click fraud detection

КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

SEO
solution

ІНВЕСТИЦІЯ У ВЛАСНИЙ БІЗНЕС

Комплексне просування - це сукупність заходів, спрямованих на підвищення прибутковості ресурсу, шляхом збільшення його видимості серед цільових користувачів в інтернеті, відвідуваності і відсотка конверсії. Для цього задіюють одночасно кілька каналів трафіку: пошукову видачу, контекстну рекламу, соцмережі та контент-маркетинг. Це гарантує високу ефективність, тому що кожен з каналів доповнює один одний, якщо правильно їх використовувати.
ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТУ

Комплексна розкрутка найбільш органічно підходить для багатосторінкових ресурсів, де взаємодія з користувачем відбувається в кілька етапів. Наприклад, якщо замовити комплексне просування сайту для інтернет-магазину, це дасть більш ніж позитивний результат.

con
trol
Повністю знімемо з вас функціональне навантаження
КОНТРОЛЬ 
ОТРИМАНИХ 
РЕЗУЛЬТАТІВ
Вам знадобиться 1 година в місяць на контроль виконаних робіт і динаміки результатів
01
Особистий кабінет з можливістю контролю робіт в онлайн-режимі
02
Можливість обговорити результати з кожним фахівцем команди в телефонному або онлайн-режимі
03
Щотижнева і щомісячна звітність, адаптована для комфортного сприйняття
04
Контроль виконаних завдань по кожному фахівцю команди
unli
mited
НЕОБМЕЖЕНИЙ ОБСЯГ
ВИКОНУВАНИХ 
РОБІТ
Ми будемо просувати ваш ресурс відразу по всіх параметрах, постійно покращуючи всі показники
01
Просуваємо необмежену кількість ключових запитів і сторінок сайту
02
Виконуємо в 7 разів більший обсяг робіт за той самий бюджет, що й інші компанії
03
Не обмежуємо час роботи фахівця. Всі завдання виконуються до отримання результату по seo просування сайту в пошукових системах Google
04
Усуваємо всі недоліки, а не тільки консультуємо, що потрібно зробити
Проекти
НАША ЕФЕКТИВНІСТЬ 
ПІДТВЕРДЖЕНА 
ЦИФРАМИ
Наші кейси скажуть за нас
Термін просування
24 місяці
Трафік із seo
c 4.5к до 17К
seo case
Укрбуд
Website
Витрати клієнта
$3580
ROI,%
764
Прибуток клієнта
$257150
seo case
Lester
Website
Витрати клієнта
$1500
ROI,%
155
Прибуток клієнта
$19180
seo case
54 Kards
Website
РЕЗУЛЬТАТ
НАШОЇ СПІВПРАЦІ
Перестаньте замовляти просто сайти
ДАВАЙТЕ 
ДІДЖИТАЛІЗУЄМО 
ВАШ БІЗНЕС
Безкоштовно в Україні
0 800 751 251
Дзвоніть, пишіть -
поговоримо, домовимося!
office@wezom.com.ua

Процес комплексного просування сайту

В першу чергу, комплексне просування сайту в інтернеті має починатися з правильного оформлення. Тому що жодна рекламна кампанія не врятує сайт від провалу, якщо він буде погано представлений для ЦА і пошукових роботів, з думкою яких потрібно рахуватися в першу чергу.

Розробка семантичного ядра

Семантичне ядро ​​- це найважливіша складова ресурсу. Грамотна розробка СЯ допомагає значно розширити аудиторію. Часом ЦА, яка знаходить вас по низькочастотних запитах, спочатку навіть не планувала відвідування подібного розділу. Але, потрапляючи на ресурс, де знаходиться відповідь на запит, робить покупку або у такого клієнта виникає намір її зробити.

Розширення структури

Правильне розширення структури теж призводить до збільшення трафіку. Структура повинна бути зручною для користувача, і не виглядати як нагромадження випадкових розрізнених сторінок. Друге призводить до того, що користувач в короткий термін втрачає інтерес до ресурсу і всі витрачені фінанси і зусилля, спрямовані на просування сторінки, втрачаються даремно.

Крім того, структуру слід доопрацьовувати під СЯ. Але розширення і угруповання ключів за релевантністю - досить складне завдання, що вимагає навичок в SEO. Тому довіряти таке завдання слід досвідченому оптимізатору.

Власнику інтернет-бізнесу варто пам'ятати, що чим ретельніше опрацьована структура, тим вище ймовірність видачі в ТОП-пошукових систем.

Комплексна оптимізація

Повна оптимізація необхідна для того, щоб ресурс добре сприймався як роботами в пошукових системах, так і цільовою аудиторією.

Повна оптимізація включається в себе:

  • внутрішню;
  • зовнішню.

Сюди входять роботи над самим сайтом: технічні доопрацювання, редизайн, SEO-правки і контент. Також і налаштування рекламних кампаній, публікації контенту на інфосайт і ЗМІ, а також ведення аккаунта в соціальних мережах. Якщо коротко, то сайт роблять заточеним під продажі, і починають залучати на нього трафік.

Комплексне SEO-просування сайту неможливо без проведення вищеописаних дій, і це робота для команди професіоналів.

Вартість просування

Комплексне просування сайту в пошукових системах - це безперервний процес розвитку бізнесу в мережі. Вартість цієї послуги seo розраховується під кожен ресурс окремо, адже вона залежить від безлічі факторів. Щоб розрахувати ціну, необхідний аудит сайту.

Комплексна розкрутка в пошукових системах - це в першу чергу виправлення всіх недоліків ресурсу, які занижують його конверсію, а також використання всіх маркетингових інструментів, які працюють ефективно.

Результат комплексного просування.

Комплексне пошукове просування - це можливість зробити власний сайт не просто іміджевим атрибутом - у всесвітній мережі, але перетворити його в повноцінний інструмент для продажу.