Просування сайту з ремонту квартир

Просування сайту з ремонту квартир
bg image

Інвестиція у свій бізнес

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Пошук досвідчених та відповідальних працівників з ремонту – справа непроста. Насамперед шукають надійних виконавців, які точно виконають роботу вчасно та якісно. Тому під час просування сайту з ремонту квартир дуже важливо приділити особливу увагу споживчій довірі. Завойовувати її можна за допомогою соціальних доказів, портфоліо та репутаційних інструментів просування.

image

Замовити розкручування сайту з ремонту квартир

Ми вже неодноразово бралися за просування сайтів з ремонту квартир, й щоразу наші клієнти залишалися задоволеними результатом. Ви можете ознайомитися з нашими проектами, перейшовши до портфоліо.

Наші фахівці постійно вдосконалюють власні навички та актуалізують знання, тому в нашому арсеналі найефективніші інструменти просування. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт став основним джерелом залучення клієнтів, ми зможемо допомогти.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи просування

Розкрутка сайту з ремонту квартир містить наступні етапи:

 1. Технічний аудит ресурсу. Фахівці вивчають стан сайту та ефективність його маркетингових каналів. Після цього формують докладний план робіт з виправлення всіх виявлених помилок.
 2. Маркетингові дослідження. Вивчення особливостей цільової аудиторії та конкурентів дозволяє створити найрезультативніші методи позиціювання, а також детально вивчити ефективність методів просування конкурентних компаній.
 3. Внутрішнє SEO. Масштаб робіт на даному етапі залежить від стану сайту та попередніх робіт з просування, які на ньому виконувалися. Фахівці формують семантичне ядро, розподіляють його за сайтом, й навіть усувають технічні недоліки, виявлені у процесі аудиту. Крім того, оптимізують контент та метаописи сторінок.
 4. Контекстна реклама. Рекламні кампанії дозволяють протягом стислих строків залучити цільові переходи на сайт. Але щоб інструмент окупав сам себе, необхідно максимально точно виділити цільову аудиторію та налаштувати покази.
 5. Просування в соцмережах. Активність у соціальних мережах дозволяє налагодити додатковий канал комунікації із цільовою аудиторією. За допомогою SMM ви формуєте репутацію власної компанії та залучаєте клієнтів з-поміж передплатників.
 6. Розсилання. Робота з передплатниками та поточними клієнтами через електронну пошту. Дозволяє підвищити відсоток конверсії сайту, а також допомагає залучити клієнта повторно (наприклад, у разі переїзду чи ремонту квартири частинами).
 7. Програма лояльності. Робота над NPS (індекс споживчої лояльності) є особливо актуальною для сфери ремонтних робіт. Більшість клієнтів звикли довіряти думці інших споживачів, а також знайомих, які радять їм послуги майстрів.
 8. Зовнішня пошукова оптимізація. Робота над зовнішнім посиланням дозволяє підвищити PageRank сторінок, сприяючи тим самим зростанню позицій сайту в пошуковій видачі. Також зовнішні посилання є джерелом трафіку на сайт, якщо розміщені на тематичних ресурсах з високою відвідуваністю.

Щоб просування сайту з ремонту квартир мало результат, важливо насамперед зробити ресурс зрозумілим та привабливим для користувачів, а вже після – почати збільшувати його відвідуваність.

Вартість послуги

Щоб розрахувати бюджет для просування сайтів з ремонту, фахівці виконують аудит та формують чек-лист робіт над проектом. Після цього встановлюються строки виконання кожного із завдань та формується бюджет на кілька місяців.

Це досить місткий процес, де на кінцеву вартість впливає безліч факторів:

 • технічний стан сайту;
 • рівень конкуренції;
 • вік та репутація домену;
 • обсяг виконаних робіт.

Тому вартість просування сайту з ремонту квартир практично неможливо спрогнозувати точно, не маючи інформації про нього. Ви можете замовити розрахунок бюджету на просування сайту, заповнивши форму у нас на сайті.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.