вашого сайту

Довгостроковий ефект для вашої компанії

Комплексне seo-просування сайтів – довгостроковий процес, але він також приносить довгострокові та стійкі результати. Збільшення видимості вашого сайту - це не короткостроковий результат, він досягнутий систематичними діями, він стабільний і приносить велику користь вашому бізнесу протягом тривалого часу. Потрапити на першу сторінку результатів пошуку означає постійний залучити потік клієнтів з пошукової системи.

Якісний трафік з пошукових систем

Досягнення високих позицій у пошуку впливає на залучання нових клієнтів. Вам не потрібно чекати, поки хтось вас порадить. Клієнти самі знайдуть шлях до вашої компанії. З цієї причини комплексне просування сайту - одна з найефективніших форм реклами для вашої компанії, що посилює її маркетингову та комерційну діяльність.

Перевага перед конкурентами

Пошукове просування надає перевагу перед конкурентами. Пам'ятайте, що ви не єдиний, хто веде бізнес в Інтернеті. Крім вашої компанії, є низка інших, які мають схожі або ідентичні пропозиції. Яскраві рекламні слогани або унікальний підхід до справи на цьому етапі не допоможуть, спочатку клієнти мають знайти вас, щоб дізнатися про вас та переконатися, що вас можна рекомендувати.

Відповідь на потреби користувачів

Одна справа – високі позиції у пошуках, але сайт також має бути корисним для користувачів інтернету. Алгоритми пошукових систем приділяють дедалі більше уваги залученню користувачів. Відповідний контент сайту, цікава графіка або відео, змушує користувачів витрачати більше часу й генерувати більше подій. Таким чином, сайт може стати важливою частиною інтернет-спільноти.

Комплексний процес просування сайту


01/

Розробка стратегії просування ресурсу

Стратегія визначає основні напрями SEO-робіт. На цьому етапі встановлюються цілі, виконується аналіз конкурентів, вибираються методи та інструменти просування, складається план робіт. Системний підхід та грамотне планування дозволяють залучити всі можливі важелі просування та контролювати проміжні результати для досягнення максимальної ефективності.
Розробка стратегії просування ресурсу

02/

Комплексний SEO-аналіз

Комплексний SEO-аналіз сайту дозволяє виявити всі проблеми, що перешкоджають ефективному просуванню пошукових систем. Це необхідно для визначення поточного положення сайту та розробки стратегії SEO-оптимізації. Процес включає аналіз юзабіліті, контенту, кодів, зовнішніх факторів, швидкості завантаження, маси посилань та інших елементів сайту.
Комплексний SEO-аналіз

03/

Збір семантичного ядра

Семантичне ядро ​​— це сукупність ключових слів та фраз, за ​​якими цільова аудиторія шукає інформацію в інтернеті. І це основа для внутрішньої оптимізації сайту, оскільки ключові слова та фрази використовуються при написанні текстів, формуванні структури розділів, підборі метатегів та заголовків. Регулярна робота із семантикою дозволяє підтримувати релевантність контенту для пошукових систем.
Збір семантичного ядра

04/

Технічна оптимізація сайту

Технічна оптимізація необхідна для забезпечення доступності сайту для пошукових роботів та зручності використання для відвідувачів. Вона має на увазі оптимізацію HTML-коду, налаштування robots.txt, карти сайту, швидкості завантаження, мобільної версії та інших технічних елементів. Все це позитивно позначається на ранжуванні та індексації.
Технічна оптимізація сайту

05/

Внутрішня/контентна оптимізація сайту

Вона необхідна для відповідності контенту пошуковим запитам та очікуванням користувачів. Включає роботу з текстовим і медіаконтентом, навігацією, структурою сайту, юзабіліті на основі семантичного ядра. Логічне розташування розділів, чітка навігація, зрозуміла ієрархія сторінок сприяють кращій індексації та вищому ранжуванню у видачі.
Внутрішня/контентна оптимізація сайту

06/

Зовнішні фактори оптимізації сайту

Зовнішні фактори — це маса, авторитетність і цитованість ресурсу в інтернеті. Робота з ними необхідна для формування довіри пошукових систем: вони ретельно аналізують всі зовнішні сигнали, щоб визначити якість, експертність та корисність того чи іншого сайту. А це безпосередньо впливає на позиції результатів видачі.
Зовнішні фактори оптимізації сайту

07/

Локальне просування

Локальне просування націлене на залучення аудиторії з певного регіону чи міста. Це необхідно для компаній, які ведуть діяльність офлайн або мають територіальну прив'язку. Комплекс робіт включає оптимізацію сайту під локальну видачу і використання локальних ресурсів.
Локальне просування

08/

Просування сайту в соціальних мережах та медіа

Це необхідно для охоплення максимально широкої аудиторії. Соціальні мережі дозволяють ефективно взаємодіяти з цільовою аудиторією та поширювати інформацію. Їх використання дозволяє залучити додатковий трафік та підвищити впізнаваність бренду. А публікації на сторонніх майданчиках збільшують масу посилань, що позитивно впливає на ранжування в пошукових системах.
Просування сайту в соціальних мережах та медіа

09/

Просування сайту за допомогою контекстної реклами

Контекстна реклама дозволяє швидко залучити цільовий трафік на сайт. Це необхідно для прискорення отримання перших результатів до того, як спрацює SEO-просування. Контекстні оголошення відображаються користувачам, які вже шукають інформацію або товари/послуги, пов'язані з діяльністю компанії. Це забезпечує високу релевантність трафіку та більшу ймовірність здійснення цільових дій.
Просування сайту за допомогою контекстної реклами

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість комплексного просування

Комплексне просування сайту у пошукових системах — це безперервний процес розвитку бізнесу у мережі. Вартість цієї послуги неможливо розраховуватись під кожен ресурс окремо, адже вона залежить від безлічі факторів. Для розрахунку ціни знадобиться аудит сайту.

Послуги з комплексного просування у пошукових системах — це перш за все виправлення всіх недоліків ресурсу, які занижують його конверсію, а також використання всіх маркетингових інструментів, які працюють ефективно.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чому варто довірити комплексне розкручування Wezom?
Понад 10 років ми допомагаємо нашим клієнтам просувати себе у пошукових системах. Ми реалізували понад 1000 проектів, у тому числі пов'язаних із просуванням веб-сайтів. Ми маємо великий досвід у розробці веб-сайтів, тому щоб покращити просування, ми можемо доопрацювати сайт.

02.
Скільки коштує комплексне просування сайту?
Вартість просування для кожного сайту розраховується індивідуально, оскільки вона залежить від багатьох факторів. Зрештою, ціна наших послуг залежить від рівня складності проекту та робіт, які ми маємо виконати для досягнення бажаного ефекту.

03.
Який вигляд має процес співпраці?
З Вами працюватиме менеджер та ціла команда експертів: seo-фахівець, оптимізатор, лінкбілдер, копірайтер, які реалізуватимуть стратегію з просування. Ми будемо консультувати вас щодо кожної дії, яку ми плануємо виконати на сайті. Щомісяця ви отримуєте звіт про нашу роботу.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.