Просування сайту вантажоперевезень

Просування сайту вантажоперевезень
bg image

Інвестиція у свій бізнес

Замовте безкоштовну консультацію – наші експерти підберуть найефективніше рішення

Деякі сайти виконують набагато більше функцій за просту візитівку компанії чи вітрину в інтернеті. До такого типу належить більшість логістичних ресурсів, які не лише інформують користувачів, але й беруть на себе частина організаційної роботи. Тому просування сайту вантажоперевезень – це особливий вид розкручування, де без допомоги досвідчених програмістів не впоратися.

image

Особливості розкручування сайтів вантажоперевезень

Під час розкручування сайту вантажоперевезень вам доведеться зіткнутися з чималою конкуренцією. До того ж більшість агрегаторів заявок далеко не перший рік надають власні послуги, а тому їхні сайти встигли накопичити значну масу посилань та авторитет в очах пошуковців.

Для боротьби з конкуренцією, особливо якщо сайт молодий, слід приділити увагу низькочастотним ключам. Більшість провідних агрегаторів надають послуги не в певному регіоні, а в низці областей або по всій країні. Тому вони просто не можуть охопити всі запити. Це можна використати, щоб залучити перших клієнтів ще на ранніх стадіях просування компаній з вантажоперевезення.

Давайте поговоримо про ваш проєкт
Звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією, це можливість обговорити свої ідеї з експертами з діджиталізації. Залиште свій номер, ми передзвонимо!
Discuss project

Етапи СЕО-просування включають

Під час просування сайту вантажоперевезення виконують наступні етапи:

  • Аудит. Комплексна перевірка сайту на рівень пошукової оптимізації. Дозволяє виявити основні помилки на сайті, а також порівняти його з конкурентними ресурсами.
  • Маркетинговий аналіз. Вивчення клієнтів компанії та її основних конкурентів. Дозволяє скласти ефективну маркетингову стратегію розкрутки сайту.
  • Опрацювання структури. Розширюється семантичне ядро ​​ресурсу, після чого під нові групи запитів створюють сторінки.
  • Технічні доробки. Переважна більшість помилок і недоробок, виявлених під час аудиту, усувається на цьому етапі. Програмісти разом з оптимізаторами налаштовують індексацію, додають редиректи та атрибути, усувають повні або часткові копії сторінок.
  • Контент. Важливо пам'ятати, що контент пишеться не для того, щоб містити ключові слова. Він в першу чергу створюється для користувача. Його цілі: інформувати та продавати. Тому написання текстів слід довіряти лише досвідченим фахівцям, які знаються на даній сфері.
  • Нарощування маси посилань. Необхідно постійно розміщувати зовнішні посилання на сайт, щоб він зростав у ранжируванні. Але важливо дотримуватися двох ключових умов: перша – посилання мають бути лише з трастових сайтів, другий – не можна припускатися різких стрибків у посилальному профілі, важливо додавати їх рівномірно й не керуватися їх кількістю.

Вартість

Просування сайту з вантажоперевезень – процес, що складається із цілого комплексу робіт. Щоб розрахувати бюджет на нього, слід спочатку визначити список завдань щодо просування. Для цього і потрібен аудит, який дозволяє виявити основні доопрацювання на сайті. Тому, якщо ви хочете знати точний бюджет на розкручування, без аудиту розрахувати його неможливо.

Результат розкручування

Просування сайтів вантажоперевезення націлене на підвищення двох показників: відвідуваності та конверсії. Якщо всі роботи виконати правильно, то можна максимально підвищити прибутковість ресурсу, збільшивши не лише трафік, а й відсоток заявок з нього.

Для цього під час просування сайтів логістики слід приділити особливу увагу контенту. Чим корисніший текст для користувача, тим з більшою ймовірністю він залишиться на сайті та стане вашим клієнтом.

SEO для логістичного бізнесу від WEZOM

Наші фахівці вже встигли познайомитися з особливостями логістичних організацій, адже на їхньому рахунку вже є кілька проектів з розробки та просування ресурсів вантажоперевезень. Щоразу нам вдавалося створити по-справжньому ефективний інструмент для бізнесу, який дозволяв не лише залучати клієнтів, а й спрощував роботу співробітникам організації.

Трансформуємо ваш бізнес!
Отримайте детальну та зрозумілу комерційну пропозицію
Трансформуємо
ваш бізнес!
Прикріпити файл
Натискаючи кнопку “Відправити”, ви даєте згоду на обробку особистих даних. Детальніше
м. Київ, вул. Андрія Верхогляда, 2а, оф. 440 (секція 2, поверх 23)
0 800 755 007
Безкоштовно по Україні
@Написати
Пишіть, домовимось!
Цей сайт використовує cookie-файли для більш комфортної роботи користувача. Продовжуючи переглядати сайт, Ви погоджуєтеся на використання cookie.