Комплексне просування сайтів

Збільшення заявок та дзвінків з вашого сайту з прогнозом результату, та гарантіями в договорі

Комплексне SEO-просування сайту з Wezom

Отримайте прогноз ефективності SEO просування для вашого сайту

Комплексне просування сайту — це сукупність заходів, спрямованих на підвищення прибутковості ресурсу шляхом збільшення його видимості серед цільових користувачів в інтернеті, відвідуваності та відсотка конверсії. Для цього залучають одночасно кілька каналів трафіку: пошукову видачу, контекстну рекламу, соцмережі та контент-маркетинг. Це гарантує високу ефективність, оскільки кожен з каналів доповнює один одного, якщо правильно їх використовувати.

Послуга комплексного seo-просування адресована компаніям та власникам інтернет-магазинів, які хочуть залучити клієнтів в Інтернеті та збільшити прибуток від інтернет-діяльності.

Комплексна розкрутка найорганічніше підходить для сайтів у висококонкурентних нішах, де взаємодія з користувачем відбувається у кілька етапів.

Переваги комплексного seo-просування

Дізнайтесь вартість просування вашого сайту

Довгостроковий ефект для вашої компанії

Комплексне seo-просування сайтів – довгостроковий процес, але він також приносить довгострокові та стійкі результати. Збільшення видимості вашого сайту - це не короткостроковий результат, він досягнутий систематичними діями, він стабільний і приносить велику користь вашому бізнесу протягом тривалого часу. Потрапити на першу сторінку результатів пошуку означає постійний залучити потік клієнтів з пошукової системи.

Якісний трафік з пошукових систем

Досягнення високих позицій у пошуку впливає на залучання нових клієнтів. Вам не потрібно чекати, поки хтось вас порадить. Клієнти самі знайдуть шлях до вашої компанії. З цієї причини комплексне просування сайту - одна з найефективніших форм реклами для вашої компанії, що посилює її маркетингову та комерційну діяльність.

Перевага перед конкурентами

Пошукове просування надає перевагу перед конкурентами. Пам'ятайте, що ви не єдиний, хто веде бізнес в Інтернеті. Крім вашої компанії, є низка інших, які мають схожі або ідентичні пропозиції. Яскраві рекламні слогани або унікальний підхід до справи на цьому етапі не допоможуть, спочатку клієнти мають знайти вас, щоб дізнатися про вас та переконатися, що вас можна рекомендувати.

Відповідь на потреби користувачів

Одна справа – високі позиції у пошуках, але сайт також має бути корисним для користувачів інтернету. Алгоритми пошукових систем приділяють дедалі більше уваги залученню користувачів. Відповідний контент сайту, цікава графіка або відео, змушує користувачів витрачати більше часу й генерувати більше подій. Таким чином, сайт може стати важливою частиною інтернет-спільноти.

Комплексний процес просування сайту


01/

Комплексна оптимізація

Повна оптимізація потрібна для того, щоб ресурс добре сприймався як роботами у пошукових системах, так і цільовою аудиторією.

Повна оптимізація містить:

  • внутрішню;
  • зовнішню.

Сюди входять роботи над самим сайтом: технічні доопрацювання, редизайн, SEO-правки та контент. А також налаштування рекламних кампаній, публікації контенту на інформаційних сайтах та ЗМІ, а також ведення акаунту в соцмережах. Якщо говорити стисло, то сайт роблять робочим й починають залучати на нього трафік. Послуги комплексного просування в інтернеті неможливі без виконання вищезгаданих дій, і це робота для команди професіоналів.

Комплексна оптимізація

02/

Розширення структури

Правильне розширення структури також призводить до збільшення трафіку. Структура має бути зручною для користувача, й не виглядати як нагромадження випадкових розрізнених сторінок. Інакше це призводить до того, що користувач дуже швидко втрачає інтерес до ресурсу.

Крім того, структуру слід переробити під СЯ. Але розширення та групування ключів за релевантністю – досить складне завдання, яке потребує навичок у SEO. Тому довіряти таке завдання слід досвідченому оптимізатору.

Розширення структури

03/

Розробка семантичного ядра

Комплексне просування сайту в інтернеті має починатися з правильного оформлення. Це тому, що жодна рекламна кампанія не врятує сайт від провалу, якщо він буде погано представленим для ЦА та пошукових ботів, з думкою яких потрібно рахуватися.

Семантичне ядро ​​— це найважливіша складова ресурсу. Грамотна технологія СЯ допомагає значно розширити купівельну аудиторію. Іноді ЦА, яка знаходить вас за низькочастотними запитами, спочатку навіть не планувала відвідати цей розділ. Але потрапляючи на ресурс, де є відповідь на запит, робить покупку або у такого клієнта з'являється намір цю покупку здійснити.

Розробка семантичного ядра

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Вартість комплексного просування

Комплексне просування сайту у пошукових системах — це безперервний процес розвитку бізнесу у мережі. Вартість цієї послуги неможливо розраховуватись під кожен ресурс окремо, адже вона залежить від безлічі факторів. Для розрахунку ціни знадобиться аудит сайту.

Послуги з комплексного просування у пошукових системах — це перш за все виправлення всіх недоліків ресурсу, які занижують його конверсію, а також використання всіх маркетингових інструментів, які працюють ефективно.

відповідаємо на найпоширеніші питання

Часті питання

відповідаємо на найпоширеніші питання
faq
01.
Чому варто довірити комплексне розкручування Wezom?
Понад 10 років ми допомагаємо нашим клієнтам просувати себе у пошукових системах. Ми реалізували понад 1000 проектів, у тому числі пов'язаних із просуванням веб-сайтів. Ми маємо великий досвід у розробці веб-сайтів, тому щоб покращити просування, ми можемо доопрацювати сайт.

02.
Скільки коштує комплексне просування сайту?
Вартість просування для кожного сайту розраховується індивідуально, оскільки вона залежить від багатьох факторів. Зрештою, ціна наших послуг залежить від рівня складності проекту та робіт, які ми маємо виконати для досягнення бажаного ефекту.

03.
Який вигляд має процес співпраці?
З Вами працюватиме менеджер та ціла команда експертів: seo-фахівець, оптимізатор, лінкбілдер, копірайтер, які реалізуватимуть стратегію з просування. Ми будемо консультувати вас щодо кожної дії, яку ми плануємо виконати на сайті. Щомісяця ви отримуєте звіт про нашу роботу.

Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.